NOVÉ SADY – HUMPOLEC 4:1

Hostům patřil úvod, půl hodiny hráli velmi dobře, měli převahu. Zaslouženě také získali vedení. Na dlouhý pas Tomoviče si naběhl Alt a po kličce obránci zamířil do protipohybu brankáře.

Squashistky nepostoupily. Proti byly Finky

Jenže pak přišel humpolecký kolaps. Domácí za podpory větru začali nakopávat míče, přidali na důrazu a skóre se rychle měnilo v jejich prospěch. Po trestném kopu srovnal Šuba, pak se zblízka prosadil Rus a čtyři minuty před přestávkou se do listiny střelců zapsal ještě Richter. Druhý poločas přinesl urputný boj a spoustu nervozity.

Skórem už pohnuli jen domácí, po křídelní akci dokopl míč do sítě Spurný.

Góly: 32. Šuba, 39. Rus, 41. Richter, 73. Spurný - 26. Alt. Rozhodčí: Kaloč. ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 3:1. Nové Sady: Zbořil – Škoda, Kopp, Krátký, Popelka – Rus (81. Ďuríček), Spurný, Ždánský, Šuba (78. Boukhatem) – Schlimbach, Richter (85. Pošusta). Humpolec: Kříž – Zástěra, Kopic, David Maršík, Málek (46. L. Havel) – Tomovič, Skryja, Nermut (46. Šerý), Alt – Ujčík, Pešek (71. M. Havel). Nejlepší hráči: Rus, Richter – Tomovič.