Naplno zabodovali oba soci. H. Brod v duelu béček porazil Pelhřimov, Speřice vyhrály v Bedřichově.

KAMENICE N. L. – HABRY 4:1
I když hosté v prvním poločase spoléhali jen na brejky, dá se hovořit o vyrovnané hře. Domácí se dostali do vedení ve 37. minutě, kdy se prosadil po ideální přihrávce M. Strašíka Filípek. Tentýž hráč hned po návratu z kabin zvýšil na 2:0 a Kamenice získala převahu. Čtvrt hodiny před koncem sice hostující Bělák vsítil kontaktní gól, ale drama se nekonalo. Hadač tvrdou střelou z dálky prakticky vzápětí upravil na 3:1 a výhru Slovanu pečetil hlavičkou Melzoch.

Góly: 27. a 46. Filípek, 77. Hadač, 87. Melzoch – 73. Bělák. Rozhodčí: Kuchyňa. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Kamenice nad Lipou: Votápek – R. Pelc, Šuranský, D. Pelc, J. Strašík (46. Hadač), P. Zahradník, Spěváček, V. Kupka, Melzoch, Filípek (63. Zdeněk), M. Strašík (46. Hadrava).

H. BROD B – PELHŘIMOV B 1:0
Hosté sehráli s lídrem tabulky vyrovnanou partii. Hned na začátku utkání chytalo za Rezničenka břevno, na druhé straně zakončoval nepřesně Molák po trestném kopu Vendla. Rozhodnutí přišlo po půl hodině hry, kdy se střelou na zadní tyč prosadil Hejkal. Po přestávce měli hosté dvě velké příležitosti k vyrovnání, ale v obou případech se vyznamenal Rezničenko.

Gól: 30. Hejkal. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Brada, Chadim, Skořepa, Rysl (61. Horký), Šafařík, Poul, Starý, Hložek, Kubík, Hrnčíř.

SJ. POLNÁ B – N. RYCHNOV 1:1
Domácí začali zhurta a e 4. minutě po důrazném napadání skóroval J. Holub, když se trefil přesně k tyči. Za chvíli se akce opakovala, ale ke smůle Holuba skončila střela na tyči. V 10. minutě přišla rychnovská střelnice, když hosty skvěle vychytal natřikrát Vavroušek, a čtvrtou ránu zastavil skluzem Rychlý. A tak se měnil stav až po půl hodině. Vavroušek neudržel míč a Parkan byl pohotový. V závěru poločasu mířil Mezera vedle a Plavec vychytal Jelínka. Po změně stran se střelec hledal marně, i když několik možností ke gólu k vidění bylo. J. Holub pálil slabě, Diviak hodně nepřesně. Na druhé straně vyškrábl Kratochvílovu střelu Vavroušek. Vítězství mohl strhnout na stranu Polné střídající Tomas, ale jeho lob skončil v náruči Plavce.

Góly: 4. J. Holub – 30. Parkan. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 2:2. Diváci: 101. Poločas 1:1. Nový Rychnov: Plavec – V. Mareš, Červenka (46. Bouz), O. Kratochvíl, Paclík, Karpíšek, Faltýnek (85. Březina), J. Mareš, Švec, J. Kratochvíl, Parkan (46. Římal).

LEŠTINA – PACOV 0:2
Leštině se zápas v domácím prostředí hrubě nepovedl. Agresivnější soupeř se dostal do vedení v 11. minutě, kdy se do listiny střelců zapsal Kuran. Domácí se snažili o vyrovnání, ale až příliš často dávali přednost nakopávání míčů před kombinací. Šancí si tak vytvořili minimum, navíc od 53. minuty po trefě Váni ztráceli už dva góly.

Góly: 11. Kuran, 53. Váňa. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Pacov: Faltýnek – Kuran, Kerouš, Pavelec, Váňa, Bártů, Kostroun (82. Bezemek), Z. Rybčák (71. Přibyl), Stejskal, Kabíček, L. Rybčák (63. Vítámvás).

BEDŘICHOV – SPEŘICE 1:3
Domácí nastoupili k utkání proti vedoucímu celku soutěže v silně kombinované sestavě, která se od začátku musela bránit a brzy kapitulovala. Hosty gól Štěpánka ještě více povzbudil, tlak sílil a ve 33. minutě vyvrcholil faulem Matějky ve vápně a nařízenou penaltou. Morava ale trefil břevno. Nicméně chvilku nato Speřice skórovaly. O pojistku se postaral znovu Štěpánek. Ve druhé půlce se obraz hry nezměnil. Domácí tahali za kratší konec, i když v 59. minutě vystrčili růžky a dostali se do kontaktu. Akci po levé straně zakončil přesně David Novák. Hosty tato branka na chvíli vyvedla z koncentrace a domácí se málem dostali do šance. Přesto čtvrt hodiny před koncem definitivně rozhodl Svoboda.

Góly: 59. D. Novák – 6. a 36. Štěpánek, 75. Svoboda. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas 0:2. Speřice: Duben – Čermák, Holenda, Jančík, Štěpánek, Ganobjak, Morava, Štěpán, Pohan (79. Svoboda) – Vlček (85. Kovář), Vrzalík (82. Huňáček).