Na divizní body však nedosáhli a kolo před koncem sezony jim patří šestá příčka.

VRCHOVINA – PELHŘIMOV 3:2

Pelhřimov šel do vedení po čtvrthodině, po Švecově dlouhém výkopu prodloužil Obranec hlavou Chadimovi, který prostřelil gólmana Šmídu. Po minutě převzal rozehrávku Bača a za přispění chybující hostující obrany vyrovnal. Poločas už tak skončil, ačkoliv šance měly obě strany. Bačovu hlavičku chytil Švec,  Zelenkovu střelu z úhlu zlikvidoval Šmída. V závěru poločasu byl domácí gólman úspěšný při Obrancově dorážce Šafaříkova rohu.

Po přestávce byli z hlediska počtu šancí dlouho aktivnější hosté. Duba mířil do brankáře, Obranec po sólu prostor vymezený tyčemi netrefil. Poslední dvacetiminutovku otevřel Obranec gólem hlavou po centru Šafaříka. Pak si ale vzal slovo domácí Laštovička.  Vyrovnal z penalty a za další čtyři minuty střelou z vápna skóre otočil. Pelhřimovu svitla šance na bod při penaltě pět minut před koncem, jenže Duba branku netrefil.

Góly: 15. Bača, 79. a 83. Laštovička (první PK) –  14. Chadim, 68. Obranec. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Švec – Duba, Červenka, Kordík, Honzl – Zelenka, Brada, Bartoška, Šafařík – Chadim, Obranec.

Ostatní výsledky: Přerov – Sparta Brno B 0:2, Líšeň B – H. Brod B 3:8, Boskovice – Blansko 2:8, Bystrc – Bohunice 3:5, Třebíč – Žďár n. S. 4:0, Otrokovice – V. Meziříčí 5:2.

VRCHOVINA – PELHŘIMOV 5:0

Souboj tabulkově stříbrné Vrchoviny s pelhřimovskými mladíky byl bohužel jednostrannou záležitostí. Již v první minutě domácí vedli Žákovým gólem. Hosté nabídku na změnu kurzu v zápase odmítli. Chadimův pokus Šmída vyrazil k Bumbálkovi, který místo střely zvolil přihrávku do ofsajdu na Brothánka. V 8. minutě se poprvé dostal ke střele po rohu Kyselý a i když první dějství neradostné dvouaktovky skončilo dvougólovým vedením domácích, aktivní hráč neřekl své poslední slovo. Po dvou minutách hry druhého poločasu prošel středem a zvýšil na 3:0, a do 50. minuty rozhodl dalšími dvěma góly i když z ofsajdové hranice. Po Habáňově zranění dohrával Pelhřimov zbývajících dvacet minut jen v deseti.

Góly: 1. Žák, 8., 42., 44. a 50. Kyselý. Poločas: 2:0. Pelhřimov: Palán – Drechsler, Mazanec, Habáň, Tůma – Brothánek, Chadim (49.Vojta), Vlk, Větrovský – Smrčka, Bumbálek.

Ostatní výsledky: Přerov – Sparta Brno B 3:3, Líšeň B – H. Brod B 0:2, Boskovice – Blansko 0:5, Bystrc – Bohunice 1:2, Třebíč – Žďár n. S. 2:1, Otrokovice – Velké Meziříčí 7:1. ⋌(hst)