Krajský přebor staršího dorostu

TŘEŠŤ – PELHŘIMOV 0:3

Starší dorost vybojoval náročné utkání a o domácích můžeme bez nadsázky říci, že neprodali kůži lacino. Hrálo se důrazně mezi oběma brankami, rychlé brejky nutily pelhřimovskou obranu k plnému výkonu. Deštěm promáčený trávník mohl chybu proměnit v gólovou šanci. Čas ubíhal a Papežovy, Vlachovy centry Třešť odvracela, protiútok odkopl včas Klofáč. Po půlhodince hry domácí zvýšili tlak, dvakrát byl na místě Kratochvíl a nákop dopředu těsně před útočníky chytil Maška. Mohutným povzbuzením pro Pelhřimov byla branka do šatny, Kubíkovu rozehrávku proměnil Vlach.

I po pauze se hostům dařilo, Vlach vybojoval roh, rozehrával Rejzek, Kubíkovu střelu ještě domácí vyrazili, ale napodruhé znamenala Havlova dorážka dvougólové vedení. Třešť odpověděla náporem, Klofáč počkal s čistým odkopem do autu bez faulu, dvakrát skončil míč v Maškově náruči. Gólman domácích vychytal Rejzka i Dvořáka. Čtvrthodinku před koncem rozehrál Kubík trestný kop Papežovi, ten odcentroval Vlachovi, který svým druhým gólem tři body pojistil. V akční hře až do konce hosté udrželi čisté konto.

Góly: 42. a 72. Vlach, 51. Havel. Poločas: 0:1. Pelhřimov: Maška - Šoula, Klofáč, Kratochvíl - Kos (60. M. Hložek) - M. Rejzek, Kubík, Havel, Papež (86. Nevšímal) - Vlach, Dvořák (75. Bohuslavický).

Krajský přebor mladšího dorostu

TŘEŠŤ - PELHŘIMOV 0:4

Mladíci měli v partituře napsáno svižně a vesele na polovinu soupeře, kde se zabydleli. Homolkův centr proměnil Jan Rejzek. Potom do Pešty mířili M. Machač a Vácha, Nohejlovu střelu gólman vyrazil do pole. Po Bartoňově nahrávce poslal míč podruhé do třešťské sítě hlavičkou Nohejl. Před nabíhajícím Rodem musel M. Hložek volit malou domů a až gólman odkopl na domácí území. M. Machač rozehrál standardku nad břevno, Homolka z úhlu zleva břevno nastřelil. Vysokou mušku měl M. Machač i v poslední střele poločasu.

Po přestávce aktivní Rod vyzkoušel třikrát Hložka, počtvrté jeho trestný kop odvracel Kropáček, ale Faltýnkův centr patřil Homolkovi a jeho střela poslala mladíky do třígólového vedení. Po narážečce Homolka, Gabrhel, Homolka vsítil čtvrtý gól Vácha.

Góly: 8. J. Rejzek, 20. Nohejl, 49. Homolka, 73. Vácha. Poločas: 0:2. Pelhřimov: J. Hložek - L. Machač, M. Hložek (41. Burda), Š. Machač, Vácha – Faltýnek (68. Nedělčev), Bartoň (41. Kropáček), J. Rejzek, Homolka - M. Machač, Nohejl (55. Gabrhel).