H. BOROVÁ – PACOV 0:5
Domácím se herně nedařilo, za celý zápas si nevytvořili větší šanci. Pacov byl lepším týmem a už do přestávky získal dvoubrankový náskok. Ve 22. minutě uklízel míč do prázdné branky Podolský, který těžil z úniku L. Rybčáka. Ten po další rychlé akci upravil ve 38. minutě na 2:0. Po přestávce se scénář zápasu nezměnil. Na 3:0 zvýšil Vlach, po samostatné akci se mezi střelce zapsal Bártů a účet zápasu podtrhl brankář Pacova Basík. Ten z penalty potrestal faul na Váňu.

Góly: 22. Podolský, 38. L. Rybčák, 78. Vlach, 80. Bártů, 90. Basík (PK). Rozhodčí: P. Rosický. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 0:2. Pacov: Basík – Váňa, L. Rybčák, Ševčík (63. Z. Rybčák), Bártů, M. Kostroun, Pučálek, T. Kuran, Podolský (70. Jan Přibyl), Dvořák (73. J. Pražák), Vlach.

ŽIROVNICE – KAMENICE N. L. 4:1
Sousedské derby přilákalo nejvyšší návštěvu sezony, hrál se pohledný, svižný fotbal. Už ve 3. minutě brankář Přibyl vyrážel hlavičku T. Hřebeckého, na druhé straně neproměnil slibnou šanci J. Houser. Ve 22. minutě už domácí slavili vedení, když Rozporka obešel obránce a pod padajícím Přibylem zasunul míč do sítě. Pak střílel z trestného kopu těsně vedle Vodáček a tak se ke slovu dostali hosté. Samostatná akce J. Housera znamenala vyrovnání na 1:1. Do kabin šli však spokojenější fotbalisté Žirovnice, po přihrávce Vodáčka se trefil T. Hřebecký. Ve druhém poločase útočila hlavně Kamenice, jenže střelecky se prosadit nedokázala. Naopak v 55. minutě její obrana zapomněla na Rozporku, který upravil na 1:3. Pak trefil Melzoch tyč, takže se domácím cesta ke třem bodům otevřela definitivně. V 74. minutě navíc výhru orazítkoval čtvrtou brankou T. Hřebecký.

Góly: 22. a 55. Rozporka, 42. a 75. T. Hřebecký – 29. J. Houser. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Žirovnice: Švec – Cajz (78. Drechsler), Knotek, J. Svoboda, Vodáček, Rozporka (71. J. Houška), Tolkner, Staněk, T. Hřebecký (87. M. Hřebecký), M. Kořínek, Vilímek. Kamenice n. L.: Přibyl – Zdeněk (46. Dejmek), T. Hadrava, Šuranský, D. Pelc, Melzoch, Tadeáš Zahradník, V. Míka, J. Houser (80. Tomáš Zahradník), D. Hadač, R. Pelc. (va)