ÚSTRAŠÍN – ŽIROVNICE B 2:1
Zápas byl festivalem neproměněných šancí. Rozhodl až samý závěr. Do brejku se dostal Starý, prostřelil Koláře a zajistil tak domácím plný bodový zisk.

Góly: 24. Popelka, 90. Starý – 75. O. Doležal. Rozhodčí: Bezstarosta. ŽK: 2:4. Diváci: 20. Poločas: 1:0. Ústrašín: Rohovec – Mazanec (75. Nápravník), Rod, Habáň, Kubiska, Starý, Kubík, Tůma, Šoula, Kott, Popelka (78. Hájek). Žirovnice B: Kolář – Hřib, Metlička, Malý, P. Doležal, O. Doležal, Rušil, Severa, P. Kořínek, Kopejtko (70. Pokorný), Bártů (83. Severa).

JIŘICE – KAMENICE N. L. B 3:0
Dvacet minut se hrál vyrovnaný fotbal, pak domácí dvakrát udeřili. Z brejku skóroval P. Novák, o tři minuty později sice penaltu neproměnil M. Novák, ale míč vzápětí dopravil do sítě J. Jůzl. Po přestávce výhru Jiřic orazítkoval T. Jůzl.

Góly: 27. P. Novák, 30. J. Jůzl (PK), 73. T. Jůzl. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:2. Diváci: 55. Poločas: 2:0. Jiřice: Zabloudil – R. Čepl, Vincenc, M. Novák, R. Jůzl, T. Jůzl, P. Novák (70. Jirků), Tůma (60. Nesporý), Jiřík, Hájek, Hložek. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Klusáček, Pfaur, J. Strašík, P. Macháček, Ira, Kupka, Jaroslav Houser, Vávra (46. Kašparec), Joza (68. I. Šiška), Růžička (74. P. Šiška).

Č. ŘEČICE – PACOV B 3:2
V zajímavém zápase domácí dvakrát získali jednogólové vedení, hostům se povedlo zásluhou Rathouského a Svobody srovnat krok. V závěru se štěstí přiklonilo na stranu Tatranu. V nastavení vystřelil zpoza vápna Košťál, Pachta míč neudržel a Kubíček ho zblízka vrátil do sítě.

Góly: 41. Káva, 61. Markvart, 90. Kubíček – 49. Rathouský, 79. Svoboda. Rozhodčí: Sedlák. ŽK: 3:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Č. Řečice: Paťha – Káva, Košťál, Roubal, Duchan, Dýnek, Kubíček, Šťastný, Gaupmann (78. Jílek), Pulda, Markvart. Pacov B: Pachta – Šlechta, Pavelec, Pučálek, Zíka, Rathouský (68. O. Pražák), Jan Přibyl, Svoboda, Václavík, Pícha (53. Gavrecký), J. Zabloudil.

BUDÍKOV – LUKAVEC 3:3
Za špatného počasí se úvod povedl lépe hostům. Do vedení jim pomohl vlastní gól domácích, v 17. minutě zvýšil Kocour už na 0:2. Budíkov pak přidal, do poločasu snížil a ve druhém se mu zásluhou Janáka a Tománka povedlo skóre otočit. Nakonec se ale body dělily, Lukavci zařídil remízu Mládek.

Góly: 40. Zadina, 54. Janák, 73. Tománek – 13. vlastní, 17. Kocour, 86. Mládek. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:1. Diváci: 36. Poločas: 1:2. Budíkov: Havel – Mráček, Tománek, Vodrážka, Pekárek, T. Šeda, Žáček, Paclík (46. Janák), Kratochvíl, Zadina, Vostřejž. Lukavec: Kotek – Mařinec, Kocour, Havlín, Prokop, Luboš Krill, Pouznar, Wenemoser (74. Zeman), Mládek, Kuneš, Lukáš Krill.

ČEJOV – POČÁTKY 5:1
Domácí hráli v prvním poločase po větru a udržovali si stálou převahu. Dvakrát se prosadil Kratochvíl, ve 22. minutě skóroval Prokop. Po přestávce se zápas spíše jen dohrával, i když hosté po snížení na chvilku ožili a tlačili se do útoku.

Góly: 13. Kratochvíl, 22. Prokop, 45. Kratochvíl, 57. L. Hložek, 80. Prokop (PK) – 49. Tesař. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas 3:0. Čejov: Krupička – J. Hložek, Beneš, P. Pech, J. Svoboda, L. Hložek, Marek (75. Doležal), Nápravník (80. D. Moravec), Prokop, L. Moravec, Kratochvíl. Počátky: Sálus – Mocek, M. Pavlíček, T. Pavlíček, Švarc, Lisý, Měkuta, Tesař, Matys (46. J. Doležal), Kníže, Žižka. (va, jš)

 1. Maraton⋌ 13 9 3 1 57:25 30
 2. Čejov⋌ 12 7 2 3 37:17 23
 3. H. Cerekev⋌ 12 7 2 3 38:20 23
 4. Pacov B⋌ 13 7 1 5 30:25 22
 5. Jiřice⋌ 13 7 1 5 31:28 22
 6. Žirovnice B⋌ 13 5 3 5 45:31 18
 7. Kamenice B⋌ 13 5 2 6 28:27 17
 8. Ústrašín⋌ 13 5 2 6 17:28 17