V Červené Řečici dokázal lídr zlomit odpor domácích v poslední desetiminutovce a z 1:0 otočil na konečných 1:2. Poslední příčky se zbavil Ústrašín, který doma zdolal Jiřice.

ŽIROVNICE B – MARATON 0:6
Zasloužené vítězství hostů, ačkoliv v prvním poločase rozdíl v kvalitě hry velký nebyl. Pelhřimovští však stříleli góly. Skóre otevřel Pavouk a do šatny se trefil Pahr. Po přestávce trefil domácí Cajz tyč, ale pak už se hrálo podle not Maratonu. Hattrick dokončil Pahr, navíc ještě nastřelil břevno.
Góly: 20. Pavouk, 44., 71. a 80. Pahr (první a druhý PK), 61. L. Vacek, 83. Máca. Rozhodčí: Kalaš. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Žirovnice B: Hanzal – Weith, Hřib, Mach (46. Cajz), Malý (74. Severa), Metlička, Pokorný, Z. Musil, Buchta (46. P. Doležal), Omasta (83. Tomšů), Rušil (87. A. Svoboda). Maraton Pelhřimov: Vaverka – Musil (46. Prchal), Kratochvíl, Kocián, Beneš, Šmíd (46. L. Vacek), M. Vacek, Máca, T. Vaněk (46. Růžek), Pavouk, Pahr.

KAMENICE N. L. B – POČÁTKY 2:3
Jen dva hráči se zapsali do listiny střelců zápasu, přestože padlo pět gólů. Domácí J. Strašík se prosadil hlavičkou a přesnou střelou k tyči, mezitím na chvíli otočil skóre Kocourek. Počátecký kanonýr po přestávce utkání rozhodl, čtvrthodiny před koncem po pohledné akci zamířil přesně k tyči.
Góly: 17. a 40. J. Strašík – 20., 27. a 74. Kocourek (první PK). Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:0. Diváci: 45. Poločas: 2:2. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Klusáček, Pfaur (82. Kašparec), A. Schober, L. Hadač, J. Růžička (46. P. Zahradník), J. Strašík, Kupka, Houser, Vávra (17. David), D. Růžička (67. Joza). Počátky: A. Soukup – F. Novotný (89. T. Novotný), M. Pavlíček, Tesař, Doležal, Šatara, Měkuta, Wiener, Kocourek, Vít, T. Pavlíček.

HOŘEPNÍK – OBRATAŇ 0:2
Domácí v nekompletní sestavě podali bojovný výkon a do poslední minuty byli ve hře o body. Obrataň ale vyhrála zaslouženě, byla v utkání o něco lepším týmem. Do vedení ji dostal v 18. minutě hlavičkou L. Vlach, výhru pojistil z trestného kopu Tábora.
Góly: 18. L. Vlach, 90. Tábora. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Hořepník: T. Dlouhý – V. Filip, P. Dlouhý, Zíka, Havlín, Petrů, Starka, Bíba, Severa (18. M. Jelínek), Moravec, Popelka. Obrataň: Kalina – Menšík (80. Vilímek), Melichar, Čekal, Vesecký (63. P. Kudrnáč), Buchar, D. Kudrnáč, Tábora, L. Vlach, Pučálek, Flígr.

PLAČKOV – ŽIROV 2:2
Oba týmy se rovným dílem zasloužily o kvalitní fotbalovou podívanou. Remíza zápasu sluší, všechny góly padly už v prvním poločase.
Góly: 6. Z. Štěpán, 39. Ehrlich – 29. Šanda, 37. D. Němec. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (59. Morava). Diváci: 40. Poločas: 2:2. Plačkov: Novotný – Mottl, Zemek (71. Smrčka), Z. Štěpán, Keller, Ehrlich, Kašpar, Palán, Kubů, Hájek, R. Štěpán. Žirov: J. Jonáš – Brož, Haruda, Bratrů (46. Marek), Bendl, Náměstek (74. Rejzek), Morava, L. Jonáš, Němec, Šanda, Křivan (61. Bělík).

Č. ŘEČICE – H. CEREKEV 1:2
Hosté byli fotbalovější, Tatran dlouho držel ve hře brankář Paťha. Domácí dostal do vedení Káva a tento stav vydržel skoro až do posledních minut. V nich domácí pod tlakem hostů vyrobili chyby v obraně a Martínek s Kotenem skóre otočili.
Góly: 24. Káva – 84. Martínek, 88. Koten. Rozhodčí: Reich. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Červená Řečice: Paťha – Popovič, Roubal, Kubánek, Pavelka, P. Dýnek (66. Kníže), J. Dýnek, Chvalkovský, Staněk, Vesecký (81. Pelíšek), Káva. Horní Cerekev: L. Chadim – Staněk, Koten, Kůta, Plachý, Šimák, Havel, Martínek, Serbus, Havelka (81. Podařil), Pinkas (46. Bečica).

ÚSTRAŠÍN – JIŘICE 4:2
V prvním poločase domácí těžili z herní převahy a zaslouženě se ujali dvoubrankového vedení. Po přestávce začal Ústrašín nekoncentrovaně a D. Vincenc dostal Jiřice do kontaktu. Zápas definitivně rozhodl dokončený hattrick M. Pecha.
Góly: 14., 31. a 75. M. Pech, 80. Křech – 46. D. Vincenc, 89. J. Vincenc. Rozhodčí: Hána. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Ústrašín: Rohovec – Rod, Mazanec (68. D. Doskočil), M. Gebarovský, T. Kubiska (73. Křech), J. Gebarovský, M. Pech (86. L. Doskočil), Seknička (85. Smrčina), Dedera, Nápravník (82. Dědouch), Starý. Jiřice: Krupička – J. Vincenc, Petr Příhoda, Jirků, Čepl, J. Jůzl, Pexa (60. Krejčí), Novák, D. Vincenc, Hrůza, Hložek (46. Borovička).⋌ (va, jdv)