Drbat hlavy si musejí fotbalisté Žirova, kteří nad Maratonem v poločase vedli 5:0, aby nakonec 5:6 prohráli. Deset gólů nastřílel Božejov do sítě béčka Pacova. Překvapení se nekonalo na úkor lídra tabulky, Nový Rychnov si připsal už sedmou výhru v řadě. Na opačném pólu zůstala po prohře v Plačkově Červená Řečice.

JIŘICE – N. RYCHNOV 2:6
Jiřice stačily tempu soupeře jen poločas, dvakrát vyrovnaly. Po přestávce už ale na hřišti existovalo jen jedno mužstvo, Nový Rychnov převahu dokázal vyjádřit i střelecky.
Góly: 25. Petr Příhoda, 28. Jiřík – 5. Ehl, 27. Šafařík, 41. Březina, 54. a 58. O. Kratochvíl, 87. Venkrbec. Rozhodčí: Poul. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 2:3. Jiřice: Zabloudil – Borovička (60. Rohovec), Vincenc, Trnka, R. Čepl, Jiřík, Langr, T. Jůzl, Dvořák, Petr Příhoda, D. Čepl. Nový Rychnov: Martin Faltýnek st. – Březina, J. Kratochvíl, Červenka, V. Mareš (46. Čech), Venkrbec, Šafařík, Martin Faltýnek ml., O. Kratochvíl, Mugrauer, Ehl (46. Švec).

BUDÍKOV – ÚSTRAŠÍN 0:2
O všem rozhodla už první půlhodina, v níž dostal hosty do dvoubrankového vedení M. Pech. Domácí se pak snažili s výsledkem něco udělat, ale když už se dostali do střelecké pozice, nedařilo se jim v zakončení.
Góly: 3. a 31. M. Pech. Rozhodčí: Hána. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 0:2. Budíkov: M. Havel – Bleha, Paclík, T. Bláha, Vostřejž, Šeda, Bernard, Wallisch, Kovář (78. J. Novák), L. Soukup (65. J. Soukup), L. Kavka. Ústrašín: Rohovec – Mazanec (78. J. Gebarovský), Rod, M. Gebarovský (90. Křech), Nápravník, Popelka, Kubiska (88. Seknička), Šoula, L. Doskočil (59. Masher), Pech, Starý (78. Hájek).

ŽIROV – MARATON 5:6
Domácí sehráli zápas, který je ze sna bude strašit asi hodně dlouho. V prvním poločase získali pětibrankové vedení, ale to se jim po přestávce postupně zcela rozplynulo. Obrat dokončil deset minut před koncem Růžek, když se předtím hattrickem blýskl Pahr.
Góly: 10. a 38. Klofáč, 21. a 43. Marek, 27. Šanda (PK) – 47. Moravec, 58. Máca (PK), 62., 72. a 75. Pahr, 80. Růžek. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 5:0. Žirov: J. Jonáš – Náměstek, Bratrů, Haruda, L. Jonáš, Bělík, Marek, Morava, Klofáč, Cvrček, Šanda. Maraton Pelhřimov: Vácha – K. Musil, Prchal (46. L. Vacek), Kocián, J. Mareš, Jeřábek, M. Vacek, Máca, Moravec, Růžek, Z. Musil (46. Pahr).

PACOV B – BOŽEJOV 3:10
Nekompletní Pacov podal mizerný výkon, naopak hostům se dařilo prakticky vše. Božejov získal už v prvním poločase osmibrankový náskok, takže se po přestávce dohrávalo už jen z povinnosti.
Góly: 59. Svoboda, 64. Gavrecký, 67. J. Kerouš – 6., 19. a 23. Havlík, 22., 26., 28. a 57. Pavel Kubů st., 43. Šátek, 45. Kocián, 48. Smrčka. Rozhodčí: Matouš. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:8. Pacov B: Pachta – Černý, Zíka, P. Ludvík (67. Pícha), Zeman (62. O. Pražák), Šauer, Jakub Vlach, J. Kerouš, Svoboda, Kouba, Gavrecký. Božejov: Mach – Carva (76. Menhard), Koubek (58. Palán), Josef Kumžák, Vacek, Šátek (82. Smítka), Smrčka, Jaroslav Kumžák (85. Doskočil), Kocián, Pavel Kubů st., Havlík (70. Pavel Kubů ml.).

PLAČKOV – Č. ŘEČICE 5:1
Domácí byli v poli lepším týmem. Na první gól ještě hostující Kubíček odpověděl, ale Ehrlich stihl do poločasu hattrick. Po přestávce tentýž hráč upravil na 4:1 a výsledku dal konečnou podobu po hodině hry Kašpar.
Góly: 26., 37., 40. a 56. Ehrlich, 62. Kašpar – 30. Kubíček. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Plačkov: Novotný – Kašpar (77. Mottl), Tesař, Martin Němec, Vaňous, Kalivoda, Ehrlich (82. T. Dobrovič), Keller, F. Dobrovič, Hájek, Palán (67. R. Štěpán). Č. Řečice: Paťha – Popovič, Hovorka, Pulda, Dýnek, Kubíček, Vávra, Serbus, Šťastný, Čech, Košťál.

ŽIROVNICE B – KAMENICE B 3:1
Hosty sice dostal do vedení Kašparec, ale osudná pro ně byla 23. minuta, kdy před pokutovým územím fauloval brankář Mifka. Uviděl červenou kartu a domácím se následně povedl obrat ve skóre. Srovnal hlavou Pokorný, na 2:1 upravil po přihrávce P. Kořínka V. Hadrava a výsledek pečetil opět Pokorný.
Góly: 48. a 67. Pokorný, 61. V. Hadrava – 11. Kašparec. ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (23. Mifka). Diváci: 60. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Obranec. Žirovnice B: Kolář – P. Kořínek, P. Doležal, Severa, V. Hadrava (79. Malý), Pokorný, J. Kořínek, O. Doležal, Péč, Bouz (75. Žižka), Mach (46. Kopejtko). Kamenice nad Lipou B: Mifka – Urban, L. Hadač, P. Macháček, A. Schober, J. Strašík, Ira (46. Dejmek), Spěváček, Jaroslav Houser (75. Procházka), Kašparec (85. Šiška), Vávra (74. Joza).

OBRATAŇ – ČEJOV 1:5
Ve vyrovnaném prvním poločase diváci gól neviděli. Po přestávce domácí začali kupit chyby v obraně a výsledkem bylo pět gólů v jejich síti. V koncovce produktivní hosté vyhráli zaslouženě, Obrataň smazala nulu v kolonce vstřelených gólů až pět minut před koncem zásluhou střídajícího Plášila.
Góly: 85. Plášil – 58. a 59. Marek, 61. Vrána, 69. P. Pech, 78. Beneš. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Obrataň: Kalina – Menšík, Pavel Čekal, Vesecký (6. Tábora), Hovorka, D. Kudrnáč, Maštalíř (79. Plášil), L. Vlach, Pučálek, Flígr, Buček. Čejov: Vacata – Cvrček, Beneš (83. Doležal), Josef Svoboda (83. Krupička), Hložek, Moravec, Marek, P. Pech, Vrána, Kratochvíl, Hložek. (va, jdv)