Slovan udolal juniorku Pacova dvěma góly ve druhém poločase, Horní Cerekev udeřila v Černovicí už v prvním dějství.

KAMENICE N. L. – PACOV B 3:1
Body brali favorizovaní domácí, ale jednoznačné utkání to nebylo. Hosté zahrozili už v 6. minutě, nedorozumění obrany Slovanu gólem nepotrestali. Pak přišly rušné okamžiky na druhé straně, o což se postaral Kašparec. Jeho první střela se do branky nevešla, ale v 16. minutě už se skóre měnilo. Kašparec dostal míč do běhu a namířil přesně k tyči. Hosté vyrovnali těsně před poločasem, při umístěné střele Čecha neměl Votápek šanci. Po přestávce už byla Kamenice aktivnější. V 74. minutě jí vrátil vedení pěknou střelou do šibenice Kušta, který o chvíli později i výsledek podtrhl. V 83. minutě pronikl do vápna a po kličce brankáři zasunul míč do sítě.
Góly: 16. Kašparec, 74. a 83. Kušta – 44. Čech. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – D. Pelc, Novák, Spěváček, J. Strašík, R. Pelc, P. Zahradník, Kušta (88. P. Macháček), Kašparec, Halada (46. Šuranský), T. Zahradník (65. Zdeněk). Pacov B: Jíša – Pavelec, T. Kuran, J. Kuran, Kerouš (78. Z. Rybčák), Šlechta, Čech, Gavrecký, Kabíček (60. Podolský), Kostroun, Svoboda (67. L. Rybčák). ⋌(nov)

ČERNOVICE – H. CEREKEV 0:2
Za pěkné návštěvy se hrál pohledný fotbal, v prvním poločase to bylo zcela vyrovnané utkání, ve kterém se hosté udeřili z brejků. Nejprve se v 16. minutě z křídla prosadil Serbus, poté ve 30. minutě přeloboval domácího gólmana Růžek. Druhý poločas se hrál v režii domácích, hosté se na útočnou polovinu dostávali pouze sporadicky a stálo při nich hodně štěstí, neboť Elsner v 65. minutě nastřelil z přímého kopu břevno. Výborný Soukup v bráně hostů vyřešil i nebezpečnou střelu Grombíře, či tutovku Š. Paclíka.
Góly: 16. Serbus, 30. Růžek. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (33. Havel). Diváci: 150. Poločas: 0:2. Černovice: Ramovič – Kohout, Pěnka, Scheufler, Maštalíř, Kučera, T. Paclík (81. Jonák), Hadrava, Grombíř, Elsner, Stark (54. Š. Paclík). Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Staněk, Plachý (89. Chadim), Mezera, Vodráček, Zelenka, Serbus, Kůta, Havel, Růžek. ⋌(aln)

KOŠETICE – TIS 0:1
V Košeticích rozhodla o výsledku fotbalová zkušenost. Tis skvěle dirigovali matadoři Kozlík a Krajíček, kteří byli spolu s gólmanem Chudobou nejlepšími hráči zápasu. Domácí, jimž chyběla prakticky celá obrana, si za celý zápas vypracovali pouze dvě gólové příležitosti, které však Lhota a Vlk trestuhodně zahodili. Jediný brankový zářez padl z kopačky Vacka, který dvě minuty po změně stran mířil přesně křižnou střelou na levou stranu Holanovi branky.
Gól: 47. Vacek. Rozhodčí: Machač. ŽK: 5:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Košetice: Holan – A. Vejsada, Kubů, T. Vejsada, J. Bejček, Mazanec, Šoula (70. S. Bystričan), Suk, Mareš (56. T. Bejček), Lhota, Vlk. Tis: Chudoba – Miřátský (72. Mareš), Kubát (86. Kučera), Rosecký, Zezulák, Vacek, J. Benák, Krajíček, Kozlík, P. Benák, Kavka. ⋌(vjs)

H. BOROVÁ – BUDÍKOV 2:2
Už ve 4. minutě zahráli Borovští špatně ofsajd systém, čehož využil Páša, který dostal svůj tým do vedení. Domácí si poté vytvořili několik gólových šancí a ve 35. minutě se po chybě hostujícího Marouska a přihrávce Petra Veselého prosadil Stejskal. Po přestávce se do samostatného úniku dostal Petr Veselý a poslal domácí do vedení. Poté spadla hra do oboustranného podprůměru, přesto se Budíkovu podařilo čtvrthodiny před koncem vyrovnat, když se podruhé v zápase prosadil Páša.
Góly: 35. Stejskal, 48. Veselý – 4. a 74. Páša. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:2. Poločas: 1:1. Budíkov: M. Bláha – Haman, T. Bláha, Páša, Zet (73. Zástěra), Prokop, Zour, Novák, Marousek, Staněk, Trecha. ⋌(ves)