HOŘEPNÍK – V. CHYŠKA 4:0
Hořepník byl v zápase hraném v rychlém tempu o třídu lepší a vymazal Velkou Chyšku ze hřiště. Všechny čtyři branky padly po vypracovaných akcích domácích opor.
Góly: 49. Popelka, 65. T. Dlouhý, 74. Moravec, 86. P. Dlouhý. Rozhodčí: Čepl. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Hořepník: Lapáček – Popelka, Šonka (16. T. Jelínek), P. Dlouhý, Kalivoda, Mezera (73. Matějka), T. Dlouhý, Zamrzla, J. Jelínek, Moravec, P. Joneš. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Mládek (37. Křížek), Krch, Mařinec, Zelenka, Žilka, Berka (57. Zenáhlík), Holejšovský, Pučálek.

PETROVICE – BUDÍKOV 0:4
Domácím patřil úvod, ale dvě vyložené šance nevyužili. Pak převzal iniciativu Budíkov a čistým hattrickem ho nasměroval k bodovému zisku Žáček. Vítězství hostů pečetil osm minut před koncem Soukup.
Góly: 30., 35. a 47. Žáček, 82. Soukup. Rozhodčí: Přibyl. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Petrovice: Dygrýn (46. Vaněček) – Vostřejž, Kloc, Peterka, Kopic, Kostka, Kameš, Dus, Folejtar, Čekan, Příhonský. Budíkov: Březina – Váňa, Prokop, M. Novák, Trecha (10. Soukup), Onderka, J. Novák, Zástěra, Bárta, Žáček, Pecha.

ČERNOVICE B – HORNÍ VES 2:2
Začátek utkání se pro domácí vyvíjel velice dobře, v útoku svu rychlostí platil na soupeře Kubů. Ten zařídil Černovicím dvoubrankové vedení. Po nuceném střídání Kmeťa se domácím hra rozpadla a do konce utkání už byla méně pohledná. Druhý poločas byl ze strany Horní Vsi velice dobrý, mužstvo hostí rozhodně nepůsobilo jako tým ze spodu tabulky. Remíza byla spravedlivá.
Góly: 10. a 14. Kubů – 26. Vlček, 65. Makovička. Rozhodčí: Chmel. ŽK. 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Černovice B: Tille – Studený, Mach, Vránek, Bohuslavický, Tikal, M. Míka, J. Míka (73. Řezáč), Kmeťo (32. Mazanec), A. Pravda (67. Petrák), Kubů. Horní Ves: Zadák – Kantor (67. D. Brada), M. Brada, Mezera, Makovička, Bělohlávek, Vlček, Řepka, P. Kubů (75. T. Kubů), Červený, Rataj.

ŽIROV B – H. CEREKEV B 3:4
V prvním poločase byli domácí lepší, šli do vedení, a i když  pak zvýšil na 3:1 Morava, zápas pro ně dobře nedopadl. Hosté byli od této chvíle aktivnějším týmem a zásluhou šťastného gólu v závěru odvezli všechny body.
Góly: 30. a 47. Morava, 44. Hamalčík – 40., 53. a 59. O.  Musil, 86. P. Chadim. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:2. Diváci: 20. Poločas: 2:1. Žirov B: Skala – Dědic, Veleba, Šanda, J. Jonáš, Bratrů, Haruda, Bartásek (46. Horký), Morava, Šťastný (59. Nacházel), Hamalčík. Horní Cerekev B: Podařil – Duba, L. Musil (46. P. Chadim), Ošanec, Pinkas, Loukota, O. Musil (79. Petrák), L. Chadim (46. Suchý), Cimler, Havel, Šimek.

ŽELIV – LUKAVEC 1:1
Ve vyrovnaném utkání se myslelo hlavně na útok, ale proti kanonádě byli oba brankáři, kteří podali výborné výkony. Domácího Sedláka překonal jen po úniku Wenemoser, spravedlivou remízu Želivu zajistil z penalty Z. Humeš.
Góly: 56. Z. Humeš (PK) – 23. Wenemoser. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Želiv: Sedlák – Hora, Novák, Kratochvíl, Krpálek, Z. Humeš, Bloudek (75. Peknik), Stibůrek, Dolejš, Němec, Radil. Lukavec: Šedivý – Stibůrek, Slabý, Mařinec, Kott, Maršík, Nekovář, Prokop, Zeman, Hanzlík, Wenemoser.

OBRATAŇ B – PLAČKOV B 6:1
Hosté přijeli jen v osmi, a i když bojovali, prakticky celý zápas strávili v defenzívě. Domácí si vytvořili celou řadu šancí, ale ani vysoké vítězství jejich převahu plně nereflektuje.
Góly: 14. a 66. Holub, 19. Rudolf Tábora ml., 29. Fical, 59. Flígr, 79. Přibyl – 87. Němec. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0.

TŘEŠŤ C – HNĚVKOVICE 1:4
Hosté s vědomím potřeby bodů přistoupili k zápasu velice zodpovědně a byli o poznání lepším týmem. Ve vývoji skóre to sice v úvodu tak nevypadalo, ale změnilo se to hned po čtvrthodině hry.
Góly: 5. Vašek – 15. Dzhamuraf, 18. Brázda, 65. Jirák, 72. Anděl. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:2.