PLAČKOV B – ČASTROV 1:4
Domácí hráli téměř celý zápas jen v deseti, hosté byli kombinačně lepší i pohyblivější. Častrov si postupně vybudoval čtyřbrankový náskok, teprve čtvrt hodiny před koncem snížil po úniku Vaňous.

Góly: 75. Vaňous – 14. Votruba, 41. a 64. Drbal, 54. Rešl. Rozhodčí: Tůma. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 0:2. Plačkov B: Milan Němec – Krejčí, P. Svatoš, Krumpl, Kubů, Huml, Brůna, Andreev, T. Dobrovič, Vaňous, Zemek, V. Němec. Častrov: Olt – Votruba, P. Lapka, Fuxa, Másilko, M. Marek, Bečka, Pomikáček, Houška, Rešl, Drbal, Valek, Musil, L. Lapka, P. Marek, Fojt.

N. CEREKEV – KOŠETICE B 0:0
Celý zápas byl vyrovnaný. Na obou stranách bylo minimum šancí, jak již bezgólový stav napovídá. Střelci celých devadesát minut marně hledali recept na brankáře protivníka.
Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (88. M. Dvořák). Diváci: 35. N. Cerekev: Rajčan – Zíka, Kubánek, Beneš, Novák, Pavlík, Michal Sochor st., Šebesta, Sůva, Gapko, Kolář, Tyráček, Beneš. Košetice B: Duffek – M. Dvořák, J. Bejček, Machovec, Langr, Sovka, Čermák, J. Dvořák, Duba, Lhota, Filípek, Vodrážka, Kott, Kadlec, Paťha, Pospíchal, Hanousek.

TŘEŠŤ – HNĚVKOVICE 4:1
Zápas rozhodla úvodní půlhodina. V ní kombinačně lepší domácí vstřelili hostům tři góly.

Góly: 13. Mikeš, 19. a 88. S. Bartušek, 26. Kubů – 82. Boček. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:4. Diváci: 40. Poločas: 3:0. Třešť C: Jindřich – Gregor, S. Bartušek, Nechvátal, Veselý, Růžička, Hochman, Kubů, Mikeš, M. Jelínek, R. Bartušek, Janák, Rod, Novák. Hněvkovice: Němec – Boček, Jan Brázda st., Jan Brázda ml., Dvořák, Fišar, Nekola, Petrik, Pikl, Anděl, Plíhal, Jůzl.

Bitva mezi céčkem Humpolce a Želivem skončila nerozhodným výsledkem 3:3.Domácí si v tabulce podrželi čtvrtou příčku.
Nový Rychnov body neztrácí

ROHOZNÁ – VYSKYTNÁ 2:3
V zajímavém zápase se na branky čekalo takřka hodinu, pak se strhla přestřelka, jejíž výsledek směřoval k dělbě bodů, ale v samém závěru o vítězství hostů rozhodl Souček.

Góly: 56. a 70. Nedbal – 65. Štěpán, 67. Bína, 90. Souček. Rozhodčí: Reich. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Rohozná: Jílek – Štrobl, Veselý, Zeman, Urbánek, Svítil, Rieger, Čech, Hruška, Král, Nedbal, Pádivý, Busta, Toman, Lisa, Štefl. Vyskytná: Drahný, Vokoun, Vondrák, Blažek, Valenta, Budík, Roubíček, Souček, Štěpán, Bína, Krejčí, Havel, Sekal, Mejstřík, Plát.

MNICH – JIŘICE B 2:2
Domácím se povedly vstupy do obou poločasů, ale dvoubrankové vedení bylo nakonec málo. Hosté totiž pak převzali iniciativu a Šimek dvěma góly stanovil remízu.

Góly: 5. Koukal, 56. Miláček – 60. a 76. (druhý PK) Šimek. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Mnich: Šimeček – Dvořáček, Procházka, Koukal, Fryc, Miláček, Hrdlička, Štangl, Voda, Staněk, Válek, M. David, J. David, Kovanda. Jiřice B: Vitera – David, Borovička, Langr, Frantál, Šimek, Maděra, Jirků, Novák, Škrabal, Petřík, Novák, Horký, Hrůza, Záviška.