Na druhou příčku se posunula rezerva Pacova, která má navíc zápas k dobru. V boji o záchranu soutěže si hodně pomohly týmy Božejova a Červené Řečice.

PLAČKOV – ŽIROV 1:2
Plačkov opět ztratil doma body. Žirovští otočili nepříznivý výsledek, když prohrávali po penaltě Kellera. Vítězný obrat zařídili během šesti minut Morava s Bělíkem.

Góly: 66. Keller (PK) – 68. Morava, 74. Bělík. Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:5. Diváci: 63. Poločas: 0:0. Plačkov: Milan Němec – Mottl, Tesař, R. Štěpán, Z. Štěpán (46. Bezemek), Keller, L. Ehrlich, Kašpar, Hájek, Kubů (66. Trecha), Palán. Žirov: Zrutský (52. Křivan) – Haruda, Cvrček, Bělík, Nebesař, Bratrů, Němec, Skála, Morava, Mašát, Šanda, Křivan, Doležal. ⋌(jnď)

ČEJOV – KAMENICE B 1:1
Čejov začal výborně, tlačil se do útoku, dlouho se však nemohl prosadit. Povedlo se mu to až v poslední minutě poločasu zásluhou L. Kratochvíla. Po změně stran více útočila Kamenice, o remíze rozhodl až sporný gól Filípka.

Góly: 45. L. Kratochvíl – 87. Filípek. Rozhodčí: Filínský. ŽK: 4:5. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Čejov: Novotný – Semrád, Beneš, Svoboda (46. L. Moravec), Pech, Nápravník, Marek, R. Moravec, Kovařík, L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl. Kamenice nad Lipou B: Hlavatý – Klusáček, Pfaur, Štangl, Novák, Tětiva, Macháček, David (73. Hadač), Schober, Růžička, Filípek. ⋌(dol)

POČÁTKY – ŽIROVNICE B 2:2
V prvním poločase měli domácí více ze hry, ale jejich střely se nevešly mezi tři tyče. Hosté se ujali vedení po přímém kopu Musila. Po změně stran vyrovnal Kocourek a následně poslal Počátky i do vedení. Poslední slovo v utkání nměl opět Musil a vyrovnal na konečných 2:2.

Góly: 48. a 52. Kocourek – 21. a 83. Musil. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Počátky: Novotný – Švarc (78. Vojta), M. Pavlíček, Neuber, Doležal, V. Šatara, Dvořák, Vlček, Kocourek, Měkuta, Dedera. Žirovnice: Kolář – Musil, Doležal, Kešner (27. Severa), Plíhal, Metlička, Pokorný, Žižka, Tomšů (72. Buchta), Mach, Kořínek. ⋌(krl)

BOŽEJOV – ÚSTRAŠÍN 2:1
V sousedském derby měli poločas jasně navrch fotbalisté Božejova. Ti kromě dvou gólů trefili tyč a břevno. Neproměnění šancí se jim nevyplatilo, po chybě brankáře Haška snížil gólem do šatny Rod. Po přestávce hosté vysunuli do útoku Dederu, snažili se o vyrovnání, ale do větší šance se nedostali. Domácí si zápas zbytečně zkomplikovali, o tři body se museli třást až do konce.

Góly: 21. Svoboda, 34. Pavel Kubů II – 45. Rod. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Božejov: Hašek – Josef Kumžák, Svoboda, Jaroslav Kumžák, Pejcl (71. Menhard), Pavel Kubů I (82. Šátek), Jan Vacek st. (85. Smejkal), Kocián, Jan Vacek ml., Kopejtko, Pavel Kubů II. Ústrašín: Rohovec – Machač, Rod, Gebarovský, Křech, Nápravník, Kubiska, Hruška, Hájek, Dedera, Doskočil (40. Zeman). ⋌(kmž)

PACOV B – MARATON 2:1
Domácí byli běhavější, a kdyby neměl Maraton v bráně pozorného Vaverku, mohl prohrát výrazněji. Pelhřimovští si pomáhali zvýšenou tvrdostí, před přestávkou dokázali vyrovnat, ale zasloužené vítězství domácím zařídil brzy po návrattu z kabin Jaroslav Přibyl.

Góly: 16. Maršík, 47. Jaroslav Přibyl – 43. Pahr. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Pacov B: Pistulka – M. Miskai, M. Dvořák, P. Miskai (70. Tomovič), Maršík, J. Kuran, Gavrecký (46. Z. Rybčák), J. Kerouš, Hrobský, Podolský, Jaroslav Přibyl. Maraton: Vaverka – Podhráský, Kratochvíl, Bednařík (39. Musil), Beneš, Šmíd, Vacek, Máca, Moravec, Pahr, Vaněk (61. Prchal). ⋌(mč)

Č. ŘEČICE – OBRATAŇ 2:1
Domácí začali nešťastně, už ve 3. minutě si stoper Chvalkovský srazil centr do vlastní branky. Pak vyrovnal Košťál z penalty a Tatran vsadil vše na bojovnost. Obrataň ve druhém poločase spálila hned několik šancí, domácí Káva tak mohl po rohu vstřelit gól s hodnotou tří bodů.

Góly: 35. Košťál (PK), 70. Káva – 3. vlastní. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Č. Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Kníže, Káva, Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Obranec, Kubánek. Obrataň: Kalina – Menšík, Melichar, P. Kudrnáč (46. M. Vlach), Čekal, Vesecký (46. Pučálek), Hovorka (59. Flígr), Buchar, D. Kudrnáč, Tábora, L. Vlach. ⋌(šťs)