BENEŠOV – PELHŘIMOV 4:2
Benešovský ligový dorost U17 byl důraznější, rychlejší i přesnější. Brzy získal vedení, když Maršík vrátil do sítě míč vyražený brankářem. Mišoň pak skóroval z ofsajdu, ale vzápětí se prosadil přes tři protihráče a vyrovnal.

Po přestávce byl Benešov velmi aktivní, brzy kopal čtyři rohy a nastřelil břevno. Do vedení ho dostal z penalty Podhorský, vzápětí ale srovnal ze skrumáže Mazanec. Pelhřimov potom nevyužil dva rohy, po Smrčkově sólu byl u centru před Mišoněm gólman a Větrovského točená střela skončila na tyči. Závěrečná pětiminutovka patřila Benešovu. Dvěma góly rozhodl Kulhavý.

Góly: 9. Maršík, 66. Pohorský (PK), 85. a 87. Kulhavý – 16. Mišoň, 67. Mazanec. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Tkadlec – Vlk, Kordík, Tůma, Smrčka – Poul, Chadim, Mišoň, Zenáhlík – Větrovský, Pakosta. Střídali: Mazanec, Vojta, Brothánek, Němec.

BENEŠOV – PELHŘIMOV 4:1
V důrazně hraném zápase šel Pelhřimov do vedení pohledným gólem Mazáče. Benešov postupně převzal iniciativu, do přestávky vyrovnal. Ve druhém dějství měl převahu a vyjádřil ji třemi brankami.
Gól Pelhřimova: Mazáč. Poločas: 1:1.