Šest bodů na kontě mají také Hněvkovice. Zabral nováček soutěže Čejov B, který nastřílel půltucet gólů Častrovu. Pořádný debakl si vykoledovala nekompletní Vyskytná B, která inkasovala v Košeticích hned osmkrát.

KOŠETICE B – VYSKYTNÁ B 8:1
Hosté nastoupili pouze v deseti, takže po celou dobu utkání měli domácí převahu, což se jim podařilo i patřičně gólově vyjádřit. Střelecky se dařilo obzvláště Tomáši Bejčkovi, který zaznamenal polovinu branek svého týmu.
Góly: 3. Kadlec, 8. a 11. Lhota, 44., 62., 64. a 76. T. Bejček, 77. Šáda – 9. Souček. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Poločas:
4:1.⋌ (vjs)

HNĚVKOVICE – PLAČKOV B 3:2
O výsledku utkání rozhodla větší chuť do hry domácích, kteří se po vstřelení druhé branky vrhli do útoku a výsledkem byl gól Brázdy. Hosté nepodali špatný výkon, ale nedařilo se jim v koncovce.
Góly: 36. Dzhamuraff, 53. Švec, 54. Brázda – 32. M. Vrána, 50. Slavík. Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:1. Diváků: 60. Poločas: 1:1. ⋌(el)

ČEJOV B – ČASTROV 6:0
Čejov od začátku lépe kombinoval, hosté se dostávali do protiakcí spíše jen sporadicky. Už o přestávce vedli domácí tříbrankovým rozdílem a sahali po zisku všech bodů. Po návratu z kabin začal Čejov trochu v útlumu, ale dostal se z něj a nakonec vyhrál více než jednoznačným rozdílem.
Góly: 10. Tomáš Čeleda ml., 25. a 60. Hložek, 35. a 80. Nápravník (PK), 70. Marek. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:1. Diváků: 40. Poločas: 3:0. ⋌(dlž)

JIŘICE B – TŘEŠŤ C 0:4
V prvním poločase byli domácí zaskočeni rázností akcí svého soupeře, který si tak rychle vybudoval čtyřbrankový náskok. Domácí propadli v obraně, v útoku se do šancí dostali, ale v koncovce se jim nedařilo. Ve druhé půli se utkání vyrovnalo, ovšem skóre už svou podobu nezměnilo.
Góly: 4. a 40. Bartůšek, 31. a 33. Hoffmann. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 0:4. ⋌(sad)

Příští kolo: Vyskytná B – Obrataň B, Třešť C – Košetice B, Častrov – Jiřice B, Plačkov B – Čejov B.