Nečekaně vyrovnané utkání se hrálo v Košeticích, poslední Častrov i přes herní zlepšení ve druhém poločase na bodový zisk nedosáhl.

OBRATAŇ B – N. CEREKEV 2:4
Domácí v prvním poločase nehráli špatně, dostali se dokonce do vedení zásluhou M. Vlacha. Po obrátce vystřídali tři hráče a odpadli, hrála už jen Nová Cerekev a skóre otočila.
Góly: 8. M. Vlach, 78. P. Kudrnáč – 55. a 74. Vaněček (oba PK), 60. vlastní, 71. Vodička. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:2. Diváci: 33. Poločas: 1:0. Obrataň B: Vilímek – P. Kudrnáč, M. Kudrnáč, Zíka, Pařil, Vesecký (66. Pražák), Polanecký, Buček, M. Vlach (46. Plášil), Flígr (46. Buchar), Lhotský (83. Horský). Nová Cerekev: Rajčan – Amcha, Beneš, Gapko, Trikal, Michal Sochor ml., Zíka, Vaněček, Pavlík, Čamra, Vodička.

PLAČKOV B – HNĚVKOVICE 2:4
Hněvkovičtí předvedli rychlejší a přesnější hru, Plačkov měl mírnou převahu v úvodní desetiminutovce, ale pak už tahal za kratší konec provazu.
Góly: 60. a 81. T. Vrána – 10., 22. a 88. T. Pikl, 13. M. David. Rozhodčí: Šenigl. Diváci: 40. Poločas: 0:3. Plačkov B: M. Němec – Mottl, Krejčí, V. Němec, Svatoš, Ondráček, Vrána, Jaroš, Šimánek, Kratochvíl, Trnka. Hněvkovice: Švanda – Němec, Anděl, Fišar, Nekola, Horký (70. Mikulka), Nenadál, Petrik, David (80. Šebesta), Pikl, Kořínek.

TŘEŠŤ C – H. CEREKEV B 7:1
Třešť si se soupeřem bez větších potíží poradila. Rozdíl byl patrný hlavně po hodině hry, kdy se během třinácti minut skóre změnilo z 2:0 na 6:1.
Góly: 5. a 77. Vašek, 41. Růžička, 60. Hochman, 64. Krch, 72. Nechvátal, 73. Mikeš – 67. L. Musil. Rozhodčí: Karlík. Diváci: 21. Poločas: 2:0. Třešť C: Bachman – Nechvátal, P. Jelínek (46. M. Jelínek), Hochman, Mikeš, Růžička, Vašek, Rod, Novák (46. Veselý), Krch, Bartušek (46. Janák). Horní Cerekev B: Chadim – Pinkas, O. Musil, Havelka, L. Musil, Ošanec, Matějka, Pauš, Drda, Novák, Jirák.

KOŠETICE B – ČASTROV 2:1
Utkání by i díky předvedené hře hostů ve druhé půli více slušela remíza. Častrov měl velké problémy se zakončením a tak se dočkal pouze korekce Karase v předposlední minutě.
Góly: 10. Toman, 62. Šáda – 89. Karas. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Košetice B: Kos – Most, Bejček, Radosta, Dvořák, Toman (71. Langr), Šáda (63. Mynařík), Paťha, Machovec, Čermák (46. Lhota), T. Bejček. Častrov: Olt – Fuxa, Másilko (49. Drbal), Houška (35. Fojt), L. Lapka, P. Lapka, Bečka, Rešl, Pomikáček (66. Karas), Votruba, M. Marek (77. P. Marek).

AFC HUMPOLEC – H. VES 6:3
Domácí tradičně hráli ze zabezpečené obrany a dostali se do vedení 4:0. Horní Ves nesložila zbraně a během osmi minut snížila, ale na bodový zisk už nedosáhla.
Góly: 11. a 90. Štěpán, 17. Duba, 29. Klofáč, 44. Čeleda, 52. Žáček – 51. Kubů, 55. Řepka, 59. M. Brada. Rozhodčí: Obranec. Diváci: 50. Poločas: 4:0. AFC Humpolec: Decastelo – Němec, Savi, Onderka, Homola (67. Horký), Klofáč, Marousek, Čeleda, Štěpán, Duba (90. Hendrych), Žáček. Horní Ves: Zadák – Skokan (90. M. Červený), Průcha, Bělohlávek, Kubů, L. Červený (46. Řepka), M. Brada, Kantor, D. Brada, Rataj, Fous.