Fotbalisté Nového Rychnova totiž uhráli tři body v duelu s Kamenicí. Na odstřel jsou momentálně Štoky a dva celky ve skupině B.

PELHŘIMOV B – LUKA 1:1

Utkání nabídlo především urputný boj. Luka hrozila hlavně z rychlých protiútoků. Do vedení se dostala už v 6. minutě, kdy si Horáček udělal z domácí obrany statisty a akci vyšperkoval kličkou brankáři M. Zabloudilovi. Rezerva Pelhřimova se nezalekla a ve 28. minutě se dočkala vyrovnání. To obstaral po ukázkovém zpracování míče a zakončení k tyči obránce Razima. Druhý poločas byl ve znamení nervozity a osobních soubojů, fotbalové pokoukání nenabídl. Dělba bodů je spravedlivá pro oba týmy.

Góly: 28. Razima – 6. Horáček. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Razima (83. Machač), Duchan, Blažek, Rysl, Homolka, Ryšavý, J. Zabloudil (71. Vonásek), Homolka, Obranec, Hurda.  ⋌(jdv)

N. RYCHNOV – KAMENICE 3:1

Hosté začali dobře, měli mírnou převahu, ale v 18. minutě trestný kop Březiny vypadl  Votápkovi z rukou a Parkan dorazil míč do sítě. Po půlhodině hry udeřil Nový Rychnov podruhé, chybu soupeře trestal střelou ze dvaceti metrů J. Mareš. Třetí branku domácích přidal M. Faltýnek, který usměrnil centr O. Kratochvíla do protipohybu brankáře. Hosté v prvním poločase zklamali nejen v obraně, solidní šance neproměnili Pelc, Houška nebo Vávra. Tři změny v sestavě Kamenici pomohly a v úvodu druhé půle prošel obranou Dvořák a snížením vykřesal pro svůj tým jiskérku naděje. Nový Rychnov ale pracoval v defenzívě spolehlivě a vítězství ubránil.

Góly: 18. Parkan, 34. J. Mareš, 40. M. Faltýnek – 49. Dvořák. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 2:5. Diváci: 70. Poločas: 3:0. N. Rychnov: T. Faltýnek – Parkan (65. T. Loskot), M. Loskot (61. Hájek), Březina, V. Mareš, Martínek (57. Mugrauer), O. Kratochvíl, Paclík, M. Faltýnek (78. Fíla), J. Mareš, Švec. Kamenice n. L.: Votápek – Míka (68. T. Zahradník), Novák (46. J. Strašík), D. Pelc, Melzoch, Vávra (46. Spěváček), Dvořák, Houška, Šuranský, R. Pelc, M. Strašík (46. P. Zahradník). ⋌(chl)

ŠTOKY – SPEŘICE 1:1

O holou záchranu bojující Štoky lídra soutěže zaskočily, už po pěti minutách přihrál Žíla Lóžimu, jehož střela otevřela skóre. Domácí byli lepší i nadále, jenomže svoje šance nedokázali přetavit v pojistku. Po hodině hry přišla pro Štoky rána, když se brankář Uhlíř nedomluvil s Dáňou a byl z toho vlastní gól. Zbytečná chyba s domácími otřásla a zbytek zápasu už se jen dohrával.

Góly: 5. Lóži – 61. vlastní. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Speřice: Duben – Čermák, Holenda, Jančík, Němec, Pohan, Štěpánek (55. Moravec), Morava, Štěpán, Huňáček, Brzoň (39. Vlček). ⋌(vb)