Rozhodlo o tom 11. kolo III. třídy, v němž lídr porazil Budíkov B 1:0. Na opačném pólu tabulky přezimuje rezerva Černovic.

ČERNOVICE B – SENOŽATY 0:4
Dvacet minut byli domácí lepší, ale své šance nevyužili. Hosty dostal do vedení střelou z pětadvaceti metrů Večeřa, a když krátce po přestávce zvýšil po rohu Cibula, ovládly Senožay hru. Přidaly další dva góly, přičemž řadu příležitostí ještě neproměnily.
Góly: 14. M. Večeřa, 48. Cibula, 53. Vlk, 77. J. Mareš. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločšas: 0:1. Černovice B: Karel Vošahlík ml. – Jonák, Gapko, Hůlka, Bohuslavický, Tikal, Řezáč (55. Hlásek), J. Míka  (48. Motyčák), Paďourek (84. Pekař), Tille, Chvála. Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Cibula, V. Strnad, Vokřál (69. F. Dvořák), K. Mareš, J. Mareš (81. M. Dvořák), Vlk (61. Král), M. Večeřa, Sýs, R. Strnad.

NOVÁ CEREKEV – ČEJOV B 5:1
Hosté sice nastoupili pouze v deseti, ale na počátku utkání na hřišti dominovali. Měli více ze hry a v 11. minutě dokonce získali vedení. Domácí pak ale přidali a do poločasu skóre otočili. Po přestávce už se hrálo v režii Nové Cerekve, která kromě tří gólů nastřelilila třikrát břevno a jednou tyč.
Góly: 19. a 64. Vodička, 35. a 68. Rajčan, 59. Zíka – 11. J. Svoboda. Rozhodčí: Podoba. Bez karet. Diváků: 10. Poločas: 2:1. Nová Cerekev: Vaněček – Šípek (46. Amcha), Beneš, Knězů, Sochor, Pavlík, Zíka, Vodička, Rajčan, Votápek, Pamětický. Čejov B: Vacata – Jiří Svoboda, L. Svoboda, M. Křípal st., Bůček, Jaroslav Svoboda, Cvrček, Mráček, M. Křípal ml., Boček.

MNICH – LUKAVEC 0:0
Ve vyrovnaném zápase se od začátku do konce urputně bojovalo o každou píď hrací plochy. Nebezpečnější byli hosté, kteří v útoku průsobili živějším dojmem, ale také oni se střelecky neprosadili.
Rozhodčí: Klubal. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Poločas: 0:0. Mnich: Šimeček – Koukal, Procházka, Novotný, Böhm (45. Hron), Vaněk (73. Daňhel), Dufek, Štangl, Motyčák (45. Křiváček), Mocek, David. Lukavec: Veselka – Meremus, Slabý, Šedivý (62. Kuneš), Kott, Mařinec (82. Michalanský), Prokop, Pešek, Zeman, Hanzlík, Šimek.

ŽELIV – PETROVICE 3:2
Sousedské derby přineslo vyrovnaný boj. Hosty v prvním poločase dostal do vedení Prajsler. Domácí zareagovali zvýšeným úsilím a nakonec jim to přineslo vítězství, když se ujaly střelecké pokusy z delší vzdálenosti. Výhru trefil Novák.
Góly: 58. Němec, 67. J. Radil, 87. Petr Novák – 44. Prajsler, 60. Moravec. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Želiv: Thomaier – Josl, Novák, Kratochvíl, Cupl, Z. Humeš, L. Radil, J. Radil (88. A. Hora), Dolejš, Stibůrek, Němec (90. J. Bloudek). Petrovice: Digrýn – Pfau, Dus, Marek (46. Moravec), Krpálek, Zach, Kameš, Peterka, Kubát, Prajsler, Folejtar.

H. CEREKEV B – VYSKYTNÁ 4:0
Domácí sehráli jeden ze svých podzimních zápasů, diktovali tempo hry od začátku až do konce. Hosté se do vyložené šance za celý zápas nedostali.
Góly: 11. P. Chadim, 33. Plachý, 55. L. Musil, 64. T. Matějka. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Horní Cerekev B: Faltýnek – L. Musil (59. M. Šimák), Plachý, Koten, Šimek, Filsoch, O. Musil, Kůta, A. Šimák, Suchý (75. M. Matějka), P. Chadim (64. T. Matějka). Vyskytná: Sekal – Roubíček (75. Havel), Budík, Vondrák, Bezděkovský (59. Přibyl), Mejstřík (31. Hlobeň), Šustr, Valenta, Krejčí (46. Bína), Souček (46. Blažek), Štěpán.

HOŘEPNÍK – BUDÍKOV B 1:0
Souboj prvních dvou týmů tabulky se hrál za převahy Hořepníka. Budíkov strávil prakticky celých devadesát minut v defenzívě, směrem dopředu toho moc nepředvedl. Domácí vzhledem ke své převaze vybojovali hubené vítězství, střelecky se prosadil jen ve 20. minutě Moravec.
Gól: 20. Moravec. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:2. Diváků: 30. Poločas: 1:0. Hořepník: Lapáček – Petrů (78. Mezera), P. Dlouhý, Zíka, Filip, M. Jelínek, T. Dlouhý, M. Joneš, J. Jelínek, Moravec, P. Joneš. Budíkov B: Březina – Staněk, Onderka, Šedivý, Bleha, Vodrážka, J. Novák (80. Havel), Zástěra, Eduardo (64. D. Novák), Žáček, Zet.