Čtyři body má rovněž Lukavec. Skvělou partii sehrál Želiv proti Senožatům, zápas rozhodl pěti góly už v prvním poločase.

ČERNOVICE B – PETROVICE 1:0
Domácí měli v prvním poločase výraznou převahu, do vedení je dostal z penalty Tille. Po přestávce útočná snaha Černovic končila na hranici soupeřovy šestnáctky, změnu stavu nepřinesly ani brejky Petrovic.
Gól: 30. Tille (PK). Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Černovice B: Pekař – Tikal, Hadrava, Bíro, Hůlka, Jůn (60. Stejskal), Krejčí, Tille, Novák, Chvála (90. Motyčák), Petrák. Petrovice: Kytka – Krejčí, Dus, Pech, Krpálek, Zach, Kameš, Peterka, Marek, Folejtar, Beránek.

MNICH – H. CEREKEV B 2:0
Hosté přijeli oslabení a od toho se odvíjel celý zápas. V prvním poločase se hrálo pouze na jednu branku, domácí z velkého tlaku vytěžili jen dvoubrankový náskok. Hostům po přestávce docházely síly, ale bojovali až do konce. Domácí i přes laxní přístup vítězství udrželi.
Góly: 16. Procházka, 41. Pavel Koukal. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Mnich: Šimeček – Petr Koukal, Procházka, J. David (46. D. Kouba), Bubník, Hrdlička (75. Daňhel), Novotný, Pavel Koukal, Voda, Motyčák (66. Křiváček), M. David. H. Cerekev B: Petrák – Matějka, Ošanec, Pinkas, Loukota, Jirák, Novák, Šimák, Podařil, Zeman.

LUKAVEC – VYSKYTNÁ 4:1
Lukavec měl v prvním poločase mírnou převahu, ale dvacet minut čekali na její střelecké vyjádření. Pak během šesti minut získali dvoubrankový náskok. Po přestávce hosté snížili a vytvořili si i další šance. Poté se Lukavečtí probudili a přidali další dva góly.
Góly: 19. Michal, 25. Zamrzla, 81. Zeman, 85. Šedivý – 59. Souček. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Lukavec: Ludvík – Meremus, Krill, Zamrzla, Bukarenko (73. Mařinec), Michal, Pešek, Prokop (73. Michalanský), Zeman, Benda (76. Šedivý), Šimek. Vyskytná: Sekal – Roubíček, P. Fíla (60. Valenta), Mejstřík, Budík, V. Fíla, Šustr, Valenta (36. Bína), Krejčí, Souček, Blažek.

ŽELIV – SENOŽATY 5:2
S těžkým terénem se lépe vypořádali domácí, důsledností při zakončení si vybudovali náskok 5:0. Hattrickem se blýskl Radil. Po změně stran Želiv ubral na herním zaujetí i pozornosti, čehož hosté využili ke korekci výsledku.
Góly: 31., 40. a 42. Radil, 37. Hora, 45. L. Stibůrek – 65. Maděra, 88. M. Večeřa. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (80. Sýs). Diváci: 45. Poločas: 5:0. Želiv: Thomaier – Josl, Novák, Němec (88. M. Stibůrek), Gregor, Peknik, Bloudek, Radil, Hora, L. Stibůrek, Humeš. Senožaty: I. Večeřa – Vokřál, Cibula (46. F. Dvořák), Maděra (65. M. Dvořák), Burda (46. Mareš), Strnad, K. Mareš, J. Mareš, Vlk, M. Večeřa, Sýs.

V. CHYŠKA – N. RYCHNOV B 3:3
Velká Chyška vletěla do utkání doslova po hlavě a ve 13. minutě vedla po trefách Havlíčka a Drse 2:0. Do poločasu domácí diktovali tempo a mohli své vedení minimálně zdvojnásobit, šance ale zahodili. Nový Rychnov toho využil, ještě do přestávky vyrovnal a nakonec bral bod za remízu.
Góly: 4. Havlíček, 13. Drs, 84. Malina – 41. a 46. J. Římal, 21. Loskot. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:2. Diváci: 20. Poločas: 2:2. Velká Chyška: Štamberk – Míčka, Mládek (79. Berka), Drs, Štarman, Havlíček, Malina, Zenáhlík, Zelenka, (46. Bartoška), J. Zamrzla. Nový Rychnov B: Cirhan – J. Římal, M. Loskot, Pozník, Mareš, O. Loskot (71. Pavelka), Kratochvíl, Nepraš, Slavík, R. Římal, Komárek (50. Slanec).