ČEJOV – PLAČKOV 2:0
Domácí nakonec potvrdili roli favorita, ale proti důrazně hrajícímu soupeři se jen těžko prosazovali. V prvním poločase hrozili prakticky jen z trestných kopů. Čtyři minuty po přestávce už se skóre měnilo, z vápna se trefil do šibenice Nápravník. Dál se hlavně bojovalo, čtvrt hodiny před koncem viděl druhou žlutou kartu hostující R. Štěpán a domácí získali výhodu. Tu po úniku využil ke vstřelení gólové pojistky P. Pech.

Góly: 49. Nápravník, 85. P. Pech. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 2:6. ČK: 1:1 (90. Kratochvíl – 78. R. Štěpán). Diváci: 60. Poločas: 0:0. Čejov: Krupička – Cvrček (78. Doležal), Beneš, J. Hložek, P. Pech, L. Hložek (60. Smrčka), Marek, Prokop, Nápravník, Kratochvíl, L. Moravec (72. D. Moravec). Plačkov: Milan Němec – Martin Němec, R. Štěpán, Z. Štěpán, Mottl, Zemek, Vaňous, T. Dobrovič, Svoboda, Palán, Kubů.

POČÁTKY – LUKAVEC 2:2
Už v 5. minutě dorazil míč do sítě Tesař, ale to bylo na dlouhou dobu od domácích všechno. Více ze hry měli hosté, jenže šance zahazovali. To se změnilo v závěru poločasu. Po přečíslení srovnal Wenemoser a následně hlavičkou Kocour skóre otočil. Po přestávce už padl jen jediný gól. Po přímočaré akci se o něj postaral domácí Měkuta, takže se body dělily.

Góly: 5. Tesař, 63. Měkuta – 34. Wenemoser, 44. Kocour. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 3:1. Diváci: 20. Poločas: 1:2. Počátky: Sálus – Mocek, M. Pavlíček, T. Pavlíček (77. Poslušný), Švarc (77. Žižka), Lisý, Měkuta, Tesař, Matys, Kníže, Doležal (87. Vojta). Lukavec: Kotek – Mařinec, Kocour, Havlín, Prokop, Luboš Krill, Wenemoser (71. T. Mišoň), Mládek, Kuneš, A. Mišoň (77. Lukáš Krill), Slabý.

 1. Maraton⋌ 13 9 3 1 57:25 30
 2. Čejov⋌ 13 8 2 3 39:17 26
 3. H. Cerekev⋌ 12 7 2 3 38:20 23
 4. Pacov B⋌ 13 7 1 5 30:25 22
 5. Jiřice⋌ 13 7 1 5 31:28 22
 6. Žirovnice B ⋌ 13 5 3 5 45:31 18
 7. Kamenice B⋌ 13 5 2 6 28:27 17
 8. Ústrašín⋌ 13 5 2 6 17:28 17