Platí to hlavně o fotbalistech Horní Cerekve a Černovic, kteří se z hřišť soupeřů z Havlíčkobrodska vrátili bez bodu. Pro Jiřice už záchranářské problémy nejsou ničím novým a remíza s Košeticemi je neřeší ani trochu.

JIŘICE – KOŠETICE 1:1
Zápas začal převahou a šancemi Košetic, nejblíže ke gólu měl ale domácí M. Sadský, který v 17. minutě nastřelil břevno. Po půlhodině hry dostal hosty do vedení A. Vejsada z hodně přísné penalty, Jiřice dokázaly reagovat pohlednou akcí O. Sadského, který skóroval po slalomu přes čtyři hráče. Druhý poločas už skórem nepohnul, spravedlivá remíza se zrodila přes šance na obou stranách.

Góly: 41. O. Sadský – 30. A. Vejsada (PK). Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (79. Novák). Diváci: 120. Poločas: 1:1. Jiřice: Krupička – Jůzl (46. Borovička), Novák, Jakub Vincenc, Čepl, Jirků, M. Sadský, D. Vincenc, Petr Příhoda, O. Sadský, Nesporý (66. Hrůza). Košetice: Jíša – Kos (70. Filípek), Nováček, Vodrážka, Paťha, Suk, Bystričan (58. Šáda), Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Kwadwo, T. Vejsada.

BUDÍKOV – HUMPOLEC B 1:2
V úvodu se hrál neurovnaný fotbal plný nepřesností. Až ve 20. minutě získali domácí vedení, když po kolmé přihrávce Prokopa unikl Páša a prostřelil Nováka. Hosté rychle vyrovnali, po centru ze strany se dostal k míči Kubíček a nedal M. Bláhovi šanci. Druhý poločas začal šancí Málka, který ale vystřelil vedle. Humpolec se přesto dočkal vedoucí a také rozhodující branky. Obstaral ji střídající Paťha, který zůstal nehlídaný u zadní tyče a při zakončení to měl poměrně snadné. Domácí se zmohli v závěru na tlak, radost z vyrovnání zkazil Grantovi dobrým zákrokem Novák.

Góly: 20. Páša – 31. Kubíček, 64. Paťha. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (71. Skryja). Diváci: 160. Poločas: 1:1. Budíkov: M. Bláha – Zet, Zour, Prokop, Wallisch, Grant, L. Kavka, Páša, Čekan, J. Kavka, Žáček. Humpolec B: Novák – Fikar, Metál, Málek (56. Šilpoch), Kubíček, Beránek, Skryja, Bláha, Kříženecký, Doležal, Žatečka (63. Paťha).

LUČICE – H. CEREKEV 2:1
Začátek utkání byl velice nervózní. Ve 13. minutě se Suchý trefil nádherně do šibenice a dostal H. Cerekev do výhody. Domácí zvýšili obrátky až v posledních patnácti minutách prvního poločasu. Odměnou jim byl vyrovnávací gól z kopačky Teplana. Po přestávce se hrál oboustranně neurovnaný fotbal, duel nakonec rozhodl v 75. minutě Provazník.

Góly: 41. Teplan, 75. Provazník – 13. Suchý. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (58. Kuba). Diváci: 100. Poločas: 1:1. H. Cerekev: Burza – Šetek, O. Šimák, Podařil, Kuba, Kůta, Suchý, M. Šimák, Havel, Mezera, Vohryzka.

MÍROVKA – ČERNOVICE 2:0
Ve 4. minutě se k zakončení dostal Rásl, který obstřelil gólmana a jím vyražený balon dorazil Semelka. Za nedlouho si oba hráči situaci zopakovali. Tentokrát Rásl centroval a Semelka hlavou zvyšoval na 2:0. Hosté se k šanci dostali až ve 34. minutě, ale branku netrefili. Poté spálil šanci Lacina, který hlavou netrefil odkrytou branku. Mírovka i tak směřovala k plnému bodovému zisku. V 67. minutě se hostům povedla brejková situace, ale finální zakončení bylo špatné. V 89. minutě mohl domácí Bradáč zvýšit na 3:0, ale ani jemu se branku trefit nepodařilo.

Góly: 4. a 12. Semelka. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 0:3. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Černovice: Vošahlík – Koller, D. Maštalíř, Kohout, Růžička, M. Míka, V. Míka, P. Maštalíř, J. Míka (46. Bíro), Jonák, Vlach.