Sen o postupu ze III. třídy ale živili jen kolo, vystřízlivění přišlo po domácí remíze s béčkem Budíkova. Čejov naopak naplno bodoval, Velké Chyšce nastřílel šest gólů. Vyrovnává se konec tabulky. Poslední je sice Mnich, ale opět bodoval, když doma porazil béčko Jiřic. Na předposlední béčko Budíkova už ale ztrácí jen dva body.

MNICH – JIŘICE B 2:0
Mnich dostal už ve 4. minutě do vedení David, ale pak už byla jeho převaha v poli dlouho neplodná. Domácí fotbalisté zahazovali jednu šanci za druhou, až dvacet minut před koncem jejich vítězství konečně pojistil Štangl. Hosté byli směrem dopředu bezzubí, šancí na skórování si vytvořili naprosté minimum.
Góly: 4. David, 70. D. Štangl. Rozhodčí: Hána. ŽK: 2:0. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Mnich: Šimeček – Voda, Koukal, Schrötter (55. Cabaj), Vaněk (67. Fryc), Novotný, D. Štangl, Staněk (85. Kubera), David, Hrdlička, Hron (77. Švácha). Jiřice B: Zabloudil – J. Záviška, Langr, Rohovec, Vávra, Novák, Hložek, Babinec, Hájek, M. Záviška (46. Petřík), Hrůza.

V. CHYŠKA – ČEJOV 1:6
Velká Chyška se ujala vedení hned ve 2. minutě brankou Zenáhlíka, byla to však její labutí píseň. Hosté zbytku utkání vládli a na obratu skóre se zásadně podílel především Kratochvíl.
Góly: 2. O. Zenáhlík – 20. Marek, 25. Pech, 35., 42. a 47. Kratochvíl, 37. Tománek (PK). Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 1:5. Velká Chyška: Štamberk – Mládek, Krch (50. Čekal), Malina, Havlíček (64. Drs), Rathouský, Čekal, Sojka, O. Zenáhlík (75. Houdek), Zelenka (60. Mička), Křížek (46. Šedivý). Čejov: Vacata – Semrád, Křípal (62. Jaroslav Svoboda), Hložek (62. Josef Svoboda), Tománek, Nápravník, Marek (80. Doležal), P. Pech, T. Pech, Kratochvíl, Hložek (73. Moravec).

LUKAVEC – ČERNOVICE B 7:1
Lukavečtí měli od začátku výraznou převahu, ale po hrubce obrany šly do vedení Černovice, když se střelecky prosadil Kubů. Domácí ještě do přestávky skóre otočili a druhému poločasu už dominovali i z hlediska efektivity při zakončení útočných akcí. V poslední půlhodině zápasu skórovali hned pětkrát.
Góly: 18. a 68. Luboš Krill, 33. a 61. Kuneš, 69. Merenus, 84. a 88. Prokop – 15. Kubů. Rozhodčí: Ságl. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Lukavec: Kotek – Mařinec, Mišoň, Lukáš Krill, Kuneš, Luboš Krill, Pouznar (65. Zamrzla), Prokop, Prchal, Merenus, Šimek. Černovice B: Pekař – Hůlka, Paďourek (82. Hrnčíř), Pistulka, D. Maštalíř, Tíkal, Mazanec, Matoušek, Pěnka, Vlach, Kubů.

ŽELIV – BUDÍKOV B 1:1
Zápas nabídl od prvních minut vyrovnaný boj, do vedení šli domácí zásluhou zkušeného J. Radila. Favorizovaný Želiv už ale další góly nepřidal, ačkoliv gólové šance k tomu měl, takže trefa Prokopa po přestávce měla pro Budíkov hodnotu bodu.
Góly: 28. J. Radil – 63. T. Prokop. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Želiv: Thomaier – Dolejš, Novák, Hora, Peknik, Z. Humeš, Kopecký, Gregor, J. Radil, Němec, Bloudek (76. Bejda). Budíkov B: Bláha – Haman, Žáček, J. Bleha, T. Prokop, Novák, T. Bleha, Šeda, Páša, Michal (58. Havel), Bernard (58. Macia Agullo).

PETROVICE – N. RYCHNOV B 2:4
Ve velmi vyrovnaném zápase byli v závěru úspěšnější hosté. Ti drželi vedení celé utkání na své straně a i díky dvěma zásahům T. Faltýnka si odvezli všechny body.
Gól: 67. Kubát, 88. Krpálek – 34. Březina (PK), 63. M. Loskot, 64. a 87. T. Faltýnek (druhá PK). Rozhodčí: Čamra. Diváci: 10. Poločas: 0:1. Petrovice: Beránek – Folejtar (46. Příhonský), Kameš, Dus, Krejčí, Krpálek, Kubát, Pohan, Kočička, Zach, Klofáč (65. Peterka). Nový Rychnov B: Císař – Chalupa, Faltýnek, Nepraš, Barták, Slavík, Březina, Nguyen (46. Brtnický), O. Loskot, Čech (64. Blažek), Pavelka (46. M. Loskot).

VYSKYTNÁ – SENOŽATY 0:2
Senožaty si z Vyskytné odvezly zaslouženě odvezly všechny body. Domácí se většinu utkání bránili, v poslední desetiminutovce ale neuhlídali Krále a Hazmuku, kteří pohotovými trefami rozhodli zápas.
Góly: 83. Král, 85. J. Hazmuka. Rozhodčí: Sobotka. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Vyskytná: Souček – Roubíček, Budík, Vondrák, Šustr, Štangl, Valenta, Fíla, Krejčí, Bína (65. Zeman), Hlobeň (60. Blažek). Senožaty: Večeřa – Reichel, Cibula (19. L. Mareš), Šindler, V. Hazmuka, J. Hazmuka, K. Mareš, J. Mareš, Vlk (62. Král), Večeřa, Sýs.