Naopak zamyslet se krátce před startem bojů o body musí nad svou výkonností v týmech Pacova B a Černovic.

SPEŘICE – BUDÍKOV 4:0
Speřice sice zápas jednoznačně vyhrály, ale jejich trenér Pavel Žatečka byl hodně nespokojený hlavně s prvním poločasem. „Nelíbil se mi přístup hráčů, naše hra byla mizerná. Po přestávce se to zlepšilo, přišly góly a dalo se na to i koukat," prohlásil.

Paradoxně více spokojenosti panovalo na budíkovské straně. „Výsledek mě samozřejmě těšit nemůže, ale k předvedené hře nemám vážnějších připomínek. Sedmdesát minut jsme byli Speřicím prakticky vyrovnaným soupeřem, gól jsme dostali z ojedinělého protiútoku. Pak jsme prostřídali a v závěru nám přece jen došly síly. Výsledkem byly tři inkasované góly," shrnul duel kouč Jaroslav Bláha.

Góly: Tůma, Štěpán, Holoubek, Brzoň. Poločas: 1:0. Speřice: Brzoň – Čermák, Alenka, Svoboda, Martin Pohan st., Tůma, Štěpánek, Holoubek, Martin Pohan ml., Štěpán, Slavík. Střídali: Holenda, Pikl, Sávi, Vávra. Budíkov: M. Bláha – Haman, Moravec, Zet, Wallisch, Bárta, Marousek, F. Žáček, Páša, Smereka, Vodrážka. Střídali P. Žáček, Novák.

PACOV B – OBRATAŇ 1:2
V úvodu zápasu na hřišti v Humpolci se tlačil do útoku Pacov, ale nedařilo se mu ve finální fázi. Výjimkou byla střela Vítámváse, kterou zastavila tyč. I hosté byli nebezpeční. Jenže penaltu lapil Lapáček, hlavička skončila na břevně. Pacov přece jen dostal do vedení Z. Rybčák, který natřikrát dotlačil míč do sítě. Po přestávce se do hry účastníka I. B třídy vkrádala spousta nepřesností a Obrataň toho využila. Dvěma góly vývoj zápasu otočila.
Gól Pacova B: Z. Rybčák. Poločas: 1:0. Pacov B: Lapáček – Starka, Praveček, J. Kuran, Dvořák, Bártů, Vítámvás, Vlk, Šauer, Jan Vlach, Z. Rybčák.

H. CEREKEV – VĚŽNICE 2:1
Horní Cerekev udolala tým z I. A třídy, navíc hra v jejím podání byla pohledná. „Dařilo se nám kombinačně. Rozhodli jsme sice až v 82. minutě, ale předtím jsme trefili tyčku. Naše vítězství se dá považovat za zasloužené," prohlásil trenér Horní Cerekve Václav Hospodka.
Góly Horní Cerekve: Brada, J. Chadim. Poločas: 1:1. Horní Cerekev: Soukup – Loukota, Šetek, Suchý, Vondráček, Kůta, Brada, L. Chadim, Havel, Růžek, Plachý. Střídali J. Chadim, Cimler.

ČERNOVICE – VLASTIBOŘ 2:3
Pokud o dalším víkendu začnou mistrovské soutěže, pak mají Černovice za sebou hodně nepovedenou generálku. V duelu s týmem z Táborska sice byly aktivnější, měly častěji míč na kopačkách, přesto třikrát inkasovali. „Udělali jsme chyby v obraně. Posledních třicet minut se hrálo prakticky jen branku Vlastiboře, přesto soupeř rozhodl z brejku," popsal dění na hřišti trenér Černovic Karel Kmeťo.
Góly Černovic: Ševčík, Pěnka. Poločas: 1:1. Černovice: Ramovič – P. Maštalíř, Kučera, Novák, Krejčí, Hadrava, Míka, D. Maštalíř, Pěnka, Paclík, Scheufler.