SENOŽATY – LUKAVEC 5:1
Domácí měli po celé utkání herní převahu, kterou postupně přetavili v jasné vitězství. Hosté dokázali korigovat pouze z pokutového kopu, který proměnil Pešek.
Góly: 10. a 50. Maděra, 26. V. Strnad, 45. J. Mareš, 85. Král – 36. V. Pešek (PK). Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Senožaty: I. Večeřa – Vokřál, Cibula, Maděra (57. Vlk), M. Večeřa (80. M. Dvořák), V. Strnad (67. L. Mareš), K. Mareš, J. Mareš (60. F. Dvořák), Jankůj (77. Král), R. Strnad, Sýs. Lukavec: Veselka – Mařinec, D. Slabý, Zamrzla, Ludvík, Štarman, V. Pešek, Prokop, Zeman, Bílý, Šimek.

ČERNOVICE B – PETROVICE
nedohráno
Utkání bylo ještě v prvním poločase předčasně ukončeno pro inzultaci asistenta rozhodčího jedním z domácích hráčů. Zápas bude řešit okresní fotbalový svaz, v tabulce už je započten předpokládaný výsledek 0:3.

HOŘEPNÍK – N. CEREKEV 4:0
V bojovném zápase měli domácí mnohem více gólových příležitostí, z nichž některé proměnili. Hosté podali mnohem lepší výkon, než by naznačovalo jejich umístění v tabulce.
Góly: 30. M. Jelínek, 40. a 65. J. Jelínek, 88. P. Joneš. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (80. D. Zíka). Diváci: 50. Poločas: 2:0. Hořepník: Lapáček – Mezera, P. Dlouhý, Zíka, M. Joneš, Moravec, Šonka (68. Blažek), T. Dlouhý, M. Jelínek, P. Joneš, J. Jelínek. Nová Cerekev: Vaněček – Šípek, Beneš, D. Zíka, Sochor, Pavlík, K. Zíka, Vodička, Rajčan, Votápek, Knězů (46. Novák).

H. CEREKEV B – ŽELIV 3:2
Ve vyrovnaném utkání měli nakonec více štěstí domácí. V první půli se Horní Cerekev ujala vedení po střelách F. Šimka a Plachého, hosté pouze snížili. Po obrátce vyrovnal M. Němec, ale deset minut před koncem rozhodl domácí P. Chadim.
Góly: 13. F. Šimek, 32. Jan Plachý, 80. P. Chadim – 34. Josl, 51. M. Němec. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Horní Cerekev B: Faltýnek – P. Chadim, Pinkas, Plachý, Filsoch, Šimek, Loukota, Kůta, Šimek (46. Duba), Musil (46. Ošanec), Suchý (56. L. Chadim). Želiv: Thomaier – Hora, Novák, Němec, Josl, Dolejš, Šebesta, Bejda, Kratochvíl, Stibůrek, Komínek.

VYSKYTNÁ – BUDÍKOV B 4:2
Do Vyskytné přijel kvalitní soupeř, kterého hlavně v prvním poločase zdobila kombinační hra. Ve druhé půli domácí přidali na bojovnosti a dvěma zásahy hlavou rozhodl Souček.
Góly: 3. Přibyl (PK), 38. Mejstřík, 48. a 67. Souček – 13. Žáček, 42. Čekan. Rozhodčí: Poul. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Vyskytná: Sekal – Roubíček (83. Bína), Přibyl, Vondrák, Bezděkovský, Mejstřík (63. Hlobeň), Šustr, Valenta, Krejčí, Souček (75. Blažek), Štěpán. Budíkov: Prokop – Bleha (14. Onderka), Janák, Váňa, Vostřejž, Páša, Vondráček, Čekan, Žáček, Staněk, Trecha (69. Novák).

ČEJOV B – MNICH 4:2
Mnich začal náporem, ale vedení se z prvního brejku ujal střelou Beneše Čejov. Pak sice Koukal vyrovnal, ale přesná hlavička Neubera znamenala opět náskok domácích. Také po obrátce byli Čejovští přesnější při zakončení, takže se nakonec dočkali vítězství.
Góly: 10. Beneš, 37. Neuber, 71. Kratochvíl, 76. Svoboda – 34. a 75. Koukal. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Čejov B: Vacata – Semrád, Beneš, Svoboda, Tománek, Bucek (82. Doležal), L. Křípal, Mráček (87. M. Křípal), Neuber, Kratochvíl, Hložek. Mnich: Šimeček – Křiváček (46. Mikš), Procházka, Koukal, Bubník, Vaněk (46. Hron), Dufek, Šamal, Hrdlička, Mach (76. Dvořáček), Daněk.

Příští kolo: Vyskytná – Čejov B, Lukavec – Budíkov B, Petrovice – Senožaty, Nová Cerekev – Černovice B, Želiv – Hořepník, Mnich – Horní Cerekev B.