Speřice odvezly z Kamenice nad Lipou bod za bezbrankovou remízu. Důležité kroky v boji o záchranu učinily týmy Nového Rychnova a béčka Pelhřimova.

KAMENICE – SPEŘICE 0:0

Vyrovnané utkání, ve kterém se nepodařilo ani jednomu z mužstev vstřelit gól. Šance byly na obou stranách, ale přesné zakončení chybělo. Rozdělení bodů tak bylo spravedlivé. „Nebyli jsme kompletní, ale i přes improvizace jsme sehráli vyrovnanou partii. Hráči mi sice říkali, že jsme měli kopat za ruku penaltu, ale na kdyby se nehraje. Bod beru," nechal se slyšet trenér domácích Vlastislav Machoň.

Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 2:1. Diváci: 320. Kamenice: Votápek – Míka, Šuranský, Filípek (27. T. Zahradník), J. Strašík, Melzoch, P. Zahradník, Dvořák, Houška (72. Vávra), Spěváček (90. Tesař), M. Strašík. Speřice: Duben – Čermák, Jančík, Němec, Pohan, Štěpánek, Čihák (89. Brož), Morava, Štěpán (87. Vlček), Huňáček, Tůma.

N. RYCHNOV – H. BROD B 1:0

Utkání začalo šancí domácího T. Loskota, brankář Beránek míč vyrazil nohou na roh. Poté získali hosté převahu a dvakrát byl v šanci Teplan, jenže rychnovská obrana vše vyřešila za cenu rohů. Udeřilo až po přestávce. V 60. minutě zahrávali domácí trestný kop, centr Martínka přizvedl Karpíšek a Parkan na zadní tyči dorážel přesně. V závěru měli hosté tlak, ale obrana Startu v čele s brankářem Faltýnkem odolala. Z protiútoku mohl přidat pojistku Hájek, míč zastavila tyč.

Gól: 60. Parkan. Rozhodčí: Denev. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 0:0. N. Rychnov: T. Faltýnek – Parkan, Březina, Ehl (50. Paclík), Martínek, O. Kratochvíl, Fíla (46. M. Loskot), Mugrauer (60. Hájek), V. Mareš, Karpíšek, T. Loskot.

PELHŘIMOV B – DOBRONÍN 5:2

První poločas byl ze strany domácích slabší. Hosté se dvakrát ujali vedení po chybách defenzivy. I tak se Pelhřimovu podařilo vždy vyrovnat. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, když je do překvapivého vedení poslal Papež, od tohoto momentu začal Dobronín šlapat vodu a nestačil. Pelhřimovští si posléze dokráčeli pro pohodlnou výhru o tři branky, když se v závěru prosadili Vonásek a druhou brankou v utkání Klofáč.

Góly: 34. a 87. Klofáč, 40. Ryšavý, 47. Papež, 82. Vonásek – 9. a 36. T. Sedláček (první PK). Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:4. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Pelhřimov B: Dvořák – Rysl, Duchan, Vacek, Skořepa (46. Razima), Klofáč, Moravec, Zabloudil (80. Kropáček), Ryšavý, Starý (61. Hurda), Papež (71. Vonásek).