PELHŘIMOV – BLANSKO 2:1
Ve vyrovnaném začátku chytil Špačkovu hlavičku gólman Veselý, Pelhřimovští se neprosadili ani po Bumbálkově rohu. Pokus o odkopnutí míče v pokutovém území domácích skončil faulem a penaltou. Důrazná střela Bílka přes Tkadlecovu teč skončila v síti. Krátce na to měli domácí tři šance vyrovnat. Mazancovu střelu Veselý vyrazil a dorážka branku minula, přesnou mušku neměl ani Bumbálek proti už odkryté brance. Ještě v téže minutě neměl Mazancův sklepnutý centr patřičnou tvrdost. Novákův roh Blansko odhlavičkovalo a na druhé straně Flachsův přímý kop patřil Tkadlecovi. Po ztrátě míče zachraňoval Vlk a vyvedl do pole i Flachsův roh. Potom Tkadlec bravurně vyrazil Feikovu střelu nad břevno, bylo to sólo proti gólmanovi a stoprocentní šance s chutá hrajících hostů.

Druhé napínavé dějství přineslo stupňující aktivitu Pelhřimova. Zdánlivě nenápadný Bumbálkův přímý kop šel těsně pod břevno, Veselý se při vyrážení pořádné protáhl. Horkého míč potom orazítkoval břevno a Smrčka hlavičkoval mimo. Obrovskou nadějí bylo Mazancovo vyrovnání po chybě obrany. Výsledek otočil čtvrthodiny před koncem Špaček, přesný Kotrčův centr poslal ze dvanácti metrů za Veselého záda. Bojovný kolektivní výkon pelhřimovského týmu si zaslouží velké uznání.

Góly: 64. Mazanec, 76. Špaček – 20. Bílek (PK). Rozhodčí: Petr. Bez karet. Poločas: 0:1. Pelhřimov: Tkadlec – Smrčka, Kott, Šimák, Vlk – Horký, Novák (68. Viktora) – Bumbálek (72. Florián), Mazanec, Špaček – Kotrč.

Ostatní výsledky 26. kola: Bohunice – Svratka Brno 1:3, Líšeň – Otrokovice 2:7, Žďár nad Sázavou – Boskovice 8:1, Havlíčkův Brod – Velké Meziříčí 3:2, Vrchovina – Sparta Brno B 4:1, HFK Třebíč – Kyjov 5:0.

PELHŘIMOV – BLANSKO 2:6
V utkání s vedoucím týmem tabulky domácí mladší dorostenci odevzdali další body soupeři a stále čekají na první bodový zisk v jarní části soutěže. Od počátku hráli druhé housle, bránili se atakům hostí a jen sporadicky ohrozili branku Blanska. Poprvé inkasovali ve 21. minutě po rohovém kopu a hlavičce Němce. Vzápětí Blansko slavilo znovu, chybnou rozehrávku domácích trestal Prudil. Zápas pak přerušil včelí roj, který donutil pločas dohrát na vedlejším hřišti. Domácím to nebylo moc platné, Sehnal stihl upravit na 0:3. Druhý poločas vyšel domácím lépe.

V 52. minutě Donabauer využil nedorozumění v obraně Blanska a snížil. Hosté ale měli vývoj skóre plně pod kontrolou. Dvakrát se střelecky prosadil Kouřil, jeho trefy proložil úspěšnou hlavičkou Prudil. Domácí měli alespoň poslední slovo, v 79. minutě pěkně zakombinovali Podlena s Gutevem a Fikar upravil na konečných 2:6.

Góly: 52. Donabauer, 79. Fikar – 21. Němec, 22. a 71. Prudil, 36. Sehnal, 68. a 74. Kouřil. Rozhodčí: Müller. ŽK: 1:0. Poločas: 0:3. Pelhřimov: Moravec – Sajner, Mareš, Škoda, Fikar – Šmíd, Viktora, Donabauer, Heřmánek – Blokeš, Fanta.