Nový Rychnov poslaly do zápasu o třetí místo, domácí fotbalisty pokořili v penaltovém rozstřelu.

Poslední místo na turnaji obsadila podle očekávání Horní Ves, ale účastník IV. třídy favority potrápil. To bylo velkým dílem způsobeno výkonem Jiřího Zadáka, který byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Cenu pro nejlepšího hráče si odnesl počátecký Jiří Smejkal, zásluhou tří branek v duelu o třetí místo se nejlepším střelcem stal Ehl z Nového Rychnova.

Kvalifikace
H. CEREKEV – H. VES 5:3
Úmornému vedru odpovídalo i tempo hry. Hráči Horní Vsi se ujali vedení, ale favorit třemi brankami skóre otočil. Potom však polevil v koncentraci a o vedení znovu přišel. Teprve další dvě branky domácích daly výsledku jasnější podobu.
Góly: Růžek, Serbus, Duba, Zelenka, Loukota – Fous, Rataj, Průcha (PK). Poločas: 3:2.

N. RYCHNOV – POČÁTKY 1:2
Tým Počátek hrál v první půli důraznější, bojovnější fotbal, který mu zajistil dvoubrankové vedení. Po změně stran byl aktivnější Nový Rychnov, ale korigující trefa Kratochvíla na finále nestačila.
Góly: O. Kratochvíl – Valeš, Kopečný. Poločas: 0:2.

O 3. místo
N. RYCHNOV – H. VES 4:0
V souboji o třetí místo nebyl dlouho rozdíl čtyř tříd znát. Pak si vzal hlavní slovo Ehl a hattrickem rozhodl.
Góly: Ehl 3, Mugrauer. Poločas: 2:0.

Finále
H. CEREKEV – POČÁTKY 2:2, penalty: 1:2
Finále se lépe vyvíjelo pro domácí, kteří s vedením 2:0 v zádech v klidu mířili ke konečnému triumfu. Proti byl v úplném závěru utkání Smejkal a dvěma zásahy dovedl Počátky až k úspěšnému penaltovému rozstřelu. Rozhodující penaltu zařídil Valeš.
Góly: Zelenka, J. Chadim – Smejkal 2. Poločas: 1:0.