Nestačili ani na jeden tým z pomyslných stupňů vítězů, trojici proher uzavřeli s druhou Bystrcí. Mladší dorost vybojoval alespoň bod.

PELHŘIMOV – BYSTRC 3:6

V úvodu spálili nadějné příležitosti domácí Šafařík a Obranec, takže udeřila Bystrc. V 11. minutě si na trestný kop Skoumala naskočil Kučera a hlavou dostal svůj tým do vedení. Hostům pak vydržela půlhodinu převaha, po dalším trestném kopu Skoumala se prosadil dorážející Mica. Pelhřimov alespoň snížil, po ideální přihrávce Zelenky se trefil kanonýr Obranec.

Domácím ale naděje na obrat v zápase dlouho nevydržela, Bystrc během devíti prvních minut druhé půle rozhodla. Obranu nachytali nepřipravenou dvakrát Juříček a jednou Fretzer. Pak si Bystrc vybrala oddechovou chvilku a Chadim s Bartoškou snížili, jenže poslední slovo patřilo hostujícímu mladíkovi Špánkovi.

Góly: 40. Obranec, 67. Chadim, 76. Bartoška – 11. Kučera, 36. Mica, 47. a 54. Juříček, 52. Fretzer, 77. Špánek. Poločas: 1:2. Pelhřimov: Švec – Drechsler (54. Tůma), Kordík, Duba, Honzl – Bartoška, Poul – Šafařík (86. Venkrbec), Chadim (76. Kolář), Zelenka (86. Zenáhlík) – Obranec.

Ostatní výsledky: Blansko – Bohunice 3:0, H. Brod B – Žďár n. S. 2:2, Přerov – Vrchovina 2:2, Líšeň B – Otrokovice 2:1, Boskovice – Třebíč 3:2.

PELHŘIMOV – BYSTRC 1:1

Pelhřimovu přálo štěstí, do vedení šel hned v první minutě, kdy se prosadil Smrčka. Pak to byla dlouho přehlídka nevyužitých šancí. Na domácí straně neuspěli Chadim s Němcem, Smrčka na Palánův pas nedosáhl. Hostující Mica orazítkoval z trestného kopu břevno, s pokusem Špánka si poradil Sochor. Rozhodlo tedy štěstí. Pojistce Němce zabránila tyč, Špánek pak stanovil konečnou remízu.

Góly: 1. Smrčka – 70. Špánek. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Sochor – Palán, Mazanec, Habáň, Tůma – Jírů, Bumbálek, Novák, Němec – Smrčka, Chadim.

Ostatní výsledky:  Blansko – Bohunice 3:1, H. Brod B – Žďár n. S. 1:1, Sparta Brno B – V. Meziříčí 3:0, Přerov – Vrchovina 1:2, Líšeň B – Otrokovice 4:2, Boskovice – Třebíč 0:2.