Duel sestupem ohrožených týmů ovládla Horní Cerekev. Hlavu si musejí drbat v Humpolci, jehož béčko přišlo o vedení 5:1.

JIŘICE – H. CEREKEV 3:5
Domácí zaspali úvod zápasu, hostům po chybách darovali dvoubrankové vedení. Petr Příhoda sice z trestného kopu snížil, ale další hrubka obrany Jiřic znamenala úpravu skóre na 1:3 po trefě Kůty. Poločasové skóre stanovil domácí Šimůnek po rozehraném trestném kopu Petra Příhody. Jiřice hodně oslabilo nucené střídání M. Sadského, přesto se jim povedlo po přestávce vyrovnat. Další šance už domácí neproměnili, naopak vlastencem vrátili H. Cerekvi náskok. Vítězství hostů pečetil z brejku Kůta.

Góly: 19. Petr Příhoda, 26. a 52. Šimůnek – 22. a 75. Kůta, 4. Staněk, 15. Havel, 59. vlastní. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 2:3. Jiřice: Krupička – Jůzl, Vincenc, Čepl (77. Jiřík), Jirků, Novák, Petr Příhoda, M. Sadský (39. Nesporý), Šimůnek, Borovička, O. Sadský. H. Cerekev: Soukup – Šetek, Staněk, A. Šimák (70. Havelka), Koten (83. Filsoch), Plachý (86. M. Šimák), Duba, Kůta, Suchý, Havel, Mezera.

KOSTELEC – ČERNOVICE 2:0
Šancí bylo v sobotním utkání poskrovnu. Hosté sázeli na dobře zabezpečenou obranu v čele s Kollerem, domácí chvíli marně hledali recept. Po půlhodině ho ale přece jen našli, a pomohli si sobě vlastními standardkami. Bratrská spolupráce Procházků přinesla přesný centr Adama a gólovou hlavičku Jana, který se zjevil sám u zadní tyče. Ve druhé půlce se hra nezměnila, hrálo se od vápna k vápnu, ale přibylo více náznaků šancí, které ovšem ani jeden z týmů nemohl dotáhnout do zdárného konce. Nakonec se Kostelečtí ale ještě jednou prosadili. Číhal utekl po lajně, místo centru na volného Gavallera zvolil střelu, na kterou gólman Vošahlík nedosáhl.

Góly: 31. J. Procházka, 83. Číhal. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas 1:0. Černovice: Vošahlík – Jonák, Koller, D. Maštalíř, Kohout, Kubů (15. P. Maštalíř), Růžička, M. Míka (46. Krejčí), V. Míka (66. Josef Hadrava st.), Josef Hadrava ml., Vlach.

TIS – KOŠETICE 0:1
Domácí nastoupili do zápasu vlažně, navíc ve 26. minutě nabídli Košeticím pokutový kop po faulu Mišty na A. Vejsadu. Sám postižený nedal Havlovi šanci. Potom Tis zařadil na vyšší rychlostní stupeň, ale proti dobře bránícím Košeticím se prosadit nedokázal.

Gól: 26. A. Vejsada (PK). Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Košetice: Jíša – Filípek, Nováček, T. Vejsada, Dvořák, Suk (66. Čermák), Bystričan, Hanousek, A. Vejsada, Zenáhlík, Paťha.

ŠTOKY – HUMPOLEC B 5:5
Domácím se hrubě nevyvedl vstup do utkání, když v 21. minutě prohrávali po gólech Paťhy už 0:2. Vzápětí předvedl pěknou individuální akci Žila a výsledkem byla kontaktní branka. Humpolci vrátil dvougólové vedení v poslední minutě prvního poločasu Prokop. Hosté po přestávce utekli na 1:5, ale domácí se nepoložili. V 70. minutě se jim sice zranil Kunc, přesto i v početní nevýhodě vyrovnali.

Góly: 28., 83. a 89. Žila, 73. J. Dáňa, 86. A. Dáňa (PK) – 1. a 21. Paťha, 45. Prokop, 51. Žatečka, 73. Šilpoch. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 4:4. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Humpolec B: Novák – Pecha, Fikar, Metál, Beránek, Skryja, Paťha, Doležal, Šilpoch, Žatečka, Prokop.

BUDÍKOV – LEDEČ N. S. 1:3
Po celý zápas měli více ze hry hosté, domácí bojovností a nasazením dlouho drželi krok. První dvě šance Ledče skórem nepohnuly, až ve 37. minutě po dlouhém autu tečoval ve vápně jeden z domácích hráčů míč do sítě. Po změně stran se Budíkovu povedlo vyrovnat, po kombinační akci se prosadil L. Kavka. Radost Rovnosti dlouho netrvala, Turek po rychlém protiútoku a nastřeleném břevně dorazil na 1:2. V závěru se domácí snažili vybojovat bod, ale dvě šance neproměnili. V nastaveném čase definitivně rozhodl střídající Martinek.

Góly: 53. L. Kavka – 37. vlastní, 57. Turek, 90. Martinek. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 3:2. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Budíkov: M. Bláha – Zet, Zour, T. Prokop, Grant, L. Kavka, Smereka, Páša, Čekan, J. Kavka (46. Kovář), F. Žáček.