SPEŘICE – VĚŽNICE 4:0
Do zápasu vstoupili lépe hosté a hlavně z trestných kopů zaměstnávali brankáře Dubna. Šance se později střídaly na obou stranách, ale výborní brankáři vše vychytali. Až ve 31. minutě se prosadil Štěpán a do šaten se tak šlo za jednobrankového vedení Speřic. Do druhého poločasu nastoupili domácí po větru a přišpendlili hosty na jejich polovině. Dvě vyložené šance ještě zahodili, ale pak dvěma trefami rozhodl Morava. V 75. minutě výsledek pečetil Štěpánek.

Góly: 31. Štěpán, 55. a 68. Morava (druhý PK), 75. Štěpánek. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Speřice: Duben – Čermák, Holenda, Jančík, Martin Pohan st. (65. Huňáček), Štěpánek (75. Kovář), Ganobjak, Morava, Štěpán, Martin Pohan ml. (80. Svoboda), Vlček.

N. RYCHNOV – DOBRONÍN 5:4
V divokém zápase měli první šanci domácí, střelu J. Mareše vykopl z prázdné branky Štefko. Z protiútoku otevřel skóre Sedláček a vzápětí Skořepa střelou ze dvaceti metrů upravil na 0:2. Po přestávce domácí přidali, J. Mareš střelou o tyč snížil, ale pak dvě chyby obrany umožnily dokončit hattrick Sedláčkovi. Nový Rychnov ale nic nevzdal a skóre senzačně otočil. M. Faltýnek se nejprve prosadil hlavou, na 3:4 korigoval střelou do šibenice. Vyrovnání obstaral z penalty Paclík a obrat dokonal J. Mareš, když těžil z průniku Faltýnka přes dva hráče.

Góly: 52. J. Mareš, 61. M. Faltýnek, 73. M. Faltýnek, 78. Paclík (PK), 84. J. Mareš – 15., 56. a 58. Sedláček, 18. Skořepa. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:2. N. Rychnov: Plavec – V. Mareš, Březina (72. Karpíšek), Červenka, O. Kratochvíl, Paclík (89. Barták), M. Faltýnek, Fíla (62. D. Římal), J. Mareš, Švec, J. Kratochvíl.

KAMENICE – LEŠTINA 6:1
Domácí sehráli parádní zápas, dvacet minut jim stačilo k rozhodnutí o výsledku. Bezbrankové skóre zrušil po rohovém kopu M. Strašík, v 18. minutě se prosadil umístěnou střelou Filípek a na 3:0 zvýšil Dvořák. Ve 37. minutě sice dostal přesnou přihrávku do vápna Klaus a nezaváhal, ale domácí našli ještě do přestávky odpověď. Filípek zpracoval v plném běhu míč a namířil přesně k tyči. Ve druhém poločase dostalo vítězství Slovanu dvě gólová razítka. To první po pohledné kombinační akci obstaral Dvořák, skóre uzavřel v 75. minutě tvrdou střelou zpoza vápna Vávra.

Góly: 10. M. Strašík, 18. a 45. Filípek, 22. a 60. Dvořák, 75. Vávra – 37. Klaus. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 4:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – Hadrava, Šuranský, J. Strašík, D. Pelc, M. Strašík (69. Tetiva), Spěváček, Kos (46. Vávra), Melzoch, Dvořák (61. Hadač), Filípek.

PLAČKOV – Č. ŘEČICE 0:0
Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Plačkov: Havel – Z. Svatoš, Tesař, R. Štěpán, Němec, Kašpar, Z. Štěpán (81. Šoula), Mottl, Zemek (46. Trecha), Palán, Slavík. Č. Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Kníže (46. P. Dýnek), Káva, J. Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Obranec (64. Keller), Kubánek.

LUKAVEC – SENOŽATY 2:2
Góly: 47. Prokop, 90. Pešek (PK) – 48. M. Večeřa, 70. Maděra. Rozhodčí: Kopecký. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Lukavec: Ludvík – Lukáš Krill, Mařinec, Merenus, Mišoň, Wenemoser (46. Luboš Krill), Pešek, Prokop, Zamrzla (80. Švec), Šimek. Senožaty: I. Večeřa (70. J. Mareš) – L. Mareš, Cibula, Maděra, Burda, Koželuh (59. Kůrka), K. Mareš, Pilát, Vlk, M. Večeřa, Sýs.

V. CHYŠKA – VYSKYTNÁ 4:0
Góly: 9., 21. a 65. J. Zamrzla, 50. Havlíček. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 4:3. Diváci: 35. Poločas: 2:0. V. Chyška: Štamberk – Mládek (60. Mička), Rathouský, Mařinec, Krch, Buchta (55. Bartoška), Havlíček, Kuzdas, Štarman, Zelenka, J. Zamrzla. Vyskytná: Sekal – Roubíček, P. Fíla, Vondrák (70. Bína), Souček, V. Fíla, Bezděkovský, Valenta (87. Havel), Krejčí, Blažek, Štěpán.

ČERNOVICE B – N. RYCHNOV B 5:3
Góly: 18. Studený, 43. a 86. Vlach, 47. V. Míka, 75. Paclík – 15. a 25. Císař, 36. Loskot. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 2:3. Černovice B: Pekař – Hůlka, Mach (46. Maštalíř), Josef Hadrava st., Paclík, Hlásek, V. Míka, J. Studený (70. Jonák), Chvála (55. Novák). Vlach, Tille (76. Filípek). Nový Rychnov B: Faltýnek – Šťásek, Parkan, Nenadál, Koubek, Slavík, Nepraš, Římal, Loskot, Císař, Komárek.