PACOV – DOBRONÍN 3:1
Domácí sehráli v derniéře podzimu svůj nejpovedenější zápas. Hlavně v prvním poločase soupeře předčili ve všech směrech. Do vedení šli ve 27. minutě, kdy po křídelní akci tečoval míč hlavou Vítámvás. Ve 31. minutě byl ve vápně faulovaný Jaroslav Přibyl a penaltu proměnil. Dvě minuty před přestávkou se měnilo skóre potřetí, centr trkl do sítě Jaroslav Přibyl. Po přestávce fotbalisté Pacova trochu polevili, takže se ke slovu dostal i Dobronín. Na konečných 3:1 upravil po brejku Horáček.

Góly: 27. Vítámvás, 31. a 43. Jaroslav Přibyl (první PK) – 62. Horáček. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Pacov: Basík – Kostroun, Bezemek, Z. Rybčák (65. Tomovič), Maršík, Váňa (68. Podolský), Bártů, L. Rybčák, Kabíček, Jaroslav Přibyl, Vítámvás (84. J. Pražák).

Béčko Speřic se protrápilo k jednogólovému vítězství

ŽIROVNICE – H. BOROVÁ 7:0
Zápas se hrál prakticky na jednu branku, domácí třemi góly rozhodli už v prvním poločase. Skóre otevřel s přispěním teče obránce Cajz, po jeho přihrávce upravil na 2:0 T. Houška. Cajz byl stále vidět, po úniku přidal ve 24. minutě třetí gól Slavoje. Po přestávce se hrál otevřený fotbal. Domácí připojili další čtyři góly, na druhé straně byl v 66. minutě blízko snížení J. Chlubna. Míč po jeho střele se ale odrazil od tyče zpět do hry.

Góly: 12., 24. a 56. Cajz, 23. T. Houška, 63. Péč, 81. J. Svoboda, 88. Drechsler. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Žirovnice: Švec – T. Houška, Cajz (89. Vilímek), Knotek, M. Kořínek, Kuš, J. Svoboda, Vodáček, M. Hřebecký, Rozporka (68. Drechsler), T. Hřebecký (61. Péč).

KAMENICE N. L. – KOSTELEC 1:2
Zápas začal za mírné převahy Kamenice, ale její šance změnu skóre nepřinesly. Pomoc přišla z hostujícího tábora, v 8. minutě hlavičku J. Hadravy tečoval do vlastní sítě Fejt. Pak mířil jen do brankáře Zdeněk, v 17. minutě nestihl zakončit Dejmek. Kamenici musely neproměněné šance mrzet, protože ve 23. minutě prošel Tomášek až před Přibyla a nechytatelnou střelou k tyči vyrovnal. Ve druhém poločase již byla hra domácích bezzubá, hosté stále více hrozili z brejků, což se jim nakonec přineslo všechny body. V 66. minutě prošel přes obranu Fejt a završil obrat ve skóre.

Góly: 8. vlastní – 23. Tomášek, 66. Fejt. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 3:1. Diváci: 115. Poločas: 1:1. Kamenice nad Lipou: Přibyl – L. Hadač (78. D. Hadač), Šuranský, R. Pelc, T. Hadrava, Zdeněk (59. Jiří Houser), Melzoch, Tadeáš Zahradník, J. Hadrava, P. Zahradník, Dejmek.