N. RYCHNOV B – PETROVICE 9:1
Domácí vyhráli zaslouženě první poločas 3:0. Hosté potom snížili technickou střelou Folejtara. Následně se hnali za vyrovnáním, ale Nový Rychnov je trestal z rychlých protiútoků.

Góly: 7., 76. a 81. Fíla, 35., 61. a 72. T. Faltýnek, 42. Červenka, 58. a 68. Brtnický – 54. Folejtar. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 0:3. Diváci: 45. Poločas: 3:0. N. Rychnov B: Císař – Červenka (61. Šíma), Brtnický, Březina, Nguyen (68. Tomandl), T. Faltýnek, Ehl, Fíla, Nepraš, Karpíšek (46. Blažek), V. Mareš. Petrovice: Burza – Folejtar, Dus, Zach, Kameš (73. J. Peterka), Kočička (43. V. Krpálek), Kubát, Klofáč, Schmiedl, L. Peterka (71. Krejčí), Krčil.

SENOŽATY – ŽELIV 4:0
Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem, o zisku potřebných bodů rozhodli prakticky už v prvním poločase. V tom druhém už se spíše jen dohrávalo, hattrick zkompletoval V. Hazmuka.

Góly: 14. Maděra, 29., 34. a 70. V. Hazmuka. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 3:0. Senožaty: L. Mareš – J. Vlk, Cibula, Maděra (83. Ošťádal), V. Hazmuka, Pilát (87. P. Vlk), K. Mareš, J. Mareš, Vokřál (80. Pinkas), Večeřa (70. Král), Sýs. Želiv: Thomaier – Josl, Bloudek (46. Stiburek), Hora, Špinar, Malovec, Kopecký, Peknik, Kratochvíl, J. Radil, Němec.

Dokument mapuje osudy tří dívek.
Časosběrné Počátky sledují dívky z ústavu v Počátkách

H. VES – JIŘICE B 6:4
Hrálo se oboustranně útočně, domácí byli po většinu zápasu lepším týmem. Skóre postupně vytáhli až na 6:2, teprve pak soupeř korigoval.

Góly: 16., 22. a 27. Červený, 12. Kubů, 32. Daniel Brada, 60. Ištok – 28. a 33. a 75. Vincenc, 65. Novák. Rozhodčí: Bloudek. Horní Ves: Zadák – Řepka, Skokan, Průcha, Kubů, Ištok, Červený, Bělohlávek, Daniel Brada, Fanta (70. Prokýšek), Kantor (55. Novotný). Jiřice B: Zabloudil – Novák, Langr, Záviška, Borovička, Frantál, Maděra, Beránek, Hložek, Čermák, Vincenc.

VYSKYTNÁ – V. CHYŠKA 0:3

Sestupující Vyskytná působila odevzdaným dojmem. V poli byla hra vyrovnaná, ale Velká Chyška si lépe počínala v zakončení. Domácí mohli v závěru alespoň snížit, jenže Souček neproměnil penaltu.

Góly: 33. Přitasil, 57. Zenáhlík, 80. Martin Mička. Rozhodčí: Holub. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Vyskytná: Sekal – Bína, Fíla, Vondrák, Budík (46. Blažek), Štangl, Valenta, Šustr, Roubíček, Souček, Fila. Velká Chyška: Štamberk – Michal Mička, Přitasil (85. Jůzek), Eremiáš (88. Krch), Rathouský, Mládek, Kuneš, Zamrzla (46. Martin Mička), Zenáhlík (74. Houdek), Švec, Zelenka (63. Holeček).

HOŘEPNÍK – HUMPOLEC C 2:4
Prvních patnáct minut patřilo hostům, kteří dali tři branky. Poté se do hry dostali domácí trefou J. Jelínka, do poločasu ale už více nestihli. Po obrátce byli Hořepničtí více u míče, Humpolec si však své vedení bez větších potíží pohlídal.

Góly: 29. a 80. J. Jelínek – 4. a 23. Š. Zástěra, 8. Duba, 53. P. Žáček. Rozhodčí: Kouba. Diváci: 30. Poločas: 1:3. Hořepník: T. Dlouhý – Havlín, P. Dlouhý, Zíka, M. Jelínek, Petrů, J. Jelínek, Trojan (75. Severa), Joneš, Buchta, Mezera. Humpolec C: L. Podoba – Holčík (46. P. Štěpán), Němec, Jaroš, Š. Zástěra (63. Pavlík), Benáček, Pokorný, Klofáč, V. Zástěra (46. Onderka), P. Žáček, Duba.

Božejov prohrál v Čejově a kolo před koncem je prvním sestupujícím

Góly: 6. a 27. Luboš Krill, 37. Prchal, 77. Mařinec, 80. Prokop. Rozhodčí: Bezstarosta. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (77. Hrnčíř). Diváci: 40. Poločas: 0:3. Černovice B: Pekař – Pistulka, Milan Mazanec, Martin Mazanec, Bohuslavický, J. Hůlka, Tíkal (75. Hrnčíř), V. Hůlka (79. Paďourek), L. Pěnka, Hora, Paclík (81. Matoušek). Lukavec: Kotek – Mařinec, Merenus, Václav Prchal, Vojtěch Prchal, Zamrzla (82. Pouznar), Kocour, Luboš Krill (84. Wenemoser), Prokop (84. T. Mišoň), Fenár, Lukáš Krill.

 1. Lukavec⋌ 21 19 0  2 73:19 57
 2. Humpolec C⋌ 21 18 1  2 90:43 55
 3. N. Rychnov B⋌ 21 10 4  7 71:45 34
 4. H. Ves⋌ 21 10 4  7 61:60 34
 5. Želiv⋌ 21 10 3  8 58:50 33
 6. Hořepník⋌ 21  9 3  9 63:53 30
 7. Petrovice⋌ 21  9 1 11 60:63 28
 8. Senožaty⋌ 21  7 2 12 48:60 23