Cennou výhru vyválčily také Jiřice, kterým k tomu pomohl vlastenec soupeře z Lípy. Horní Cerekvi se letos moc nedaří, prohra v domácím prostředí s Habry to jen potvrdila.

HUMPOLEC B – ČERNOVICE 2:5
Humpolecká juniorka zřejmě pod dojmem vítězství v Ledči v minulém kole hrála s až moc velkým klidem. Hosté toho uměli využít a po brejcích se rychle dostali do dvoubrankového vedení. Domácím to však bylo málo. „I další dva góly jsme dostali po chybách v obraně, v prvním poločase jsme hráli hodně špatně," přiznal trenér Humpolce Imrich Brdečka. Po změně stran domácí ožili. Snížil Prokop z penalty, vzápětí přidal po narážečce druhou branku Maršík. Kontaktní gól mohl po hodině hry vstřelit Prokop, jenže jeho střelu zastavila spojnice břevna a tyče. Hosté už vítězství uhájili, navíc jejich bodový zisk potvrdil v závěru z brejku Paclík.
Góly: 51. Prokop (PK), 53. Maršík – 7. a 33. P. Maštalíř, 18. Scheufler, 43. Kohout, 87. Paclík. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (60. Studený). Diváci: 50. Poločas: 0:4. Humpolec B: Jůzl – Kameš, Maršík, Málek, Kubíček (68. Tran), Beránek, Skryja, Kříženecký, Prokop, Farka (63. Štěpán), Žatečka. Černovice: Cílek – D. Maštalíř, Studený, Pěnka, Kohout, Kubů, Růžička, Ševčík, Scheufler, P. Maštalíř, Pavlík.

TIS – KOŠETICE 1:1
Domácí dokázali využít počátečního tlaku a po čtvrthodince hry kopali penaltu, kterou proměnil Kučera. Navíc byl za faul vyloučen hostující brankář Jíša. Poté se ale Tis nechal vedením uchlácholit a nedokázal využít početní ani územní převahu. Hosté tak udeřili, z ojedinělého brejku vyrovnal Vejsada.
Góly: 15. Kučera (PK) – 64. Vejsada. Rozhodčí: Šuhaj. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (14. Jíša). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Košetice: Jíša – Nováček (74. Mazanec), Kos, T. Vejsada, Kadlec, Bejček, Bystričan, Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Fenár.

H. CEREKEV – HABRY 1:2
Byť hosté vstřelili první gól, tak první poločas se hrál podle not domácích. Vyrovnání obstaral Serbus. Další šance už Horní Cerekev nevyužila. Po přestávce dostal Habry do vedení brankou z penalty Vavřička a skóre pak už svou podobu nezměnilo, ačkoliv obě strany měly šancí více než dost. Střelci se ale předháněli v jejich zahazování.
Góly: 29. Serbus – 3. Bártík, 52. Vavřička (PK). Rozhodčí: Čepl. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Horní Cerekev: Soukup – Staněk, Zelenka, Duba (88. Plachý), Kůta, Suchý, Havel, Růžek, Martínek (68. P. Chadim), Loukota, Serbus.

JIŘICE – LÍPA 2:1
Ve vyrovnaném utkání brali body domácí. Ti se dostali do vedení ve 21. minutě gólem Petra Příhody a na další trefy se čekalo až do závěru zápasu. V 73. minutě postupoval sám na brankáře Petr Příhoda, J. Kutlvašr ho zastavil v rozporu s pravidly a viděl červenou kartu. Lípě to paradoxně neublížilo a v následující minutě A. Kutlvašr vyrovnal. Drama tím ovšem neskončilo. Jedenáct minut před koncem hosté vlastencem darovali Jiřicím vedení a remízu odmítli už v nastavení. Hrdlička neproměnil pokutový kop.
Góly: 21. Petr Příhoda, 79. vlastní – 74. A. Kutlvašr. Rozhodčí: Pospíchal. ŽK: 2:0. ČK: 0:1 (73. J. Kutlwašr). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Jiřice: Zabloudil – Jiřík, Vincenc, Jůzl, Jirků (73. Nesporý), Hložek (46. O. Sadský), Šimůnek, Novák, Hájek, Petr Příhoda, Pavel Příhoda (88. Hrůza).