SPEŘICE – LEDEČ N. S. 2:3

Lépe začali hosté a už ve 4. minutě se ujali dorážkou F. Gramera vedení. Domácím se v první půli v koncovce nedařilo, proto mohlo být z jejich pohledu ještě hůře. Nepovím krátce před přestávkou trefil břevno. Po změně stran z trestného kopu srovnal Vlček, vzápětí Prchal z rychlého protiútoku vedení Ledči vrátil. To byla jen předehra ke dramatické koncovce. V 90. minutě po úniku J. Holendy ml. srovnal ranou do prázdné P. Soukup, ale body se nedělily. Hostům vítězství zajistila ne zrovna povedená střela Nepovíma.

Góly: 68. Vlček, 90. P. Soukup – 4. F. Gramer, 71. Prchal, 94. Nepovím. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 3:5. Diváci: 155. Poločas: 0:1. Speřice: Žáček – Boček, Martin Pohan st., P. Moravec, Jůzl – Jiří Holenda ml., Vlček, Štěpánek (46. D. Moravec), Linhart (79. Kovář) – Soukup, Martin Pohan ml. Ledeč n. S.: Bezděk – F. Gramer, Karel, Šíma, Vodička – Toula, Nepovím, Kuja (88. Voplakal), J. Gramer - Koubský (67. Prchal), Trpišovský. Nejlepší hráči: P. Moravec - Šíma, Toula.