Fotbalisté Humpolce B v duelu nejhorších týmů skupiny A porazily Habry, Speřicím se povedlo přetlačit Věžnici. Dařilo se i Pelhřimovu B, který přivezl bod z Bedřichova.

SPEŘICE – VĚŽNICE 3:1
V zápase, v němž oba týmy potřebovaly vyhrát, začali lépe domácí a již v 6. minutě se ujali vedení po pěkné střele Štěpána. O deset minut později si však Speřičtí dali vlastní gól, když si stoper Němec srazil centrovaný míč do vlastní sítě. Hned z protiútoku však Sadský upravil na 2:1. Ve 20. minutě byl vyloučen věžnický Šejstal, který zbytečně tvrdě srazil u postranní čáry vyběhnutého brankáře Brzoně. Po změně stran v 55. minutě zvýšil Holoubek na 3:1 a domácí si už výhru v poklidu pohlídali.

Góly: 6. Štěpán, 17. Sadský, 55. Holoubek – 16. vlastní. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 4:1. ČK: 0:1 (20. Šejstal). Diváci: 80. Poločas: 2:1. Speřice: Brzoň – Němec, Pohan, Štěpánek, Alenka, Nenadál, Štěpán, Huňáček, Slavík (70. Záviška), Sadský (46. Čermák), Holoubek (73. Vlček).

HUMPOLEC B – HABRY 4:0
Půlhodina záchranářského souboje patřila hostům. Ti byli rychlejší a důraznější. Humpolec podržel při několika šancích soupeře mladý brankář Brávek. Obrat v zápase přinesl brejk Pikla, po němž se domácí dostali do vedení. Pikl mohl ještě před přestávkou zvýšit, když postupoval z rohu vápna sám na brankáře, jenže netrefil prostor vymezený tyčemi. Po změně stran domácí zcela ovládli hru. Ve 47. minutě dobře zakombinovali ve středu hřiště a Pikl se zapsal do listiny střelců podruhé. Převahu Humpolce ještě umocnilo vyloučení Melechovského a vše rezultovalo v trefy Nováka a dorostence Dalíka. Domácí za předvedenou hru ve druhém poločase vyhráli zcela zaslouženě.

Góly: 39. a 47. Pikl, 74. Novák, 89. Dalík. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (60. Melechovský). Diváci: 50. Poločas: 1:0. Humpolec B: Brávek – Metál, Krejčí, Kopic, Pícha, Pikl (76. Dalík), Beránek, Skryja, Málek (60. Chlád), Novák, Štecher (80. Tomovič).

BEDŘICHOV – PELHŘIMOV B 2:2
Domácí po aktivním vstupu dvakrát ohrozili Dvořákovu branku, vytěžili z něj tři rohové kopy, ale do vedení šel v 5. minutě Pelhřimov Vlachovou hlavičkou. Po téměř dvaceti minutách hry prošel Novák po pravé straně přes dva hráče a jeho centr našel volného Škodu na zadní tyči, který vyrovnal. Hosté šli znovu do vedení po půlhodince hry po Hovorkově sólu středem hřiště. Těsně před poločasem mířil nad v tutovce domácí Heřmánek.
Ve druhé polovině hry byl Pelhřimov pod tlakem a po chybné rozehrávce ve středu hřiště se vrátil míč před Dvořáka, Petr Mašek se uvolnil a vyrovnal. S další převahou Bedřichova si Dvořák a pelhřimovský obranný val už poradili a týmy se rozešly smírně.

Góly: 19. Škoda, 58. P. Mašek – 5. Vlach, 28. Hovorka. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Pelhřimov B: Dvořák – R. Hejda, Hrnčíř (28. Máca), Blažek, Rysl, Starý, Hovorka, Zabloudil, Čmucha, Papež, Vlach (79. M. Kubík).