Situace se zamotává, týmy ze špičky tabulky ztratily body

Pelhřimovsko – Hned úvod jara zdramatizoval boj o postup ve III. třídě. První příčku i přes prohru v Humpolci udržely Speřice B, ale mezi prvními třemi je už jen jednobodový rozdíl.

9.4.2018

Ilustrační foto fotbalFoto: Deník / Archiv

HUMPOLEC C – SPEŘICE B 5:2

Hosty sice dostal do vedení Huňáček, ale už za tři minuty odpověděl Havel. Ten v průběhu utkání zkompletoval hattrick, což rozhodlo o vítězství domácích.

Góly: 13., 37. a 53. Havel, 26. Marousek, 29. Duba – 10. a 79. Huňáček. Rozhodčí: Švehla. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 4:1. Humpolec C: Horký – Homola (63. Hendrych), Němec, Klofáč, Onderka, Trecha, Marousek, V. Zástěra (25. Horký), Havel, Duba, P. Žáček. Speřice B: Žáček – D. Moravec, Alenka, Rokoský, Svoboda (46. Linhart), Švec, Jiří Holenda st., Šimůnek, J. Moravec, Záviška, Huňáček.

ŽIROV – ŽELIV 2:0

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, domácí dostal do vedení Náměstek. Po přestávce už byl Žirov lepší, i když několik šancí neproměnil, jeho výhru orazítkoval z rychlého protiútoku Cvrček.

Góly: 30. Náměstek, 60. Cvrček. Bez karet. Diváci: 25. Poločas: 1:0. Žirov: J. Jonáš – Haruda, Bratrů, Červený, Adam, Náměstek, Cvrček, Hána, Hamalčík, Krůta, Šmíd. Želiv: Sedlák – Špinar, Novák, Hora, Šebesta, Dolejš, Kopecký, Anýž, Komínek, Říha, Bloudek.

SENOŽATY – V. CHYŠKA 3:1

Bojovné utkání rozhodoval až samotný závěr. V poslední čtvrthodině pomohly domácím k bodům góly P. Vlka a J. Vlka.

Góly: 24. I. Večeřa, 76. P. Vlk, 82. J. Vlk – 65. Joneš. Rozhodčí: Matouš. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Senožaty: L. Mareš – J. Vlk, Cibula, Vokřál, P. Vlk, Král, K. Mareš, Mynařík, Ošťádal, I. Večeřa (82. Pinkas), Sýs. Velká Chyška: Csevár – Lhota, Martin Mička, Štarman, Malina, Švec, Přitasil, Dorazil (46. Zuzánek), Havlíček, Holeček 85. Houdek), Joneš.

H. VES – PETROVICE 2:1

Ve vyrovnaném zápase se spíše bojovalo, šancí bylo méně. O vítězství domácích rozhodl dvěma góly Kantor.

Góly: 29. a 62. Kantor – 51. Krčil. Rozhodčí: Čamra. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 1:0. H. Ves: Zadák – Skokan, Průcha, Bělohlávek, Glejtek, Červený (70. Chrenovský), Pinkas, Kubů, Brada, Kantor (73. Běloch), Ištok (86. Novotný). Petrovice: Dygrýn – Šimáček, Dus, Schoula (66. Nekola), Krpálek, Zach, Kameš, Krčil, Kloc, Prokop, Folejtar (68. Kostka).

BOŽEJOV – HOŘEPNÍK 0:1

Domácí se v prvním poločase herně hledali, Hořepník toho využil a po rohu ho dostal do vedení do vedení R. Filip. Po přestávce se Božejov tlačil do útoku, ale gól dát nedokázal. Výtečný výkon v brance hostů podal Kadlec.

Gól: 25. R. Filip. Rozhodčí: Sedlák. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Božejov: Menhard – Gebarovský, Koubek (78. Havlík), Carva, Vacek, Kocián, Šátek (55. Fučík), Jaroslav Kumžák, Palán (66. Doskočil), Smrčka, Smítka (60. Josef Kumžák). Hořepník: Kadlec – V. Filip, Starka, Zíka, M. Jelínek, Petrů (90. P. Dlouhý), T. Jelínek, Buchta, Zadražil (87. Matějka), Havlín, R. Filip (76. Zelenka).

ČERNOVICE B – N. RYCHNOV B 1:0

Na šance i góly chudé utkání rozhodl už v 6. minutě Mazanec.

Gól: 6. Martin Mazanec. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Černovice B: Pistulka – Bíro, Buček, Kos, Bohuslavický, Martin Mazanec, Hora (64. Milan Mazanec), Vondráček, L. Pěnka (77. Filípek), Paclík, Stark (90. Pekař). Nový Rychnov B: Cirhan – Slavík, M. Loskot, Klouda, Nečada (46. Šíma), O. Loskot (46. Císař), Brtnický, Fíla (46. Kratochvíl), Nevěčný, Florian, Nguyen (77. Motyčka).

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 17 000 Kč

Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Svářečský průkaz podmínkou.. Pracoviště: Rich jobs s.r.o. - pracoviště pelhřimov, U Nádraží, č.p. 1967, 393 01 Pelhřimov. Informace: Roman Tomeš, +420 602 400 600.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 500 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě Pomocný dělník v dřevovýrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Telefonický kontakt v pracovních dnech 10:00 - 14:00 hod. na tel.: 774750407.. Pracoviště: Dylex, s.r.o. - pracoviště, Na Blatech, č.p. 363, 395 01 Pacov. Informace: Radim Gál, +420 774 750 407.

Výroba - Výroba Kvalitáři a testovači výrobků 25 000 Kč

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Pracovník výstupní kontroly. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu NEURČITOU!, Náborový příspěvek 12.000,- Kč/rok.. Pracoviště: Dh dekor spol. s r.o., Lnářská, č.p. 1602, 396 01 Humpolec. Informace: Ladislav Vítek, +420 565 504 246.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 12 600 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov Stavební dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12600 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: . Pracoviště: Wqf s.r.o., 396 01 Humpolec. Informace: Yuriy Perets, +420 776 106 946.

Jeseník posílili navrátilci, na účastníka MSFL Rýmařov ale nestačil

Až do pátku 20. července čekali hráči Jeseníku na první přípravné utkání. Na svém trávníku přivítali třetiligový Rýmařov a příliš nechybělo, aby se jim podařilo papírového favorita zaskočit.

20.7.2018

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 22:37

První půle? To bylo baroko, hněval se trenér Slovácka Kordula

Pro výkon mužstva v prvním poločase neměl pochopení. Co naplat, že fotbalisté Slovácka po přestávce Bohemku zmáčkli, když dvoubrankové manko stejně neumazali. Veškerá snaha tak nakonec přišla stejně vniveč. Kouče Michala Kordulu více než těsná porážka 1:2 štval přístup hráčů v úvodní části.

včera 19:00

Marek Jankulovski: Baník musí stát na odchovancích

/ROZHOVOR/ Jedenačtyřicetiletý odchovanec, dlouholetý reprezentant a vítěz Ligy mistrů s AC Milán Marek Jankulovski se pokusí vrátit hrdý slezský klub Baník Ostrava zpátky mezi českou elitu.

Juniorka? Mehanović normálně trénuje s týmem, říká Grygera

Dvaadvacet hráčů do pole a tři brankáři. Tolik fotbalistů momentálně čítá kádr Fastavu. Ševci po loňském průvanu letos v létě spíše konsolidovali kabinu.