NOVÝ RYCHNOV – ŽIROV 5:3

V prvním poločase lepší Nový Rychnov vyjádřil svou převahu jen gólem Švece, když dvě tutovky spálil Cirhan. ten se sice po přestávce trefil a zvýšil na 2:0. To už byli hosté o poznání lepší a kdyby se domácím nepovedlo dát tři góly během pěti minut, asi by prohráli.

Góly: 20. Švec, 52. Cirhan, 72. Mugrauer, 74. Kratochvíl, 75. Borysyuk - 64. a 82. (oba PK) Kubíček, 78. Nebesař. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Nový Rychnov: Holan – Parkan, Švec, Růžek, Chalupa (65. Mugrauer), T. Loskot, Římal, Kratochvíl, O. Loskot, Borysyuk, Cirhan. Žirov: Zrutský (30. Gebarovský) – Kudrna, Starý, J. Jonáš, Pozník, Kubíček, L. Jonáš, Kratochvíl, Morava, Kubát, Nebesař. (nš)

ŽIROVNICE B – MARATON 1:2

Domácí měli po celé utkání převahu, která byla místy až drtivá. Vyústila však pouze v gól Pokorného. Hosté prokázali, proč jsou v tabulce na špici. Hráli chytře, účelně a mazaně.

Gól: 38. Pokorný – 36. Ježek, 61. Čech. Rozhodčí: Bouchal. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Žirovnice B: Skoták – Habermann, J. Doležal, Kadlec (80. Záboj), Rathouzský, Metlička, Makovička, Radek Časta, Rostislav Časta (68. Jurík), Pokorný, O. Doležal (26. Hryzák). Maraton: Veselý - Švec, Hunal, M. Heřmánek, P. Heřmánek, Čech, Vacek, Ježek, Pavel Čára, Novotný, Horký. (hav)

PACOV B – BOŽEJOV 3:4

Pacovští začali výborně, dvacet minut soupeři skoro nepůjčili míč a vypracovali si dvoubrankový náskok. Božejov se osmělil až po půl hodině hry, kdy se trefil Kopejtko. Po obrátce pokračovali ve zlepšené hře hosté, kterým se začalo dařit i střelecky a nakonec zaslouženě otočili utkání.

Góly: 6. a 23. Vesecký, 83. J. Diviš - 29. Kopejtko, 71. Svoboda, 72. Vacek, 80. Kumžák. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Pacov B: Čech – Maršík, Dítě, Dvořáček, Vesecký, Váňa (46. Zeman), Pavelec, Lhotský (80. P. Diviš), J. Diviš, Přibyl, Novák. Božejov: Hák – Pejcl, Koutek, Tříska, Pelíšek, Valek, Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Fučík, Vacek.  (tej)

JIŘICE – Č. ŘEČICE 4:1

Vyrovnaný první poločas utnul ve 44. minutě brankou Maršík, který tak poslal Jiřice do vedení. To domácím pomohlo a po přestávce byli lepším týmem. Hosté sice po brance Chvalkovského vykřesali naději na zvrat v zápase, ale domácí ho dalšími dvěma trefami do černého zažehnali.

Góly: 44. a 84. Maršík, 54. Večeřa, 78. Sadský – 64. Chvalkovský. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Jiřice: Jůzl – Boček, Vincenc, Večeřa, Prchal, Tůma (69. Horký), Hložek, Hájek, Sadský (82. Petřík), Čermák, Maršík. Č. Řečice: P. Dýnek – Hovorka, Bečka, Stejskal, Vacek, J. Dýnek, Gaupmann, Chvalkovský, Duchan (49. Nenadál), Obranec, Smrčka. (sad)

H. CEREKEV - LUKAVEC 3:1

Po celý první poločas hráli hosté důrazně a vytvořili si i několik dobrých šancí, ale naštěstí pro domácí byli v koncovce bezzubí. Ve druhé půli obraz hry zůstal stejný, Lukavečtí i nadále byli lepší a v 66. minutě se ujali vedení. Za deset minut mohl rozhodnout hostující Šoula, branku nevstřelil a na to z protiútoku zařídil Musil vyrovnání. V poslední desetiminutovce přidala Cerekev dvě branky a získala tři body, hosté navíc v samotném závěru viděli dvě červené karty.

Góly: 76. Musil, 80. Suchý, 90. Serbus – 66. Růžička. Rozhodčí: Jůn. ŽK: 0:8. ČK: 0:2 (86. Dražďák, 88. D. Čáp). Diváci: 50. Poločas: 0:0. H. Cerekev: Podařil – Šetek, Staněk, Musil, Koten (40. Pinka), Vondráček, Serbus, Jan Plachý (75. Loukota), Kůta, Suchý, Jaroslav Plachý. Lukavec: Jelínek – Franc, Hanzlík, Dražďák, Ludvík, Šoula, Slabý (24. Kot), Čáp, Zeman, Růžička, Štěpánek. (pod)

KOŠETICE – KAMENICE B 6:0

Domácí si po zlepšeném výkonu v Obratani vyšlápli na zálohu Kamenice a bez problému ji přehráli. Kamenici se nedařilo opravdu vůbec nic. Na jejím debaklu měl největší podíl autor hattricku Tomáš Vejsada.

Góly: 15., 40. a 59. T. Vejsada, 28. T. Příhonský, 42. Přibyl, 65. T. Bejček. Rozhodčí: Šenigl. Diváci: 30. Poločas: 4:0. Košetice: Duffek – J. Bejček, Zajíček, Sovka, Žáček, T. Bejček, Suk, Příhonský, Vejsada, Vlk, Přibyl (46. Strakay). Kamenice B: Kos – Šoltys, Berounský, Koukal, Filípek, Pfauser, Velas, Schober, J. Macháček, Chvála, Pelc (46. Halada). (kš)

OBRATAŇ – H. VES 2:2

Obrataňští prohrávali hned v 5. minutě, když se trefil Jíra. Vedení Horní Vsi však vydrželo pouze minutu, neboť se prakticky po rozehrání prosadil P. Čekal. Za nerozhodného stavu se šlo i do kabin. Do černého totiž mířili v 11. minutě hostující Havlíček a vyrovnání obstaral deset minut před přestávkou Dvořák. Hosté ve druhé půli překvapili lepším startem na míč, domácí se celkem trápili, dělba bodů je spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti.

Góly: 6. P. Čekal, 34. Dvořák – 5. Jíra, 11. Havlíček. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 0:3. Diváci: 55. Poločas: 2:2. Obrataň: Kučera – Vilímek, Puchner, J. Čekal (85. Jaško), Melichar, P. Čekal, Pešek, Kudrnáč (65. Krejčí), Dvořák, M. Vlach, Fical. Horní Ves: Soukup – Fous, Kušta, Nováček, Rataj, Jírů, Průcha, Hlaváček, Kantor, Prchal, Srbek. (vej)