Na špici tabulky se protlačila Horní Cerekev B, která využila zaváhání Kamenice nad Lipou B. Slovan nečekaně prohrál s Velkou Chyškou.

KOŠETICE B – ČEJOV 1:1
K vidění byl jen průměrný fotbal, obě strany se potýkaly s nepřesnostmi v kombinaci. Do přestávky byli aktivnější domácí, což také vyjádřili gólově. Ve 14. minutě se po pěkné kombinační akci prosadil Bureš. Hosté se po přestávce zlepšili a zaslouženou remízu zařídil Neubauer.
Góly: 14. Bureš – 60. Neubauer. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 3:0. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Košetice B: Duffek – J. Bejček, Hrnčíř, Kos (80. Most), Žáček, T. Bejček, S. Bystričan, Pospíchal, P. Bystričan, Bureš, Lhota. Čejov: Kubát – Šlechta, L. Svoboda, Tománek, Josef Svoboda, Jaroslav Svoboda, Maška, Kratochvíl (70. Marek), Neubauer (65. Šafus), Čeleda (46. Nápravník), Cvrček.

ŽIROV B – MNICH 1:1
Zápas poněkud slabší úrovně dlouho měl bezbrankový scénář. Teprve s blížícím se koncem začalo vyložených šancí přibývat. Hosty dostal do vedení tečovanou střelou Morávek, když se míč ještě navíc otřel o tyč. Vyrovnání zařídil se štěstím Bratrů a Žirov mohl slavit i zisk všech bodů. Pět minut před koncem skončila hlavička Blažka na tyči.
Góly: 75. Bratrů – 63. Morávek. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 3:0. Diváků: 20. Poločas: 0:0. Žirov B: Zrutský – Haruda, Kubát, Bratrů, Červený, Hána (78. Nacházel), Cvrček (46. V. Jonáš), Štastný, Brtna (78. Blažek), Novotný, Šanda. Mnich: Radosta – Talich, Procházka, Mikš, Bubník, Vaněk, Hron (88. Vrábník), Štangl, Morávek, Hrdlička (54. Chaloupek), Voda.

NOVÁ CEREKEV – ÚSTRAŠÍN 1:5
Utkání nepřineslo pohledný fotbal, i od hostů se čekalo více. Domácí však hráli hodně špatně, soupeři body doslova darovali.
Góly: 31. Rajčan – 12. Jírů, 23. Maška (PK), 42. Kubiska, 47. Šnicer, 56. Fux. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 1:1. Diváků: 25. Poločas: 1:3. Nová Cerekev: Vaněček – Šípek (12. Sochor ml.), Sochor st., J. Sůva, Beneš, Vozák, Vodička, Růžička, Rajčan, Knězů, T. Hadrava. Ústrašín: Hájek – Nápravník, Rod, Smrčina, Šnicer, Reinhart, Fux, Jírů, Kubiska, Zeman, Maška.

ŽELIV – HORNÍ CEREKEV B 2:4
Hrálo se na podmáčeném terénu, hosté působili fotbalovějším dojmem. Domácím se dařilo jen v úvodu, kdy získali dvoubrankové vedení, pak už zápas opanoval favorit.
Góly: 10. Krpálek, 15. Musil – 27. Peknik, 43. a 72. Hurda, 85. Havel. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 2:2. Diváků: 35. Poločas: 2:2. Želiv: Thomaier – Cupl, Novák, Kraus, Zour, Dolejš, Bloudek, Radil, Kratochvíl (55. Josl), Krpálek, Peknik (43. Hora). Horní Cerekev B: Faltýnek – L. Musil (65. T. Pinkas), L. Chadim, Koten, O. Musil (18. Hurda), Havel, P. Chadim, Šimek, Cimler, Plachý, Podařil.

PETROVICE – LUKAVEC B 7:1
Rozdíl mezi soupeři byl patrný od úvodního hvizdu. Hosté se až na pár rušivých protiútoků celé utkání bránili. Vysoká výhra domácích je naprosto zasloužená,
Góly: 13. a 70. Kameš, 16. Kloc, 33. a 58. Kostka, 49. Pohan, 80. Čekan – 85. Vokoun. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 0:2 Diváků: 35 Poločas: 3:0. Petrovice: Vácha – Kolář, Kočička, Dus (50. Janák), Zach, Kameš, Kostka, Čekan, Folejtar, Kloc (46. Pohan), Pfau. Lukavec B: Dýnek – Slabý, Pešek, Mařinec, Ludvík (40. Švec), Kovář, Vokoun, Michal, Ctibůrek (69. Zamrzla), Šimek, Wenemoser.

ČERNOVICE B – HORNÍ VES 2:4
Na góly bohatý úvod vyšel lépe fotbalovějším hostům, kteří od 18. minuty vedli už o dvě branky. Domácí platili za nepřesnou rozehrávku a chyby v defenzívě. Ve druhém poločase se Černovice zlepšily, chvílemi měly i územní převahu, ale gólově ji nevyjádřily.
Góly: 8. Jůn, 71. Pravda – 13. a 67. Fous, 6. Brada, 18. Prchal. Rozhodčí: Holub. Bez karet. Diváků: 50. Poločas: 1:3. Černovice B: Vošahlík – Hlásek, Mach, Pěnka (46. Paďourek), Bohuslavický, Tikal, Jonák (46. Tille), Hůlka, Jůn, Pravda, Novák. Horní Ves: Zadák – Fous, Chrenovský (85. Řepka), Kantor, Šmejkal, Vratišovský, Rataj, David (55. Průcha), Srbek, Prchal (76. Bělohlávek), Brada.

KAMENICE N. L. B – V. CHYŠKA 1:2
Do poločasu se hrálo podle not hostů. Ty dostal do vedení už v 8. minutě hlavou Rathouský. Domácí se nebyli schopni vymanit z tlaku, takže před půlí inkasovali ještě jednou. Po přestávce byla aktivnější Kamenice, jenže se ujala jen tvrdá střela Tučka v 78. minutě.
Góly: 78. Tuček – 8. Rathouský, 40. Pošusta. Rozhodčí: Poul. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Kamenice nad Lipou B: Kos – Dvořáček, Kupka, A. Schober, Koukal (46. Tuček), Pechek (64. Pfaur), A. Kos, Šoltys, D. Schober, Plášil, Růžička (79. Kosyta). Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Mládek, Drs, Mařinec, Kuzdas, Pošusta, Zenáhlík (73. Havlíček), Pučálek, Ďásek (56. Hrubý, 88. Křížek).

Příští kolo: Petrovice – Kamenice nad Lipou B, Lukavec B – Želiv, Horní Cerekev B – Nová Cerekev, Ústrašín – Černovice B, Horní Ves – Žirov B, Mnich – Košetice B, Čejov – Velká Chyška.