Ve vedení se drží po vysoké výhře v Horní Cerekvi Hořepník, ale na metu dvanácti bodů už dosáhly týmy Želiva, Lukavce a Velké Chyšky. Naopak se stále nedaří Horní Vsi, která dosud nezískala ani bod.

ŽELIV – MNICH 2:0
Pouťové utkání mělo vyrovnaný průběh. Na gól se čekalo až do 72. minuty, kdy se z poměrně uctivé vzdálenosti trefil Novák. Hosté se na odpověď i přes snahu nezmohli, Novák v samém závěru obstaral i pečeť na tříbodovém zisku Želiva.

Góly: 72. a 90. Novák. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 4:4. ČK: 1:1 (56. Z. Humeš – 58. Křiváček). Diváků: 70. Poločas: 0:0. Želiv: Sedlák – Strašík, Novák, Krpálek, Brož, Z. Humeš, Kraus (25. Komínek), Stibůrek, Peknik, J. Radil, J. Humeš. Mnich: Šimeček – Talich, Křiváček, Mikš, Hron, Vaněk, Šoltys, Štangl, Daňhel (46. Chaloupek), M. David, Dvořáček.

H. CEREKEV B – HOŘEPNÍK 1:6
Domácí byli už od začátku utkání v nevýhodě, protože se jim při rozcvičování zranili tři hráči. I přesto nesehráli špatné utkání. Hosté si sice vytvořili řadu šancí a početní převahu přetavili i v góly, ale jejich obrana rozhodně nebyla neprostupná. Kdyby si domácí počínali v koncovce precizněji, mohl být výsledek o poznání těsnější.

Góly: 12. Zelenka – 5. Petrů, 20. T. Dlouhý, 23. Matějka, 34. Joneš, 61. P. Dlouhý, 81. Jelínek. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Poločas: 1:4. Horní Cerekev B: Průcha – Kubů, Staněk, Plachý, Koten, Pinkas, Loukota, Musil, Duba, Zelenka, Havel. Hořepník: Trávníček – Kalivoda, Beránek, P. Dlouhý, Matějka, Petrů, T. Dlouhý, Blažek, Jelínek, Šonka, Joneš.

ŽIROV B – NOVÁ CEREKEV 0:2
Fotbal svou úrovní zrovna neoslnil, podíl na tom měly oba týmy. Domácí se za celý zápas nedostali k většímu ohrožení branky, hosté byli přece jen nebezpečnější. Kromě dvou gólů měli ještě tři dobré střelecké příležitosti, proto se dá jejich vítězství označit za zasloužené.

Góly: 29. Vodička, 69. Hadrava. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 0:1. Diváků: 20. Poločas: 0:1. Žirov B: J. Jonáš – Kala, Cvrček, Blažek (50. Nacházel), Doležal, Bratrů, Haruda, Chobotský, Veleba (70. Radhouský), T. Marek (70. P. Marek), Šanda. Nová Cerekev: Vaněček – Šípek, Sochor, Beneš, Maška, Knězů, Zíka, Vodička, Rajčan, Hadrava, Sůva.

BUDÍKOV B – ČERNOVICE B 1:1
Ve vyrovnaném zápase šli domácí do vedení kuriozní brankou. Janák překonal černovického gólmana střelou ze čtyřiceti metrů. Po přestávce se Černovice dočkaly vyrovnání z ojedinělé šance. Budíkov se mohl vrátit do vedení, ale T. Prokop po kličce brankáři nastřelil tyč.

Góly: 38. Janák – 66. Stejskal. Rozhodčí: L. Machač. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Budíkov B: M. Bláha – Novák, Janák, Morava, Vostřejž, Onderka, Šárovec, Zet (40. Havel), Žáček, J. Prokop, T. Prokop (78. Bleha). Černovice B: Pekař – Bíro, Mach, Krejčí, Novák, Paďourek, Hlásek, Hůlka (65. Matoušek), Míka, Tille (87. Řezáč), Stejskal.

LUKAVEC – H. VES 4:2
Jen průměrné utkání přineslo větší brankovou úrodu v prvním poločase. Domácí se dvakrát dostali do vedení, hosté v obou případěch rychle odpověděli. Ve 41. minutě Pešek potrestal chybu obrany a zajistil Lukavci těsný poločasový náskok. Po přestávce měl více ze hry Start, hosté spoléhali už jen na náhodu a rychlé protiútoky. Vítězství Lukavce tak pečetil druhým gólem Pešek.

Góly: 41. a 59. Pešek, 4. Franc, 30. Hanzlík – 7. Vlček, 33. Bělohlávek. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 3:2. Lukavec: Ludvík – Zamrzla (54. Wenemoser), Kott, Stibůrek, Franc, Šedivý, Pešek (75. Mišoň), Prokop, Zeman, Hanzlík, Šimek. Horní Ves: Zadák – Řepka, Chrenovský, Kantor, Makovička, Kubů, Vlček, Glejtek, Bělohlávek, Prchal, Brada (46. Krejčí).

V. CHYŠKA – PETROVICE 4:0
Pod Strážištěm bylo k vidění jednoznačné utkání, ráz mu daly dvě branky domácích v první čtvrthodině. Petrovice herně nestačily, před jejich brankou to často vřelo. Konečné skóre je pro hosty z pohledu počtu šancí domácích ještě lichotivé.

Góly: 6. Žilka, 15. Sojka, 44. Pučálek, 69. Zenáhlík. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouzský, Mládek (70. Berka), Drs, Mařinec (57. Zenáhlík), Kuzdas, Žilka, Bezemek, Hrubý, Pučálek (69. Havlíček). Petrovice: Burza – Krejčí, Moravec, Kočička, Janák, Pfau, Kameš, Kloc, Příhonský, Čekan, Folejtar.

Příští kolo: Černovice B – Nová Cerekev, Hořepník – Žirov B, Želiv – Horní Cerekev B, Petrovice – Mnich, Horní Ves – Velká Chyška, Budíkov B – Lukavec.