O postup do Poutník ligy se perou týmy Ústrašína, Horní Cerekve B a Kamenice B.

V. CHYŠKA – ÚSTRAŠÍN 2:5
Velká Chyška měla dobrý vstup do utkání, ale tempo udržela pouze v prvním poločase. Po změně stran se Ústrašín představil jako ofenzivně lepší a zaslouženě si odvezl plný bodový zisk.

Góly: 8. a 84. Pučálek – 24. Prokýšek, 26. Máška, 75. a 86. Jírů, 78. Šmicer. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (89. Holejšovský). Diváci: 40. Poločas: 1:1. Velká Chyška: M. Berka – Mládek, Rathouský, Zenáhlík (70. Havlíček), Drs, Mařinec, Kuzdas (80. Křížek), Pošusta, Žilka, Pučálek, Holejšovský. Ústrašín: Hájek – Rod, Prokýšek, Smrčina, Šnicer, Nápravník, Fux, Jírů, Kubiska, Zeman, Máška.

KOŠETICE B – H. CEREKEV B 1:4
Domácí se celé utkání pouze bránili a podle toho také vypadá výsledek. Rezerva Horní Cerekve potvrdila, že hraje právem o špici tabulky. Převahu měla po celé utkání, byť Košetice v poločase držely nerozhodný výsledek. Po přestávce už se ale fotbalovost hostů projevila i na skóre.

Góly: 39. T. Bejček – 14. Chadim, 51. Cimler, 72. Musil, 86. Podařil. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Košetice B: Duffek – J. Bejček, Pospíchal, Filípek, Strakay, T. Bejček, Bureš (87. Čermák), Bystričan, Kos, Langr, Lhota (74. Most). Horní Cerekev B: Faltýnek – Staněk, Ošanec, Šimek (69. Pinkas), Loukota, P. Chadim, Kůta, Cimler, Havel (62. Musil), L. Chadim (69. Hurda), Podařil.

ŽIROV B – LUKAVEC B 5:2
Hrálo se za stálé převahy domácího družstva, kteří krom pěti střel, které našly své místo v bráně, měly dalších pět šancí. Hattrickem se blýskl Šťastný. Hosté směrem dopředu nehráli špatně a byli za to odměněni dvěma góly, ale jinak měli k bodovému zisku daleko.

Góly: 16., 37. a 85. Šťastný, 63. Bratrů, 75. V. Jonáš (PK) – 13. Zadražil, 79. Wenemoser. Rozhodčí: Šefčík. Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 2:1. Žirov B: Haruda – J. Jonáš, Kubát, Bratrů, Dědic, Morava, Cvrček, Šťastný, Dvořák (60. V. Jonáš), Doležal, Šanda. Lukavec B: Dýnek – Pechek, Mařinec, Wenemoser, Zadražil, Nekovář, Štarman, Prokop, Martínek, Michalanský, Zamrzla.

ČERNOVICE B – PETROVICE 2:5
Domácím se povedlo už v 3. minutě skórovat, což byla jediná branka prvního poločasu. Hostům se dařila kombinační hra a měli zřetelnou převahu. Po přestávce začali domácí kupit chyby v obraně, z čehož Petrovice těžily. Příhonský a Kameš skóre otočili a i když pak ještě na chvíli srovnal Tikal, konec zápasu ovládli hosté. Ti třemi góly  rozhodli o svém zaslouženém vítězství.

Góly: 3. Mach, 64. Tikal – 54. Příhonský, 58. Kameš, 75. a 88. Kubát, 90. Janák. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 0:2. Diváků: 30. Poločas: 1:0. Černovice B: Pekař – Hlásek, Mach (73. Petr), Pěnka (46. Stejskal), Hrbek, Tikal, A. Pravda (90. Holub), Hůlka, Kmeťo, Tille, Novák. Petrovice: Vácha – Pfau, Pohan (46. Drs), Kočička, Folejtar, Zach, Kameš, Kostka, Kubát (90. Janák), Čekan, Příhonský.

ČEJOV – HORNÍ VES 3:2
Po opatrném úvodu domácí dvakrát udeřili a dvoubrankový náskok měli k dobru i o poločasové přestávce. Po obrátce usilovali hosté o změnu nepříznivého vývoje utkání, ale povedlo se jim jen zmírnit výši porážky.

Góly: 15. Jaroslav Svoboda, 18. Tomáš Čeleda st., 40. Cvrček – 37. Vlček, 65. Fous. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:4. Diváků: 50. Poločas: 3:1. Čejov: Novák – Šlechta, L. Svoboda, Mráček (60. Šafus), Tománek, Dvořák, Maška, Kratochvíl (76. Josef Svoboda), Jaroslav Svoboda, T. Čeleda st. (37. T. Čeleda ml.), Cvrček. Horní Ves: Kaňkovský – Fous, Bělohlávek (46. Chrenovský), Kantor, Vlček (75. Průcha), Vratišovský, Rataj, Řepka, David, Prchal, Brada.

N. CEREKEV – ŽELIV 2:4
Ve vyrovnaném utkání se domácí dlouho vezli na vítězné vlně, ještě čtvrthodiny před koncem vedli zásluhou Rajčana. Pak ale došlo k obratu, Želiv v krátkém časovém úseku vstřelil hned čtyři branky.

Góly: 35. Rajčan, 81. Sůva – 75. Peknik, 77. Josl, 80. Radil, 89. Bloudek. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Nová Cerekev: Vaněček – Šípek, Sochor st., Růžička, Beneš, Votápek (15. Sůva), Zíka, Dvořák, Rajčan, Knězů, Sochor ml. Želiv: Thomaier – Josl, Novák, Němec (77. J. Bloudek), Zour, Kraus, Stibůrek, Radil, Kratochvíl, Peknik (87. O. Bloudek), Hora.

KAMENICE N. L. B – MNICH 4:0
Domácí byli od začátku lepším týmem, ale v prvním poločase se jen těžko prosazovali střelecky. Jedinou branku vsítili ve 20. minutě, kdy se ujala umístěná střela Hadače. Tři minuty po přestávce napodobil svého spoluhráče pendl z prvního týmu T. Zahradník a domácí se dostali na koně. Vítězství Slovanu ještě zvýraznili D. Schober a v samém závěru A. Schober. Za hosty mohl korigovat Morávek, ale osm minut před koncem svou příležitost nevyužil.

Góly: 20. Hadač,  48. T. Zahradník,  63. D. Schober,  89. A. Schober. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Kamenice nad Lipou B:  Kos – Tuček, Šoltys (68. Pfaur), A. Schober, Spěváček, Pechek, T. Zahradník, Vagaský, D. Schober (65. Macháček), Plášil,  Hadač  (46. Růžička). Mnich: Koktavý – Talich, Procházka, Mikš, Dvořáček (52. Hron), Vaněk, Dufek, Štangl, Morávek, David (74. Hrdlička), Voda.