Jsou jím fotbalisté Hněvkovic. Vzhledem k tomu, že ale odehráli zatím jen dvě utkání, patří jim až třetí příčka. Na první se probojovala rezerva Košetic, která z čela sesadila v přímém souboji Třešť C.

IV. třída
PLAČKOV B – ČEJOV B 0:5
V prvním poločase to byl ještě vyrovnaný zápas. Domácí měli velkou šanci na vyrovnání, ale neproměnili ji. Po přestávce se obraz hry rapidně změnil, Čejov měl výraznou převahu, kterou vyjádřil čtyřmi góly.

Góly: 21., 75. a 89. Nápravník, 61. Hložek, 73. Kratochvíl. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 0:2. Diváků: 100. Poločas: 0:1.⋌ (jan)

TŘEŠŤ C – KOŠETICE B 2:5
První poločas byl vyrovnaný, i přestože se hosté brzy dostali do vedení. Po změně stran se projevila lepší fyzická kondice hostujících hráčů, která nakonec rozhodla utkání. Domácí se sice snažili, ale Košeticím nestačili.

Góly: 11. Vašek, 32. R. Bartušek – 2. a 20. Lhota, 48. Most, 61. Bystričan, 86. Vejsada. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 2:3. Diváků: 65. Poločas: 2:2. ⋌(jln)

VYSKYTNÁ B – OBRATAŇ B 2:2
Utkání bylo méně bohaté na šance, hosté vsadili své štěstí především na střely z dálky. Domácí měli hodně dlouho smůlu v koncovce, dvakrát trefili tyč. Vyrovnaná partie nakonec skončila spravedlivou remízou.

Góly: 75. Kletečka, 88. J. Souček – 40. Bezděk, 80. Polanecký. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Poločas: 0:1. ⋌(kr)

ČASTROV – JIŘICE B 3:2
Častrov i Jiřice se o dominantní roli přetahovaly už od počátku utkání, ale ani jedné straně se nepodařilo vytvořit převahu na dlouhou dobu. V druhém poločase se situace nezměnila, až v závěru utkání se štěstí přiklonilo k domácím. V poslední minutě rozhodl M. Bečka.

Góly: 20. Votruba, 67. V. Bečka (PK), 90. M. Bečka – 35. Maděra, 60. Rohovec. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 3:4. Diváků: 50. Poločas: 1:1. ⋌(bor)

Příští kolo: Obrataň B – Hněvkovice, Jiřice B – Plačkov B, Košetice B – Častrov, Vyskytná B – Třešť C.