Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zprávy okresního fotbalového svazu

Pelhřimov - Novinky z fotbalového svazu. Zrušení semináře rozhodčích, termíny bezplatných hlášenek a schválené výdaje

28.11.2008
SDÍLEJ:

Logo Českomoravského fotbalového svazuFoto: DENÍK

Výkonný výbor

Výkonný výbor schválil následující výdaje: proplacení faktury na pronájem haly v Humpolci na turnaj výběrů OFS ve výši 1950 korun, náklady na pořádání turnaje výběrů OFS ve výši 3761 korun, proplacení odměn rozhodčím na uvedeném turnaji ve výši 1500 korun, proplacení faktury za pronájem umělé trávy v Pelhřimově za účelem tréninku výběrů OFS ve výši 900 korun, nákup šesti pohárů a osmi míčů pro vyhodnocení soutěžního ročníku 2008/2009. Dále byla schválena termínová listina pro jaro, která je nyní umístěna na webových stránkách svazu.

Na základě rozhodnutí komise rozhodčích byl zrušen seminář rozhodčích plánovaný na sobotu 29. listopadu. Seminář se uskuteční v únoru 2009, termín bude upřesněn v úředních zprávách okresního fotbalového svazu.

Termín bezplatných hlášenek pro jarní část soutěžního ročníku 2008/2009 byl stanoven na 4. března 2009. Sportovně technická komise znovu důrazně upozorňuje oddíly, že hlášenky formou dohody oddílů musí být opatřeny razítkem obou oddílů.

Okresní fotbalový svaz upozorňuje oddíly, že všechna přátelská utkání a turnaje je nutné hlásit Marku Švehlovi na telefon 607 980 889 nebo email marek@svehla.info, aby bylo včas zajištěno obsazení rozhodčími. (mr)

28.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Od sokolovny zmizel červený golf

Čerti v pelhřimovském domově seniorů

Pelhřimovský domov pro seniory dává šanci na přijetí výhradně místním

Rodiče v Pelhřimově vysází stromy za své potomky

Pelhřimov – V okolí Pelhřimova se ve čtvrtek odpoledne objeví 63 nových stromků. Vysadí je rodiče nových občánků v lokalitě za vodojemem v Pelhřimově směrem od Vlásenické ulice ke Starému Pelhřimovu.

Libkovankafest láká na dechovku do Častrova už potřetí

Častrov, Libkova Voda – Milovníci dechovky už potřetí zamíří do Častrova. V sobotu 21. října se v tamním kulturním domě uskuteční třetí ročník Libkovankafestu, jemuž dala jméno dechová muzika Libkovanka, která působí v nedaleké Libkově Vodě.

Martin Lank: Největší klad programu Realistů je jeho reálná splnitelnost

Jihlava - Jedním z největších překvapení voleb před čtyřmi lety na Vysočině byl poslanecký mandát pro Martina Lanka. Ten kandidoval za hnutí Úsvit a získal více hlasů než poslankyně za ODS. Do voleb jde Martin Lank i letos, a to na kandidátce Realistů

Předseda strany nemůže zůstat za bukem, říká Jan Veleba

Vysočina - Jediný předseda celostátní strany z Vysočiny Jan Veleba jde i do těchto voleb. Je lídrem Strany práv občanů (SPO) pro Vysočinu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení