ST. ŘÍŠE – ŽĎÁR N. S. 3:1
První poločas patřil hostům, kteří lépe kombinovali, a co hlavně, byli i nebezpeční. Burešův pokus zastavila tyčka, v dalších šancích podržel domácí Jícha. Ovšem i Stará Říše hrozila, jenže žádná z dobře rozvíjejících se akcí do stoprocentní příležitosti nevyústila. A když už se zdálo, že poločas bude bez branek, tak se Žďár dočkal. Po obléhání domácí branky, v níž dvakrát za sebou zasahoval Jícha, se k odraženému míči dostal Henzl, a otevřel skóre.

Stará Říše hned po obrátce soupeře zatlačila, a odměnou za aktivní hru bylo vyrovnání. Po standardce se hlavou prosadil Príborský. Žďár to probralo a záhy si mohl vzít vedení zpět, jenže oba pokusy skončily na tyčce! A to mrzelo, protože Plichta vyhrál souboj u šestnáctky, kam vlétl Vacek, a nedal Hajnému šanci. Tentýž hráč v 86. minutě pronikl do velkého vápna znovu, obešel dva protihráče a výhru Staré Říše pojistil.

Góly: 66. Príborský, 72. a 86. Vacek – 43. Henzl. Rozhodčí: Kadlec. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas 0:1. Stará Říše: Jícha – Chlumský, Príborský, Šmíd, Heide – Sobotka, Bastl (60. Pokorný), Nehyba, Severa – Vacek, Plicha. Žďár n. S.: Hajný – Fiala, Štursa, Vitásek (88. Sláma) Peňáz – Janů (81. Trojánek), Sodomka, Nedvěd, Bureš – Henzl, Švoma. Nejlepší hráči: Vacek, Šmíd – Bureš.

BLANSKO – H. BROD 1:1
V prvním poločase byli domácí o chlup lepším týmem. Havlíčkův Brod se soustředil hlavně na defenzivu a spoléhal na rychlé protiútoky. Blansko si vytvořilo dvě šance, jednou šlo samo na brankáře a jednou nastřelilo tyč. Po faulu kopali hosté trestňák a z něj Polcar těsně minul tyč a následně při velké šanci podklouzl.

Začátek druhého poločasu byli opět domácí častěji na míči a pak se jim podařilo vstřelit vedoucí branku. Potom najednou začali hrát hosté. Poslední půl hodinka se odehrála půlce Blanska. Nejprve Polcar pěknou střelou netrefil branku, poté ze závaru nepadl gól. Až v 70. minutě se Polcar dočkal. V posledních minutách už byl tlak enormní, ale zůstalo jen u dělby bodů.

Góly: 56. Sodomka – 70. Polcar. Rozhodčí: Koláček. ŽK: 4:4. Diváci: 127. Poločas: 0:0. Blansko: Záleský – Imramovský, Feik, Dvořák (85. Chloupek), Šplíchal – Kratochvíl (71. Pšikal), Sodomka (64. Trtílek), Kuldan, Bokůvka – Bárta, Šmerda. H. Brod: Kubát – Svoboda, Plíšek, Hejkal, Cakl – J. Henek, J. Peřina, Ondráček, Štědrý (71. Karlík) – Háněl, Polcar. Nejlepší hráči: Bárta, Šmerda – Kubát, Svoboda.

ROSICE – ŽDÍREC N. D. 3:0
Fotbalisté Ždírce zajížděli na hřiště soupeře s třetiligovou kvalitou. A to se potvrdilo. Hosté měli trochu problémy se sestavou a dostali šanci hráči, kteří neměli tolik příležitostí si zahrát. První branku dali domácí po chybě ve středu hřiště, kde hosté prohráli souboj, domácí poslali průnikovou přihrávku na Pazourka, který otevřel skóre. Další branky padly až ve druhém poločase. Ta druhá byla jak přes kopírák té první, jen se změnil střelec. Na konci akce stál Přichystal. Třetí branka pak padla po individuální chybě hostů.

Nezaměstnaných je méně než volných míst

Góly: 31. Pazourek, 68. a 76. Přichystal. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 2:4. Diváci: 160. Poločas: 1:0. Rosice: Zádrapa – Krejčí, Kršák, Kugler (70. Buršík), Černý (70. Havlásek) – Pazourek, Selinger, Drbal, Moučka – Přichystal, Šíp. Ždírec n. D.: Bartaloš – Fikar, Michalec, Málek, Jiroutek – Klimeš (77. Máša), J. Novotný, Mrázek, Pátek – Slavík ml. (80. Dočekal), Veselský (80. Slavík st.). Nejlepší hráči: Zádrapa, Přichystal – Fikar.

V. BÍTEŠ – BŘECLAV 1:2
Do posledního domácího zápasu této sezony šli fotbalisté Velké Bíteše s jistotou záchrany v zádech a první poločas měli herní převahu, kterou ve vedoucí branku přetavil v 15. minutě Whittingam. Přetažený centr z levé strany kanadský záložník z voleje napálil za záda Fibingra – 1:0. Další příležitosti ovšem domácí celek nevyužil, trest přišel ve 38. minutě. Přímý kop hostů gólman Pelán pouze vyrazil před sebe a Smejkal z dorážky vyrovnal. Po změně stran tempo hry citelně opadlo. Bíteš si i přesto dokázala vypracovat další tutovky, v té největší však Pohl z jednoho metru hlavou ani netrefil branku. Rozhodnutí tak přišlo na druhé straně osm minut před koncem, kdy Musil zařídil zisk tří bodů pro Břeclav.

Góly: 15. Whittingham – 38. Smejkal, 82. Musil. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1:2. Diváci: 208. Poločas: 1:1. V. Bíteš: M. Pelán – Ivančík (46. Pokorný), Halas, Kopáček, Mrňa – Whittingham, Daněk, Knos, Novotný (46. Chlup) – Pohl, Juříček. Břeclav: Fibingr – Trčka (67. Kurdík, 86. Kaňa), Bařina, Simandl, Osička, Wallisch, Slaný, Čermák, Musil, Smejkal, Ianosteac. Nejlepší hráči: Kopáček – Simandl, Čermák.

TŘEBÍČ – SLAVOJ POLNÁ 4:6
Hosté na poslední tým v tabulce vlétli a hned z prvního útoku slavili úspěch. Haala nacentroval a míč hlavou poslal do sítě Hrdlička. Ve 14. minutě přišel roh hostí, po kterém opět hlavou zvýšil Vedral. Ve 26. minutě podnikli hosté další útok, po kterém Haala nabil tentokrát Urbánkovi a lídr mužstva z první poslal míč k tyči – 0:3. Brzy poté se dostala ke slovu Třebíč, když se až do koncovky prodral Novák a nadvakrát překonal Rychteckého. Stejně se vedlo i Mackovi.

Slavoj začal druhou půli náporem, ale udeřila Třebíč. Macek našel centrem ve vápně hlavu Kruly a ten rybičkou posla míč za záda bezmocného Rychteckého – 3:3. Jenže v 64. minutě byl na zadní tyči volný Bajer a o tři minuty později střelou na zadní tyč zvýšil na 5:3 Urbánek. Navíc ještě Bajer nachytal Rychetského, který stal daleko od branky a lobem z úctyhodné vzdálenosti zvýšil. Domácí se ještě dočkali čestného úspěchu, když ze střední vzdálenosti napřáhl Beránek a jeho projektil skončil v šibenici.

Góly: 28. Novák, 35. Macek, 58. Krula, 84. Beránek – 1. Hrdlička, 14. Vedral, 26. a 67. Urbánek, 64. a 78. Bajer. Rozhodčí: Podhajský. ŽK: 1:1. Diváci: 58. Poločas: 2:3. Třebíč: Rychetský – Florián, Houser, Pecka (31. Lorenc), Suchna – Karásek – Macek, Novák, R. Bence, Beránek – Krula. Slavoj Polná: Rychtecký – Haala, Vedral, Čížek, Holub – Šerý (75. Kubec), Urbánek, Klíma (60. Pecina), Fardný – Bajer, Hrdlička (82. Válek). Nejlepší hráči: Bence – Bajer, Urbánek.

Ostatní zápasy 29. kola: Tasovice – Strání 3:2, Bzenec – Šumperk 2:1.