Mladší dorost neskóroval a prohrál nejtěsnějším možným rozdílem.

J. HRADEC – PELHŘIMOV 1:4
Pelhřimovu vyšel vstup do hry. Již ve 3. minutě prošel Šafařík po pravé straně a centr přetavil Podoba na první gól. Druhý Šafaříkův centr poslal Obranec nad branku a po chvilce Šafaříkovu zpětnou přihrávku zužitkoval Honzl. Pelhřimov byl dál aktivní. Obrancův trestný kop gólman chytil, potom jej tísnili soupeři a míč z otočky minul branku. Hradec zahrozil z rohu, po chybném rozehrání ve středu hřiště se štěstím odkopl na roh Červenka. Domácí byli blízko snížení, když obrana Pelhřimova nereagovala na propadlý míč, ale z malého vápna překopli. Poločas uzavřela tyč Obrance. Po změně stran odstavil pronikajícího útočníka Červenka a míč sebral Švec. Vzápětí Alt důrazně prošel přes dva hráče a posunul doprava Šafaříkovi, který s jistotou přidal třetí gól hostů. Pokutového kopu za faul na důrazného Obrance se hráči báli, a Venkrbcovi míč gólman vystihl. Hradec potom zvedl hlavu, sólové nájezdy  ovšem vyřešil Švec. Inkasoval až gól od Bašty po přečíslení obrany. Pelhřimov ale rychle odpověděl, postaral se o to Šafařík, který po sólu přeloboval brankáře.
Góly: 82. Bašta – 3. Podoba, 7. Honzl, 53. a 85. Šafařík. Poločas: 0:2. Pelhřimov: Švec – Honzl, Bezemek, Červenka, Zenáhlík – Podoba, Bartoška, Poul, Šafařík – Alt, Obranec. Střídali: Venkrbec, Drechsler.

J. HRADEC – PELHŘIMOV 1:0
Mladší dorostenci inkasovali v 8. minutě, ale přes převahu domácích, i když se štěstím, nedovolili Hradci přidat pojistku. Po přestávce Pelhřimov přidal, střelu Jírů gólman vyrazil, odvrátil i dva rohové kopy hostů. Pelhřimov získal ještě dva rohy a přímé kopy, na vyrovnání to nestačilo a po dvaceti minutách se Hradec začal stěhovat na soupeřovu polovinu. Hosty zachránila od další branky tyč, potom sólujícího útočníka zpomalil Vojta a Sochor měl vteřinku na vystartování po míči.  Na druhé straně byl před Němcem dříve u míče hradecký gólman.
Gól: 8. Votava. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Sochor – L. Smrčka, Palán, Vojta, Kott – Tůma, Jírů, Zamrzla, Brothánek – Němec, Dreschler. Střídali: Kovář, Tomšů. ⋌(hst)