„Celkem dobře jsme začali, ale to byl doopravdy jen začátek. Možná jsme domácí trochu zaskočili, jenže to bylo všechno," prohlásil hodně smutně trenér Pavel Žatečka. Pohled na hru týmu opravdu hezký nebyl, sice všechny góly domácích padly až ve druhém poločase, ale Dálnici se zápas nepovedl prakticky celý.

„Nechci říci, že jsme se za stavu 2:0 uspokojili. I jsme na toto téma debatovali v kabině. Spíš nás zápas nezastihl v dobrém rozpoložení. Druhý poločas jsme odehráli hodně pasivně," nabídl svůj názor Žatečka a dodal: „Přišlo mi to, že nám v náročném programu už trochu došly síly. Někteří kluci, co hrají za dorost, měli za sebou zápasy ve středu, v sobotu a tady už prostě asi nebylo z čeho brát," doplnil.

Speřice v zápase vsadily na mladého gólmana. Mezi tyče se postavil dorostenec Tkadlec. „Šlo o dohodu mezi brankáři a trenérem dorostu Jirkou Holendou. Tkadlece chceme postupně zabudovávat do týmu," vysvětlil kouč a hned jedním dechem dodal: „Dostal sice tři góly, ale nezklamal mě. Prohra jde za zbytkem týmu."

Chotěbořské béčko každopádně začalo vyšší soutěž ve velkém stylu. Po dvou kolech má všech šest bodů. „I na átřídu mají slušný tým. Stoper je zkušenější, ale kolem je hodně mladých, běhavých kluků. Nechybí jim ani fotbalovost," zhodnotil posledního protivníka Pavel Žatečka.