Po výhře nad Obrataní jim k trháku hodně pomohl výsledek z Plačkova.

HOŘEPNÍK – ŽIROVNICE B 0:0
Maximálně bojovný a vyhecovaný zápas skončil zaslouženou remízou. Obrany jasně dominovaly nad útočnými silami, šancí bylo k vidění jako šafránu.
Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý, Miskai (72. Zamrzla), Kalivoda (37. Beránek), Petrů, T. Dlouhý, M. Joneš, Jelínek, Moravec, P. Joneš. Žirovnice B: O. Kadlec – Svoboda, P. Doležal, Makovička, Kuš, Metlička (76. M. Kadlec), Žižka (46. Dýnek), Váňa, O. Doležal ml., J. Doležal, O. Doležal st. ⋌(dlh)

PLAČKOV – LUKAVEC 1:1
Vyrovnaný zápas, ve kterém měli domácí více šancí. Do vedení se však dostali Lukavečtí, když si Tesař nešťastně srazil míč do vlastní branky. Po obrátce byli lepší Plačkovští a zaslouženě vyrovnali po střele zkušeného Guzika.
Góly: 51. Guzik – 34. vlastní. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (44. Čáp). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Plačkov: M. Němec – Mottl, Jančička, Tesař, Kotlík, Zbyněk Štěpán, R. Štěpán, Kubů, Kratochvíl, Guzik, Slavík. Lukavec: Dýnek – Slabý, Čáp, Dražďák, Franz, Novák, Urban, Voženílek, Zeman, Picek, Daitl. ⋌(ryd)

POČÁTKY – SENOŽATY 3:1
Počátky měly doslova snový start do utkání, Kopečný a Zadák zařídili po šesti minutách dvoubrankové vedení. Senožaty v prvním poločase vystřelily na branku pouze jednou. Po změně stran hosté korigovali z přísné penalty, T. Dedera ale brzy nalezl odpověď.
Góly: 2. Kopečný, 6. P. Zadák, 68. T. Dedera – 64. Večeřa (PK). Rozhodčí: Čepl. ŽK: 3:0. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Počátky: Novotný – P. Zadák (46. Macháček), Tesař, Ištok, Neuber, Kopečný, V. Šatara, Kozelek, T. Dedera, Vávra (75. Lysý), Brýna (83. M. Šatara). Senožaty: L. Mareš – Burda, Sibal, Maděra, Zápotočný, Vlk (46. Jan Vokřál), K. Mareš, J. Mareš, Jakub Vokřál, Večeřa, Sýs. ⋌(krl)

BOŽEJOV – Č. ŘEČICE 4:0
Deset minut byl Božejov aktivnější, nastřelil tyčku, ale jinak první poločas patřil Tatranu. Ani ten se však do vedení nedostal a góly začaly padat až po přestávce. To se karta otočila a Božejov svou převahu rychle zužitkoval ve tříbrankový náskok. Už rozhodnutý zápas výsledkově podtrhl osm minut před koncem Kumžák.
Góly: 49. Havlík, 57. a 82. Kumžák, 59. Hartl. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (59. Nohejl). Diváci: 40. Poločas: 0:0. Božejov: Hák – Smejkal, L. Tříska, Pejcl (46. J. Vacek st.), J. Vacek ml., Ramirez, Kumžák, M. Tříska (46. Hartl), Kocián, Havlík (74. Kopejtko). Červená Řečice: Jaroš – Popovič (84. Kysela), Roubal, Plášil, Košťál, Dýnek, Bouz (77. Káva), Chvalkovský, Nohejl, Obranec (67. Hovorka), Kubánek. ⋌(kmž)

N. RYCHNOV – OBRATAŇ 2:0
Domácí měli převahu, ale Vilímek udržel hostům do přestávky bezbrankový stav. Brankář Obrataně se vytáhl hlavně při sólové akci Březiny ve 26. minutě. Po přestávce už kapiloval při střele Mugrauera k tyči a tento gól určil ráz zbytku zápasu. Hosté se hnali za vyrovnáním, jenže skórovat nedokázali, naopak na druhé straně se po brejku prosadil Březina.
Góly: 52. Mugrauer, 72. Březina. Rozhodčí: Dokočil. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Nový Rychnov: T. Faltýnek – Parkan (46. Nevěčný), J. Faltýnek, Březina, Martínek, O. Kratochvíl, Hájek, M. Faltýnek, Mugrauer (58. Ehl), Koubek, Švec. Obrataň: Vilímek (79. P. Kudrnáč) – Pavel Čekal (66. Menšík), Melichar, Zeman, Petr Čekal, Šimek, Tábora, Holub, Kalina, Přibyl (46. D. Kudrnáč), Krátoška. ⋌(chl)

ŽIROV – JIŘICE 6:2
V poli bylo k vidění vyrovnané utkání, ale hosté podali kvalitní výkon jen v ofenzívě. V obraně kupili chyby, což se projevilo hlavně po přestávce, kdy darovali domácí Střepině hned čtyři góly.
Góly: 3. a 8. Hamalčík, 37. Bělík, 62. Vacek, 79. a 89. Nebesař – 22. Hložek, 34. Petr Příhoda. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 3:1. Diváci: 2:0. Poločas: 2:2. Žirov: J. Jonáš – Morava, T. Haruda (20. Doležal), P. Marek, T. Marek, Bělík, L. Jonáš, Hamalčík, Vacek, Nebesař. Jiřice: Zabloudil – Boček, Pavel Příhoda, Tůma, Langr, Jůzl, Šimůnek, Hájek, Jirků, Petr Příhoda (75. Kovařík), Hložek (79. Trnka). ⋌(dol)

MARATON – VYSKYTNÁ 6:3
V prvním poločase hráli domácí zodpovědně a rozhodli o osudu utkání, když se do listiny střelců zapsali Bednařík, Vaněk a Pavouk. Po obrátce se všeobecně myslelo na útočení, body majitele už nezměnily.
Góly: 16. Bednařík, 27. a 76. Vaněk, 39. a 64. Pavouk, 86. Švec – 77. a 81. Fíla, 88. L. Hlobeň. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Maraton Pelhřimov: Veselý – Čára, T. Vacek, Heřmánek, Beneš, Musil, M. Vacek, Ježek (75. Švec), Bednařík, Pavouk, Vaněk. Vyskytná: Drahný – Roubíček, Fíla, Vondrák, Budík, Zeman (46. J. Hlobeň), Šustr, Valenta, Krejčí, Souček, L. Hlobeň. ⋌(ne)

19. kolo: Horní Cerekev B – Nová Cerekev 3:0, Ústrašín – Černovice B 5:0, Horní Ves – Žirov B 3:0, Petrovice – Kamenice nad Lipou B 0:2, Lukavec B – Želiv 0:3, Mnich – Košetice B 3:1, Čejov – Velká Chyška 3:2.

13. kolo: Plačkov B – H. Ves B 3:2, Jiřice B – Častrov 5:2, Třešť C – Budíkov B 5:2, Obrataň B – Hněvkovice 5:1, Vyskytná B – Kámen 1:3.