O největší šok se postaral nováček z Čejova, který dokázal vyhrát v Kamenici nad Lipou. Rozhodně se nečekalo ani to, že Žirov zaboduje v Budíkově. Navíc favorizovaná Rovnost musela být za remízu ráda, protože ještě tři minuty před koncem prohrávala.

PACOV B – MARATON 5:2
Domácí nastoupili se čtyřmi hráči z kádru prvního týmu a byli v poli lepším týmem. Do přestávky se ujali vedení 3:0, ale pak zaplatili za nekoncentrovanost. Máca a Musil vrátili Pelhřimov do hry. Ovšem ne nadlouho, po důrazném počínání L. Rybčáka čtvrtým gólem definitivně rozhodl Jaroslav Přibyl.
Góly: 8. vlastní, 25. Doležal, 45. Maršík, 57. Jaroslav Přibyl, 73. L. Rybčák – 49. Máca, 54. J. Musil. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Pacov B: Pachta – Doležal (76. Jan Přibyl), L. Rybčák, Jaroslav Přibyl, J. Pražák, Pavelec, Bártů, Maršík, Vlach (59. Chaloupka), Tomovič (81. O. Pražák), Svoboda. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Podhráský, Kratochvíl, Kocián (41. Šmíd), Beneš, J. Musil, Jeřábek, Máca, Moravec, J. Mareš, Prchal (46. Vácha).

BUDÍKOV – ŽIROV 2:2
Ve vyrovnaném utkání dostal domácí do vedení povedenou střelou Kovář. Vzápětí ale uklidil odražený míč do sítě Náměstek a bylo vyrovnáno. Pak se dlouho hlavně bojovalo. V 76. minutě ujala střela T. Marka, ale Budíkov zabojoval. Remízu mu zajistil T. Bláha, když se míč při cestě do sítě otřel o tyč.
Góly: 7. Kovář, 87. T. Bláha – 10. Náměstek, 76. T. Marek. Rozhodčí: Čamra. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Budíkov: M. Havel – J. Bleha, Janák, T. Bláha, J. Novák, Šeda, T. Prokop, Bernard, Kovář, Grant (60. T. Bleha), L. Kavka. Žirov: J. Jonáš – Bratrů, Brothánek, Křivan (60. Němec), Cvrček, Náměstek, L. Jonáš, Haruda, Morava (75. P. Marek), T. Marek, Bendl.

ÚSTRAŠÍN – Č. ŘEČICE 2:0
V součtu obou poločasů se hrálo poměrně vyrovnané utkání. V tom prvním byli lepší domácí a poslal je do vedení dalekonosnou střelou do šibenice T. Kubiska. Po přestávce hrála spíše Č. Řečice, ale všechny své šance trestuhodně neproměnila. Výhru Ústrašína v samém závěru orazítkoval proměněnou penaltou T. Pech.
Góly: 38. Kubiska, 90. T. Pech (PK). Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:4. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Ústrašín: Rohovec – Seknička (75. Hruška), Rod, M. Gebarovský (83. Masher), Nápravník, Tůma, Kubiska (90. Křech), T. Jírů (78. Dedera), Kubík, M. Pech, Starý. Červená Řečice: Paťha – Popovič, Káva, Roubal, Pavelka, J. Dýnek, Keller (83. Košťál), Chvalkovský, Serbus, Pulda, Kubánek.

N. RYCHNOV – BOŽEJOV 3:0
Domácí měli od začátku převahu, ale stříleli buď nepřesně nebo hosty podržel dobře chytající Menhard. Tomu v jednom případě pomohlo břevno. Po přestávce už byli domácí střelci úspěšnější a zaslouženě zajistili Novému Rychnovu první vítězství v sezoně.
Góly: 49. Mugrauer, 60. Hájek, 65. T. Faltýnek. Rozhodčí: Bezstarosta. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Nový Rychnov: Martin Faltýnek st. – Venkrbec, J. Kratochvíl, V. Mareš, Hájek, Martin Faltýnek ml., O. Kratochvíl, Březina, Mugrauer, T. Faltýnek. Božejov: Menhard – Carva, Koubek, Smejkal, Vacek, Pavel Kubů ml., Kocián, Jaroslav Kumžák, Matouš, Pavel Kubů st., Smrčka.

KAMENICE N. L. B – ČEJOV 0:2
Domácím se zápas nepovedl, lepší byli jen v úvodu utkání. Hosté po patnácti minutách vykopávali míč za už překonaným Krupičkou, ale pak se pustili do útočení. Do vedení je dostal ve 32. minutě tvrdou střelou Marek. Po přestávce měly šance obě strany, ovšem střelecky se prosadil jen Marek, který svou druhou trefou pečetil vítězství Čejova.
Góly: 32. a 65. Marek. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – L. Hadač, Pfaur (71. Klusáček), A. Schober, Novák, P. Macháček (46. T. Zahradník), J. Strašík, Ira, Kašparec (65. D. Růžička), Houser (58. A. Kos), Filípek (70. Šiška). Čejov: Krupička – Semrád, Beneš, Josef Svoboda (14. Kovařík), Hložek, Moravec (87. O. Doležal), Marek, P. Pech, T. Pech, Kratochvíl, Hložek.

ŽIROVNICE B – PLAČKOV 2:3
Dvacet minut byli hosté lepší a zaslouženě se ujali vedení. Pak se domácí zlepšili, do přestávky vyrovnali a krátce po ní je Rysl poslal dokonce do vedení. Jenže pak Slavoj zaplatil za chyby. Zemek zajistil bleskurychlé vyrovnání a o výhře Plačkova rozhodl po rychlé akci ukázkovým lobem Dobrovič.
Góly: 23. Kopejtko, 47. Rysl – 12.a 77. Dobrovič, 51. Zemek. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Žirovnice B: Kolář – Hřib, Severa, Rysl (59. Z. Musil), J. Svoboda, M. Kořínek, J. Kořínek, O. Doležal (76. Rušil), Kopejtko (60. Omasta), A. Svoboda, M. Hřebecký (58. P. Doležal). Plačkov: Novotný – Mottl, Tesař, Martin Němec, Kalivoda. Dobrovič, Kratochvíl, Vaňous, Z. Štěpán, Hájek, Zemek(61. Svatoš).

JIŘICE – OBRATAŇ 0:4
Domácí začali špatně, už v 8. minutě na hranici šestnáctky fauloval Hájek a z penalty dostal L. Vlach Obrataň do vedení. V poli se pak hrálo takřka vyrovnané utkání, ale hosté byli důraznější při zakončování. Další góly přidali po rohu a po odraženém míči ze skrumáže, skóre zápasu uzavřel „vlastencem" Borovička.
Góly: 8. L. Vlach (PK), 53. Pučálek, 74. Buchar, 86. vlastní. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Jiřice: Beránek – Dvořák (66. Langr), J. Vincenc, R. Čepl, Nesporý (72. Maděra), Jůzl, Jirků, Hájek, Tůma, Petr Příhoda, Rohovec (80. Borovička). Obrataň: Kalina – Flígr, Menšík, Čekal (46. Pařil), Hovorka, Buchar (63. Lhotský), D. Kudrnáč, L. Vlach, M. Vlach, Pučálek, Melichar. (va, jdv)