Ti vyhráli tři ze čtyř zápasů. Z výhody domácího prostředí dokázaly těžit pouze Košetice B, kterým patří první příčka v tabulce.

IV. třída
OBRATAŇ B – HNĚVKOVICE 1:2
Hrálo se poměrně vyrovnané utkání, hosté spoléhali na brejky. Utkání by více slušela remíza, ale domácí zcela propadli v koncovce.

Góly: 63. Kudrnáč – 17. Švanda, 78. Plánek. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:0. Diváků: 40. Poločas: 0:1. ⋌(vej)

JIŘICE B – PLAČKOV B 0:2
Ve vyrovnaném utkání se hosté dostali ve 12. minutě do vedení gólem Slavíka a domácí se ze šoku dlouho vzpamatovávali. Když po přestávce Svatoš vedení Plačkova pojistil, Jiřice už neměly na obrat síly.

Góly: 12. Slavík, 47. Svatoš. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:3. Diváků: 60. Poločas: 0:1. ⋌(sad)

KOŠETICE B – ČASTROV 2:1
V úvodních dvaceti minutách měli domácí převahu, ale nevyužili šance, které si připravili. Hosté je následně potrestali při rozehrávce z rohu, kdy si Košetičtí vstřelili vlastní gól. Po přestávce získaly Košetice znovu převahu a nakonec se jim povedlo vývoj zápasu otočit, když vítězný gól vstřelil minutu před koncem Bureš.

Góly: 53. vlastní. 89. Bureš – 44. vlastní. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:2. Diváků: 20. Poločas: 0:1. ⋌(vjs)

VYSKYTNÁ B – TŘEŠŤ C 3:4
Třešť po celé utkání působila fotbalověji, takže její vítězství bylo zasloužené. Před koncem ještě pro Vyskytnou vykřesl jiskřičku naděje Zeman, ale na získání remízy už bylo hodně pozdě.

Góly: 43. Kletečka, 56. Roubíček, 89. Zeman – 30. Jelínek, 35. Vašek, 41. Bartušek, 80. Janák. Rozhodčí: Šefčík. Diváků:82. Poločas: 1:3. ⋌(kr)

Příští kolo: Třešť C – Obrataň B, Častrov – Vyskytná B, Plačkov B – Košetice B, Hněvkovice – Čejov B.