Speřice nastřílely v derby I. A třídy fotbalistům Kamenice nad Lipou pět branek. Pro obranu Slovanu byl neudržitelný hlavně Pavel Štěpán. Juniorka Pelhřimova se blýskal výhrou v Dobroníně.

SPEŘICE – KAMENICE N. L. 5:2
Do utkání nastupovali Speřičtí s obavami, protože z už tak úzkého kádru ubyli další dva marodi. Hosté začali zostra, ale již v 5. minutě je gólem zchladil Martin Pohan st. Ve 25. minutě domácí Štěpán, s nímž si hostující obrana nevědla rady, předložil míč Holendovi, a bylo to 2:0. Hosté odpověděli ve 28. minutě střelou z hranice šestnáctky, Vávra nedal Dubnovi nejmenší šanci. Domácí do poločasu ještě jednou udeřili, Štěpán svůj únik zakončil přesnou střelou. Po změně stran se čekal nápor hostů. Ten sice přišel, ale Kamenice byla v koncovce bezzubá. Trestal tedy znovu Štěpán, který přesnými přihrávkami vyzval ke gólové koncovce Tůmu a Jůzla. Hosté v závěru již jen korigovali.
Góly: 5. Martin Pohan st., 25. Holenda, 35. Štěpán, 72. Tůma, 85. Jůzl – 28. Vávra, 90. P. Zahradník. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 3:1. Speřice: Duben – Čermák, Holenda, Němec, Martin Pohan st. (72. Krupička), Štěpánek (80. Jůzl), Alenka, Martin Pohan ml., Štěpán, Huňáček, Tůma. Kamenice nad Lipou: Votápek – Vávra, Novák, D. Pelc, J. Strašík, Melzoch (60. M. Strašík), P. Zahradník, R. Pelc, Dvořák, Tesař (75. Kašparec), Hadač.⋌ (obo)

H. BROD B – N. RYCHNOV 3:1
Už po čtvrt hodině hry po obejití tří protihráčů poslal domácí do vedení tečovanou střelou Hübner. Ve 25. minutě po dlouhém výkopu Žáčka a chybě hostujícího stopera zvyšoval na 2:0 Teplan. Následně dva úniky neproměnili Polívka s Provazníkem. Na začátku druhého poločasu došlo k nedorozumění domácího gólmana a obrany, čehož využil Paclík ke snížení. Rozhodnutí padlo v 58. minutě, kdy byl ve vápně faulován Provazník a Kuchta bezpečně pokutový kop proměnil.
Góly: 15. Hübner, 25. Teplan, 58. Kuchta (PK) – 48. Paclík. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Nový Rychnov: T. Faltýnek – Parkan (46. Loskot), Březina , Martínek, O. Kratochvíl,– Paclík, Hájek, M. Faltýnek, Mareš, Švec, J. Kratochvíl (36. Ehl). ⋌(ves)

DOBRONÍN – PELHŘIMOV B 1:2
Většinu zápasu domácí útočili, ale góly paradoxně stříleli hlavně hosté. Ti se ujali vedení po standardce, kterou sice Dobronínští odvrátili, ale následný centr před branku našel nehlídaného Starého, který se nemýlil. Domácí byli i nadále lepší a měli veliké šance, jenže Tomáš Sedláček své tři samostatné úniky v gól nepřetavil, Smejkal pálil do břevna, Cink do tyče a šance Mikšíčka, Záškody a Vaňka vyzněly také doprázdna. A tak udeřili znovu hosté, když Hurda z přímého kopu procedil míč až za záda Chvátala. Dobronín se v závěru přeci jen dočkal, když se prosadil Cink, ale to už bylo pozdě.
Góly: 90. Cink – 14. Starý, 66. Hurda. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas 0:1. Pelhřimov B: Rohovec – Razima, Mádl, Blažek, Hložek, Hrnčíř (61. Sládok), Starý, Ryšavý, Kropáček, Hurda, Horký. ⋌(vb)