HNĚVKOVICE – PLAČKOV B 0:4
Navzdory výsledku byli domácí častěji u míče, snažili se tvořit, ale střelecky se neprosadili. Hosté spoléhali na brejky a v koncovce jim vše vycházelo. Do vedení je dostal Huml a po přestávce zaznamenal hattrick Zemek.

Góly: 43. Huml, 58., 65. a 82. Zemek. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 2:0. Diváci: 20. Poločas: 0:1. Hněvkovice: Švanda – Jůzl, Němec, Dvořák, Anděl, Horký, Petrik, Pikl, Brázda, Fišar, Mikulka, Podoba, Boček, Šebesta. Plačkov B: Milan Němec – Z. Svatoš, Krejčí, F. Dobrovič, Krumpl, P. Svatoš, Martin Němec, Kašpar, Huml, T. Dobrovič, Svoboda, Zemek, Němec, Palán, Mottl.

VYSKYTNÁ – MNICH 4:0
Domácí měli převahu, vyhráli zaslouženě. V prvním poločase spálili několik šancí, teprve krátce před přestávkou je dostal do vedení Havel. Po ní výhru zvýraznil hattrickem Souček.

Góly: 43. Havel, 51., 57. a 73. Souček. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 0:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Vyskytná: Drahný – Roubíček, Fíla, Vondrák, Blažek, Mejstřík, Fila, Valenta, Krejčí, Souček, Štěpán, Štangl, Sekal, Bína, Havel, Budík, Vokoun, Šáda. Mnich: Šimeček – Koukal, Dvořáček, Kovanda, Válek, Hrdlička, Švácha, Staněk, Cabaj, Fryc, Kouba.

TŘEŠŤ C – N. CEREKEV 3:1
Zajímavý duel rozhodl až závěr. Čtvrt hodiny před koncem dostal domácí do výhody Novák a v 89. minutě výhru Třeště pečetil Hochman.

Góly: 14. Krch, 74. Novák, 89. Hochman – 9. Sůva. Rozhodčí: Babák. ŽK: 1:4. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Třešť C: Jindřich – Gregor, Maryška, S. Bartušek, Nechvátal, Růžička, Kubů, Hochman, Mikeš, Krch, R. Bartušek, Rod, Janák, Z. Vašek, Veselý, Novák. Nová Cerekev: Rajčan – Michal Sochor ml., Michal Sochor st., Šebesta, Kubánek, Kolář, Novák, P. Beneš, Zíka, Vaněček, Sůva, Tyráček, O. Beneš.

Božejov zase naděloval, béčko Černovic dostalo deset gólů

KOŠETICE B – ČASTROV 3:0
Hosté prakticky celý poločas dokázali vzdorovat tlaku domácích, pak otevřel skóre Tržil. Ten po přestávce zkompletoval hattrick a dal tak vzniknout jednoznačnému vítězství domácích.

Góly: 44., 70. a 78. Tržil. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Košetice B: Duffek – M. Dvořák, Bejček, Nenadál, J. Dvořák, Kos, Čermák, Paťha, Bína, Tržil, Machovec, Kott, Filípek, Radosta, Pospíchal. Častrov: Másilko – M. Marek, Fojt, L. Lapka, Fuxa, Bečka, Musil, Rešl, P. Marek, Pomikáček, Houška, Valek, Votruba, Drbal, Grunta, P. Lapka.

ROHOZNÁ – JIŘICE B 4:4
V Rohozné diváci viděli zajímavý mač. Lépe ho začali hosté, kteří během šesti minut vedli o dva góly. Pak domácí přidali a do přestávky otočili na 4:2. Druhý poločas přinesl další obrat, Jiřičtí góly Vincence a Maděry vybojovali remízu.

Góly: 13. Rieger, 20. a 31. Nedbal, 41. Král – 4. a 70. Maděra, 6. Petr Novák, 60. Vincenc. Rozhodčí: Reich. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 4:2. Rohozná: Jílek – Bacher, Urbánek, Zeman, Veselý, Hruška, Rieger, Tomandl, Svítil, Nedbal, Král, Hron, Vrzáček, Toman, Štrobl. Jiřice B: Beránek – David, Škrabal, Šimek, Vincenc, M. Novák, Borovička, Trnka, Petr Novák, Petřík, Maděra, Frantál, Pavel, Novák, Hrůza, Bindzar.

 1. Třešť C⋌ 4 3 1 0 14:6  10
 2. Košetice B⋌ 3 3 0 0 11:2   9
 3. Rohozná⋌ 4 2 1 1 13:10  7
 4. N. Cerekev⋌ 4 2 1 1 12:9   7
 5. Vyskytná⋌ 4 2 0 2 10:9   6
 6. Plačkov B⋌ 4 1 1 2 11:14  4
 7. Jiřice B⋌ 4 1 1 2 10:14  4
 8. Častrov⋌ 4 1 1 2  4:9   4