Fotbalisté Slavoje si poradili s Hněvkovicemi a na první příčce vystřídali Nový Rychnov B, který se na špici dostal po úspěšné čtvrteční předehrávce. Na poslední příčku se po debaklu  propadl Žirov B.

PLAČKOV B – KOŠETICE B 4:1

Domácí měli po celý zápas převahu, kterou zúročili i výsledkově. Hosté si čestný úspěch připsali až v 76. minutě, kdy se trefil Vodrážka. Stejný hráč ještě v 74. minutě neproměnil penaltu.

Góly: 12. V. Němec, 44. a 65. Šoula, 63. J. Svoboda – 76. Vodrážka. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 4:2. Diváci: 43. Poločas: 2:0. ⋌(jnd)

TŘEŠŤ C – HNĚVKOVICE 1:0

Utkání bylo od prvních minut velmi vyrovnané, domácí nedokázali proměnit hned dvě vyložené šance, a proto o výsledku rozhodl až devět minut před koncem Sedláček.

Gól: 81. Sedláček. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 0:4. Diváci: 30. Poločas: 0:0. ⋌(jln)

ČASTROV – H. VES 0:4

Horní Ves proti Častrovu neměla těžkou roli, domácím se nedařilo ve všech řadách. Hosté pohodlně zvyšovali až na rozdíl čtyř branek. Jejich kanonádu zabrzdilo až vyloučení Průchy.

Góly: 12. Fous, 23. Kantor, 55. Rataj, 65. Průcha. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (70. Průcha). Diváci: 45. Poločas: 0:2. ⋌(le)

JIŘICE B – ŽIROV B 11:1

Jiřické béčko si pořádně zastřílelo. V prvním poločase ještě hostující jedenáctka vcelku držela se soupeřem krok, ale ve druhém inkasovala devět branek.

Góly: 32. a 59. Maděra, 76. a 86. Hrůza, 74. a 82. Petr Příhoda, 11. Hložek, 51. Borovička, 64. Horký, 80. Vincenc, 35. Zabloudil (PK) –  54. Novotný. Rozhodčí: Ryšánek. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:0. ⋌(sad)

Zápas N. Rychnov B – Obrataň B (3:2) byl předehrán 1. května.